škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Arka koltuk değişimi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Selam, bu aralar fazla soru soruyorum ama zamanla biter, ilk kez octavia sahıbıyız olacak o kadar :)

Kızım arka koltuk dayamayı cok ıstıyordu ama optımalde yok, bi çaresi var mı, garantı bozulmadan koltuk degısımı fln var mı, yaptıran var mı?

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi dosemeciye sert gri sungerden istedigin olcude kestirt. İstedigin renk kumasa kaplat al sana mis gibi kol dayama. Hatta bunu yolculukta kenara koy yastik olarak da kullan.

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yada çıkmacılardan arka koltuk alıp takabilirsin montajı tek bir vida ile yapılıyor, hiç bir şekilde garantiyi bozmaz

Çevrimdışı ipek_ali

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Justalp;586981
Selam, bu aralar fazla soru soruyorum ama zamanla biter, ilk kez octavia sahıbıyız olacak o kadar :)

Kızım arka koltuk dayamayı cok ıstıyordu ama optımalde yok, bi çaresi var mı, garantı bozulmadan koltuk degısımı fln var mı, yaptıran var mı?

Belki bir Kolçak buzdolabı işe yarayabilir ;)

http://www.hepsiburada.com/black-decker-bdv212f-9-litre-sicak-soguk-oto-buzdolabi-pm-otkalbdv212f-yorumlari

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mdindas;586988
Bi dosemeciye sert gri sungerden istedigin olcude kestirt. İstedigin renk kumasa kaplat al sana mis gibi kol dayama. Hatta bunu yolculukta kenara koy yastik olarak da kullan.

o zaman yastık alalım :) kızımın ıstedıgı sey boyle koltugun ıcınden cıksın delıklerı olsun bardagını koysun ıstıyo

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
piyasada kazalı oktavialar var onlardan alabilirsiniz

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Justalp;587029
o zaman yastık alalım :) kızımın ıstedıgı sey boyle koltugun ıcınden cıksın delıklerı olsun bardagını koysun ıstıyo

Kızınız konfora düşkün hocam. Maşallah :)

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: LA BEBE;587115
Kızınız konfora düşkün hocam. Maşallah :)

Araç bakmaya hep onunla gıttık, standartlarında sunroof bıle yok ılllaaakı cam tavan :) Kendılerı daha 6 yasında

Çevrimdışı LA BEBE

• Bir Angara Klasiği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Justalp;587130
Araç bakmaya hep onunla gıttık, standartlarında sunroof bıle yok ılllaaakı cam tavan :) Kendılerı daha 6 yasında

Allah sizin ve kızınızın gönlüne göre versin hocam. Büyüyünce ilgili olacak gibi arabalara ne güzel :)

Çevrimdışı Justalp

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
baktım bısey bulamadım hocam ama sagolasın lazım olmaz ınsallah ama bı suru parca var

Çevrimdışı Doruk Han

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
burada olabilir derken firmada olabilir demek istemiştim :)  , çok gerekecekse arayıp sorun derim