škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kabus bitti.....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Formlardan ve internetten triger seti 4 yılda bir değişir diye duyduktan sonra uyuyamaz olmuştum,

Kimisi değiştir dedi kimisi gerek yok daha çok idare eder diye, bugün kararı zar zor verdik sanayinin yolunu tuttuk, lojistiğe  gidecektim, parçaları aldlığım yer bana randıman otoyu tavsiye etti lastikler o yöne döndü gittik s.a., a.s,   biraz tedirgin biraz korkarak arabayı teslim ettim. Saolsun serdar usta ile memet usta iki kardeş iki saatte hiç zorlanmadan herşeyi de anlatarak güzel birşekilde taktılar (inşallah sorun çıkarmaz, bunu allah bilir)

Arabadan çıkan parçalar tertemizdi, triger, su pombası, ve kayışı, bilyaları zerre kadar leke yoktu, araç 2008 model daha 40.000 de

inanın parçaları geri taktırasım geldi, paraya yazık değilmi diye düşündüm ama gel görkü yüzde 99 sağlam da olsa yüzde birlik payı riske atmamak gerek diye işi yaptırdık, rahat bir şekilde yolumuza koyulduk, yorumlarıyla bana yardımcı olan herkesede teşekkürler

Bu arada fiyat komlpe orjinal set contitech lastik, gm su pompasaı herşey 300'e malloldu, servisteki soyguncularda bu iş için benden 1100 lira istediler,

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
işinin halolduğuna sevindim iyi fiyata yaptırmışsın. çıkan parçalar genelde temiz gibi durur. bilyaları çevirdiğinde biraz eğreti döner oradan anlaşılır eskidiği. benim arabadan çıkardıklarında kayış yeni takılacaktan daha iyi gözüküyordu. getirisi giderinden fazla olduğunda maliyet kaçınılmaz oluyor. sen genede maliyeti dibinde kurtarmışsın. bende opeli o civarlara yaptırmıştım herşey orjinal gm idi.