škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Favorit motor gücü artırma için ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Birkan

• German Engineering
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
samaraların vites oranları çok uzundur son hızı yüksektir ama kapışma falan boş işler bana kalırsa.

onun yerine hangimiz daha az yakacak diye kastırın onda şansın daha yüksek olur. :)

illaki biraz daha hızlı gideyim diyorsan lpgliyse favo ayarını açtır. hava filtresini falan değiştir yapacağın şey bunlar olabilir..

\'10 Skoda Fabia

1.2 HTP 70 Classic Plus Candy White

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ya kapışmasam bile bu süre düşermi zaten kapışacak ben değilim babam arabam lpg li değil benzinli hava filtresini değiştirsem ne kadar yararı olur
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motorla bi yere varamazsın.Madem ısrar ediyorsun koltukları stepneyi felan çıkar araç hafiflesin kendinden başka yolcu alma:++::++:

Şaka tabiki:)

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
acık hava filtresi max 2 yada 3 bg farkkettirir
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
karbüratörlü araçta açık hava filtre fiyatlarını bi araştırın zaten hemen vazgeçersiniz iyi bir headersla 3-5 bg kadar artış sağlar oda yapılan masrafa deymez yani karbüratörlü araçla oynamya değmez verim alamazsınız
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yasin90;217900
acık hava filtresi max 2 yada 3 bg farkkettirir

yani iyimi olur kötümu ?
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: BURAK MYSTERİO;217902
yani iyimi olur kötümu ?

arttığı icin sana göre iyi :)

ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı firatdo

• Acemi Detailing Man
  • Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Gereksiz uygulama. Yeter ki az yakıtla sağ salim gidip gel.

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Açık hava filtresi 2 hp veririse havalara uç.Cidden iyi bir değer olur.Vtecler bile zarzor mantar filtreden 4hp çıkarıyor.Sona kadar düzboru(kıvrımsız tekparça) ses amaçlı olmayan perf. amaçlı olan güzel bir son susturucu.Custom headers.Fazlası zarar.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;234504
Açık hava filtresi 2 hp veririse havalara uç.Cidden iyi bir değer olur.Vtecler bile zarzor mantar filtreden 4hp çıkarıyor.Sona kadar düzboru(kıvrımsız tekparça) ses amaçlı olmayan perf. amaçlı olan güzel bir son susturucu.Custom headers.Fazlası zarar.
bunların hepsi kaça gelir tahminen ve nasıl bir performans alırım ?
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alınacak güç hakkında yorum yapamam çünkü gerek cai'nin ne olacağı nereye yerleştirileceği,headers'ı yapan kişi,düzboru ve son sustrucunun özelliklerini bilmiyorum.Çok abartılı güçler bekleme.Devir bandını iyileştirir bunlar.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;234507
Alınacak güç hakkında yorum yapamam çünkü gerek cai'nin ne olacağı nereye yerleştirileceği,headers'ı yapan kişi,düzboru ve son sustrucunun özelliklerini bilmiyorum.Çok abartılı güçler bekleme.Devir bandını iyileştirir bunlar.
ne kadar iyiliştirse kar ama ben spor hava filtresi ve vana egzost düşünüyorum direk ön manifolda bağlayacağım performans için
SKODA FAVORIT 136L VRS

Çevrimdışı ST-max

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
vana egzoz yerine varex koy.Spor havafiltresini gidip tuningcilerde taktırma.Onlar direk kutu içi filtre gibi yapıyor sadece kutuyu iptal ediyor.Sonra spor havafiltresi ile kaş yapalım derken göz çıkartırsın performans kaybettirir sıcak hava emer.Soğuk hava emeceği düzgün yere koy.Araya düzgün aparat(simota big tube) koyup ucuna kaliteli marka hava filtresi tak.Kaliteli olmasına dikkat et.Bu arada bunu yazlık ve kışlık olarak ayır kışın kesinlikle orjinale dön çünkü açıktaki hava filtresi yağmurda su emerse blok kırmaya kadar gidersin.Yada kışın short ram yap.

Çevrimdışı ''V/RS''

• Felicia 1.6 MPI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ST-max;234512
vana egzoz yerine varex koy.Spor havafiltresini gidip tuningcilerde taktırma.Onlar direk kutu içi filtre gibi yapıyor sadece kutuyu iptal ediyor.Sonra spor havafiltresi ile kaş yapalım derken göz çıkartırsın performans kaybettirir sıcak hava emer.Soğuk hava emeceği düzgün yere koy.Araya düzgün aparat(simota big tube) koyup ucuna kaliteli marka hava filtresi tak.Kaliteli olmasına dikkat et.Bu arada bunu yazlık ve kışlık olarak ayır kışın kesinlikle orjinale dön çünkü açıktaki hava filtresi yağmurda su emerse blok kırmaya kadar gidersin.Yada kışın short ram yap.
varex ne abi short ram ne simota big tube ne bilmiyorum bunları :D
SKODA FAVORIT 136L VRS