škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yardım....Acil ( yağ lambası)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hsultan3710

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Mrb arkadaşlar aracım yüklü iken yokuşta baya bir zorlandı tam yokuş biterken yağ lambası yandı--hemen kenara çektim baya bir motor ısınmıştı--yağa baktım yağ seviyesi normaldi---Biraz bekledim motor iyice sogudu çalıştırdım ve eve geldim yağ lambası tekrar yanmadı...iki ay öncede olmustu...ne yapabilirim arızanın sebebi ne olabilir--özellikle motor zorlanınca ve yokuşlarda yapıyor

Acil yardım....

Çevrimdışı B.fabia

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yokuşta yag karterin arka kısmına yıgılıyor dicem ama ustaya göstermekte fayda var. yag pompası ya da filtresi tam verimle de çalışmıyor olabilir. en iyi ihtimal yanlış yag seçimi olabilir. usta muhakkak görsün bence. motoru indirmeyesiniz sonra. allah göstermesin.

Çevrimdışı blackemre

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benimde geçen haftalarda yokuşlarda kırmızı yağ uyarısı yanıyordu.Ustaya götürdüm yağ azalmış dedi.Yağ ilave etti ve uyarı yanmadı.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Araba yokusta iken yag belki geride kalmIs olabilir.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Buyuk ihtimal pompa ya da yag filtresindeki tikaniklik. Parasal olarak fazla harcama yapmak istemiyorsaniz ilk etapta yag yag filtre degisimi oneririm.

Para varsa eger kartel sokulsun yag pompasi kontrol edilsin. Belkide kartelin icindeki bir pislik sebep olmus da olabilir. Acilmadan bilinemez. Gerekiyorsa yag pompasi degissin. En sagliklisi

Çevrimdışı abex

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
kardeş benim başıma geldi, 3 kere ışık yandı, üçünde de yağ normaldi ancak 4. defasında ciddiye almadığımdan dolayı motoru yedik haberin ola aman dikkat...

Çevrimdışı hsultan3710

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Dönüt ====)yağ müşürü bozukmuş değiştirdim( orijinal 30 tl)
 lojistik skoda ankara-şaşmaz tavsiye ederim.....