škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda OneApp

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
benim telefon android değil apple bende çoğu yolu denedim anlamadım neden olmadı. Bu arada aracım güncel araç 8 inc bolero var

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Uygulamayı indirip direk arabay bağladım sorunsuz çalıştı çok güzel olmuş mazotun litre fiyatını girince yol boyunca kaç tl yaktığını dahi görebiliyorsunuz gayet başarılı olmuş

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Cncskn52

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İos telefonum. Bu smartlik olayı android de birazdaha meşakkatli

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;619222
Volkan bey aracınızın üretim haftası nedir? Ben bağlanabiliyorum ancak carplay ekranında Columbus'ta görüntüleyemiyorum, eski üretim aracım olmasından kaynaklı olabilir.

Faruk bey tam olarak kaçıncı hafta olduğunu nilmiyorum 2015 aralık ayı üretim olması lazım. Apple car play açtığınızda ve uygulamayı telefonunuzda açtığınızda ekrana gelmesi lazım.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Çok ilginç ben wifi ile bağlanıp carplay ile bağlanamıyorum. Wi fi le doğal olarak ekranda değil telefonda görebiliyorum.
Volkan bey peki IOS ayarlarında Genel / Carplay'de OneApp uygulamasını görebiliyor musunuz? Bende orda da görünmüyor, Telefonum iphone 6 bu arada.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;619267
Çok ilginç ben wifi ile bağlanıp carplay ile bağlanamıyorum. Wi fi le doğal olarak ekranda değil telefonda görebiliyorum.
Volkan bey peki IOS ayarlarında Genel / Carplay'de OneApp uygulamasını görebiliyor musunuz? Bende orda da görünmüyor, Telefonum iphone 6 bu arada.

Orda gözükmüyor. Ama kablo ile bağlanıp carplay açınca 2. sayfa da geliyor. Benimde telefon iphone 6 plus tek fark versiyon olabilir sizinle  ios 10.3.2 kullanıyorum.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: volkan.e;619269
Orda gözükmüyor. Ama kablo ile bağlanıp carplay açınca 2. sayfa da geliyor. Benimde telefon iphone 6 plus tek fark versiyon olabilir sizinle  ios 10.3.2 kullanıyorum.

ya çok garip benimde telefonum 6S ios sürümüm 10.3.2 ama kablo ile bağlanıp programı car playden açtığımda bağlanmıyor wifi yada usb ile bağlanın gibi garip bir hata alıyorum.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Programın henüz tüm dünyaya yayılmaması belki bundan olabilir. Biraz hata ayıklaması yapıp sürümleri geliştiriyor olabilirler.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Anlamadığım kadarıyla ios kullanıcılarından bir şekilde araca bağlanabilenler var ama android işletim sistemi kullanıcılarından şuan için araca bağlanabildim, ekranı araçta görebiliyorum diyen malesef yok. Hayırlısı bakalım :)

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
get started by connecting wifi or usb gibi bi uyarı veriyor.iphone 6s

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ios da sorunsuz kullanmayı başarabilen arkadaşlara birşey sormak istiyorum.
Acaba telefonu arabaya bağladığınızda icloudunuz da yeni aldığınız apple id mi açık? yoksa herzaman kullandığınız tr id simi açık??

Çevrimdışı chemenche

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;619286
Acaba telefonu arabaya bağladığınızda icloudunuz da yeni aldığınız apple id mi açık? yoksa herzaman kullandığınız tr id simi açık??
programı calıstırırken ilk istedigi e-mail yeni apple-id aldıgınız.
sonra eski tr-apple id'ye geri donus yapabilirsiniz. ben tr olanını kullanıyorum, problem cıkarmadı.

Çevrimdışı volkan.e

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;619286

Tr id açık

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de bir heves yükledim, ama olmadı. Benim aracım da 2016 43. hafta üretimi. Yükledim ama Smartlink ile araca bağlan diyor. Bağladığımda da otomatik olarak Android Auto'ya bağlanıyor.

Aracımda smartlink var, ama olmadı. Beceremedik :D