škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Superb Cam tavan ses sorunu

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Şafaköztürk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Konu ile alakalı güncel tarihli çözüm veya servis uygulaması sonuçlarına denk gelmediğim için konu açma gereği duydum , son zamanlarda aracın kasma yaptığı güneş altında kaldıktan sonra hareketle beraber cam tavan sesi takırtısı vs bilumum cam tavan şikayetiyle servisten uygulama yaptırıp sonuç alan arkadaşlar varmı varsa bilgilendirirseler sevinirim tavan sökme mum sprey sıkma önerisi ile alakalı randevu aldım servisten tavan döşemesi sökme ile alakalı tereddütlerim var tecrübelerinizle alakalı geri dönüşlerinizi bekliyorum :):):)

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sakın söktürme derim. çünkü aspirin tedavisi yapıyorlar. aspirin de malum bir yeri yaparken başka yeri bozar...

Çevrimdışı Şafaköztürk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kolgezer;649819
sakın söktürme derim. çünkü aspirin tedavisi yapıyorlar. aspirin de malum bir yeri yaparken başka yeri bozar...

Aspirin tedavisi nedir anlamadım temizlik malzemesi olan asprin değildir diye düşünüyorum bana içerdeki parçaların değişimi ile beraber mum sprey uygulanacak dendi bayramdan sonra randevu verildi ama okuduklarımdan anladığım ne uygulanmışsa başta sesi kessede sonradan tekrar başladığı . Tavanı aynı orjinalliği ile takacaklarını bilsem içimde şüphe kalmıcak kırık parça sesi gibi benimkisi onu görme fırsatı olur diye söktüresimde var bakalım direk ustayla konuşacam olmazsa

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Temizlik malzemesi olan narsprin oluyor. "Aspirin tedavisi" tabiri, aspirinin tedavi etmediği geçici bir çözüm olduğu denmek istenmiş, benim anladığım.;)

Çevrimdışı kolgezer

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
aspirin tedavisinden kastım; servislerin bu tür trim seslerini çözmede kullandıkları yöntemin geçici, günübirlik çözümler olmasıydı. bunu yaparken ana sorunu çözemedikleri gibi insanın doğasında olan başka yerleri dürtme/keşfetme merakının (neticede ustanın  kendi arabası değil)araçlarımızda ileride ortaya çıkabilecek başkaca kusurlara sebep olabileceğini anlatmak istedim.işte bu da aspirin tedavisinin zararlı yanı oluyor. görüşümü ince bir eleştiri söylemimle yaparak anlaşılmamaya sebep verdiysem, büyük kusur işlemişim affola.