škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia a7 kapi kilitlenme sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Cenkcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar burda yeniyim . Bir sorunum var yardimci olabilirseniz cok sevinirim
Arac hareket haline gectikten sonra kapilar otomatik kilitlenmiyor ayarlardan da aktif olmasina ragmen yine kilitlenmiyor. Ama manuel olarak dugmeye bastiginda calisiyor

Çevrimdışı Sequenc

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
kilitleme düğmesine basılı tutmayı dener misiniz?

Çevrimdışı Sutlage

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Kilitlenme sorununun bir değişiği de benim başıma gelmişti. Aracım günlerce serviste kaldı. Sonra yapamadılar geri aldım 1 ay bekledim. Servis fabrika ile yazışmalar falan yaptı. Sonra beni yine cagırdılar.
Çözümü çok basit. Aracı yeniden kodlayacaklar. Bir kaç saatlik bir iş. Özellikle söyleyin yeniden kodlatılamasını çünkü sorunu bulacağız diye sökülmedik yer bırakmıyorlar benim aracımda yaptıkları gibi. Dediğim gibi ilk iş kodlamaya bakmaları. Bu arada yedek anahtar ile de gidin. Kodlarlar iken yedek anahtarı kodlamayabilirler bende olduğu gibi şu an yedek anahtarımı kullanamıyorum. Maltepe deki kapanan skoda servisi sağolsun. Eksik yapmışlar. şimdi vakit bulup ta servise gidemiyorum.
Bilginize...

Çevrimdışı Cenkcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Sevise gitmeden yapilabilecek bisey varmi acaba ? Daha once basina boyle bir ariza gelen varmi

Çevrimdışı secret

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cenkcengiz;584550
Sevise gitmeden yapilabilecek bisey varmi acaba ? Daha once basina boyle bir ariza gelen varmi

Servise gitmeden ancak burada yazarsın, Özkan Kaya arkadaşımın başına gelmiş sağolsun burada sizi ve bizi bilgilendirmiş teşekkürü hakketmiştir kanımca..

Çevrimdışı Cenkcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: secret;584603
Servise gitmeden ancak burada yazarsın, Özkan Kaya arkadaşımın başına gelmiş sağolsun burada sizi ve bizi bilgilendirmiş teşekkürü hakketmiştir kanımca..

elbetteki ozan arkadaşıma sonsuz teşekkürümü iletiyorum. acaba dedim servis işi olmadan yapılabilecek bişey varmı diye sordum sadece çunku servis bulundum ilde yok ondan sordum :)

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cenkcengiz;584863
elbetteki ozan arkadaşıma sonsuz teşekkürümü iletiyorum. acaba dedim servis işi olmadan yapılabilecek bişey varmı diye sordum sadece çunku servis bulunduzm ilde yok ondan sordum :)

Akü kutup başını sökün biraz bekleyip tekrar takın sistem kendini resetlesin  belki faydası olur.

Çevrimdışı Cenkcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;584867
Akü kutup başını sökün biraz bekleyip tekrar takın sistem kendini resetlesin  belki faydası olur.

Boyle olsa teyp kod istemezmi

Çevrimdışı Cenkcengiz

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Evet Arkadaslar An itibari ile hic bisey yapmadan sorun sorunu kendiliginden hallolmustur. Cunku Kullandigim anahtar Yedek olani idi orjinal pili bittigi icin kullanmiyordum icimden bir ses orjinal anahtardan olabilir diye yeni pil alip taktim. Sonuc Mukemmel eskisi gibi tikir tikir calisiyor . Herkese Tsk ederim

Forumdaki Herkese Teşekkürler

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Cenkcengiz;586985
Evet Arkadaslar An itibari ile hic bisey yapmadan sorun sorunu kendiliginden hallolmustur. Cunku Kullandigim anahtar Yedek olani idi orjinal pili bittigi icin kullanmiyordum icimden bir ses orjinal anahtardan olabilir diye yeni pil alip taktim. Sonuc Mukemmel eskisi gibi tikir tikir calisiyor . Herkese Tsk ederim

Forumdaki Herkese Teşekkürler

:)) yedegı kodlattır :)