škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bor power neymiş böyle....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Market reyonlarında görüpte hiç umursamadığım ürünlerdendir yağ ve yakıt katkıları... ancak biraz internette Bor power'i araştırınca herkez inanılmaz yorumlar yapıyor..

Aranızda bu ürünü veya buna benzer ürünler kullanıp memnun kalan var mı.. düşüncelerinizi bekliyorum teşekkürler...

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bir ara kullanmıştım yağ değişimi sırasında yağın üzerine eklemiştim. Motor sesini ve sarsıntısını bariz bir şekilde azaltmıştı. Yakıt tüketimine katkısı ölçülebilir düzeyde olmadı.
Olduysa da %2-3 düzeyinde kalmıştır.

Çevrimdışı GNC75

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bi önceki micra arabamda motor silk kullanmıştım.bu ürünü iett test etmiş ve motor rektifiye ömürlerinde artış göstermiş. ben ben kullanıcı olarak birşey hissetmedim.motorsilk sayfasında testleri okuyabilirsin.

Çevrimdışı okkaya

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bor Power , elmas tozu, motosilk vs gibi ürünleri tavsiye eden araba markasına rastlamadım hiçbir serviste de denk gelmedim. Aksine arabanız çok eskiyse gözden çıkardıysanız kullanın derim çünkü o maddeleri kullananların motor açtırdığında gördüğü manzara hiç hoş değildir. Çünkü motor bloğunda silindirler ve pistonların yüzeylerinde zamanla kristalleşerek yağın da engelleyemeyeceği sürtünmelere sebebiyet verip parçaların daha hızlı aşınmasını sağlarlar. Motor ömrünü kısaltırlar. İlk kullanımda kristalleşene kadar ki etkileri motoru biraz sessizleştirmesi kullanıcı tarafından performans olarak algılansada sonraki açtığı hasarlar çok ciddidir. Astarı yüzünden pahalıya gelir.
Şahsi fikrim illa ki katkı kullanacaksanız motor yağlarının en pahalılarından ve tam sentetik olanlarından kullanın paranız cebinizde kalsın. Normalde 80-100 lira veriyorsanız 200 lira verin de katkıya vereceğiniz para işe yarasın. Mesela JB GERMAN ya da Motul gibi litresi en az 40 lira olan yağlardan kullanabilirsiniz.

Çevrimdışı ringcep

• Yüzbaşı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.tekbamatbaa.com
Alıntı yapılan: jodgin;421207
Market reyonlarında görüpte hiç umursamadığım ürünlerdendir yağ ve yakıt katkıları... ancak biraz internette Bor power'i araştırınca herkez inanılmaz yorumlar yapıyor..

Aranızda bu ürünü veya buna benzer ürünler kullanıp memnun kalan var mı.. düşüncelerinizi bekliyorum teşekkürler...

Şuan ticari amaçla kullandığım Doblo 1.9 JDT aracıma kilometre 100 000 iken kullanmıştık,şuan aracım 200 000 km de hiçbir sorun yok.Ustam motora 500 000 km ömür biçti.Doblo 2005 model.8 yılda 200 000 km.12 yılda 300 000 km.Yani 2025 yılında motor 500 000 km de.O zamana kim öle kim kala..:confused:

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
daha güçlü, daha az yakan, daha sessiz bir motor istiyorsanız gidin daha güçlü, daha az yakan ve daha sessiz bir motor satın alın derim.
  ben bir önceki aracımda denemiştim: fasa fiso !
octavia 1.6 TDI elagance 2011

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ben rom muydu romulan mıydı neydi ondan alıp eski arabaya döktüm. 6 ay sonra rektifiyeye girdik. bu ürünü kesinlikle kullanmayın.

Çevrimdışı msidestructive

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende bir önceki aracımda kullandım gözle görülür bir etkisi yok sadece biraz daha sessizleşiyo sanki motor fakat skoda servisine sorduğumda tavsiye etmediler kullanmayın onları dediler bende o yüzden octaviada kullanmadım

Çevrimdışı atonal

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı biHEmta

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
motor silk kullandım ama bir değişiklik hissetmedim. rolantide çalışırken telefondaki desibel ölçerle motor silki kullanmadan önce ve kullandıktan sonra ölçtüm çok az seste azalma oldu gibi.

Çevrimdışı archaeologist

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu tür ürün satıcıları ''bi deneyeyim nolcakki'' cilerden kazanıyor. biz burada ne anlatırsak anlatalım alacak kişi alıyor ve '' madem bu kadar para verdim biraz etkisi olsun canım'' diyerek kendini kandırıyor. bu ürün gerçekten % 25 yakıt tasarrufu sağlasa bütün dünya devletleri bu ürünü zorunlu hale getirirdi.

tavsiyem: ALMA ! ALMA !  ALMAAAAA !!!
octavia 1.6 TDI elagance 2011

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Skoda CZ yakıta veya yağa hiç bir katkı önermiyor

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle