škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda OneApp

0 Üye ve 2 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı sudege

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rumiexile;619046
https://skodasso-cloud.skoda-auto.com/UserProfile/tr-TR/Account/Register

Şu bağlantıyı deneyebilir misiniz?
bu linki de denedim ustad.myuncu07@hotmail  olarak kaydiniz var diye uyari yapiyor .ama tabi password hatirlamadigimiz icin meile de yonlendirihorum ama parola iptali yapmiyor. sanirim halledemeyecegim gibi.

SM-N920C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Programı Android  telefona kurdum ayrıca kayıtta oldum menüleri telefonda da çalışıyor ancak prestige paket araca bağladığımda hiç bir görüntü ve uyarı olmadı araç verileri yada bağlantı hakkında bir bildirim algılamadı acaba araç moturu çalışmayınca program algılanmıyor mu? Araç üstünde aktif olarak çalıştıran ve araç yol bilgisayarı bilgilerini programda görebilen var mı?

Çevrimdışı Swift

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Haziran 2015 üretimi Octavia aracımdaki smartlink aktive edilmiş 6.5 inc MIB2 Bolero sistemle büyük ölçüde kullanabiliyorum. Cihazım Iphone. Şu an itibarı ile çalışmayanlar Beygir gücü, yakıt seviyesi ve servise kaç km kaldığı. Bunlar dışında bir sorun yok. Şahsen çok beğendim, güncelleme ile eksiklerin düzeleceğini umuyorum.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Swift;619086
Haziran 2015 üretimi Octavia aracımdaki smartlink aktive edilmiş 6.5 inc MIB2 Bolero sistemle büyük ölçüde kullanabiliyorum. Cihazım Iphone. Şu an itibarı ile çalışmayanlar Beygir gücü, yakıt seviyesi ve servise kaç km kaldığı. Bunlar dışında bir sorun yok. Şahsen çok beğendim, güncelleme ile eksiklerin düzeleceğini umuyorum.

ben de ıphone ile kullanacağım.yaptığınız işlemleri yazar mısınız

Çevrimdışı Swift

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;619116
ben de ıphone ile kullanacağım.yaptığınız işlemleri yazar mısınız

appleid.apple.com 'dan Çekya adresiyle yeni bir Apple ID aldım. Telefondaki hesabımdan çıkış yapıp bu id ile girdim ve Appstore'dan yükledim. Sonra eski hesabıma geri döndüm. Bu kadar.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Programi indirdim. Harici internet browser dan skoda dan uyelik aldim. Programi acim e-mail şifre girdiğimde sonuc bu. Nasil yapilacakbi el atin arkadaşlar

LG-D855 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı chemenche

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
e-mail ya da şifrenizi yanlış girmiş olmalısınız. yeni- apple-id açarken kullandığınız e-mail adresini kullanırsanız problem olmuyor.
Saygılar.

Çevrimdışı erharp32

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: chemenche;619134
e-mail ya da şifrenizi yanlış girmiş olmalısınız. yeni- apple-id açarken kullandığınız e-mail adresini kullanırsanız problem olmuyor.
Saygılar.

Android benim telefon.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Android için verilen linkten indirin ben ordan telefona indirip kurdum. Elektronik mailimlede kayıt oldum.  Lakin araca bağladığımda telefondaki ekranı araçta göremiyorum. Telefonda ise yakındaki hastaneler, postaneler, hava durumu dışında diğerleri pasifize görünüyor. Android auto programını sorunsuz kullanırken bu neden çalışmıyor? Çalıştıran arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Burada iki olasılık var ya o ekran Smartlik + özellikli 22/2017 sonrası araçlarda olacak, ya da Google ve Apple henüz carplay auto için Appi imzalamamış ya da Türkiye'de lokasyon filtresine maruz kalıyor.

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Swift;619119
appleid.apple.com 'dan Çekya adresiyle yeni bir Apple ID aldım. Telefondaki hesabımdan çıkış yapıp bu id ile girdim ve Appstore'dan yükledim. Sonra eski hesabıma geri döndüm. Bu kadar.

cahillik başa bela.beceremedim vesselam.yeni bir hesap aldım hesap alırken adresi çek republik olarak belirttim ordan sonra karıştı herşey:)

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Android autoyu bolero ekranımda kullanabiliyorum araç 2016 22.hafta sonrası üretim. Extradan smartlink açtırma gibi bir işlem yapmıyoruz değil mi? Octavia da kullanabilen arkadaş ipone carplay ile kullanabiliyor ancak android telefonlar için mirrorlink özellikli telefon olmadıktan sonra bu program boleroda kullanılamaz diye düşünüyorum.

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;619170
cahillik başa bela.beceremedim vesselam.yeni bir hesap aldım hesap alırken adresi çek republik olarak belirttim ordan sonra karıştı herşey:)

Telefonunuzda mirrorlink yoksa becersenizde bir anlamı olnayacak sanırım o yüzden üzülmeyin :)

Çevrimdışı Fikret_55

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Rifle44;619172
Telefonunuzda mirrorlink yoksa becersenizde bir anlamı olnayacak sanırım o yüzden üzülmeyin :)

iphone 6s

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Fikret_55;619174
iphone 6s

OneApp yi kurduysanız, hotmail uzantılı bir adresle kaydolmuştum ben bir sorun olmadı. Daha sora e mailinize bir link geliyor tıklayınca da üyeliğiniz aktif oluyor ve giriş hatası almamanız lazım.