škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Siftahi yaptik....

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Daha dün triger seti, arabanın yakıt miktarı ile ilgili konu başlığı açmışken bugün hiç olmadık bir yerde aracımın arkasına minübüs çarptı ve ankara trafiğindeki ilk kazamız yapmış olduk,

:+1:

Zeki Ünaldı'ya gittim karşı tarafın sigortasından yaparsalar yan sanayi parçalar takılacakmış, araya kaskoyu sokarsak benzer ürün takılıyormuş bunu da yeni öğrendik, ufak bir kaza için 4 gün süre verdiler hayırlısı bakalım

Allah hepinizi kazadan beledan korusun, demekki önemli olan manevi kaskoyu yaptırmakmış, kurbanını kestirmemiştim, inşallah onu kestirelim de belalar bizden uzak olsun...

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Ugur A.

• Ziyaretçi
Geçmiş olsun.
Allah beterinden esirgesin.

Çevrimdışı mertozbek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: jodgin;372205
Daha dün triger seti, arabanın yakıt miktarı ile ilgili konu başlığı açmışken bugün hiç olmadık bir yerde aracımın arkasına minübüs çarptı ve ankara trafiğindeki ilk kazamız yapmış olduk,

:+1:

Zeki Ünaldı'ya gittim karşı tarafın sigortasından yaparsalar yan sanayi parçalar takılacakmış, araya kaskoyu sokarsak benzer ürün takılıyormuş bunu da yeni öğrendik, ufak bir kaza için 4 gün süre verdiler hayırlısı bakalım

Allah hepinizi kazadan beledan korusun, demekki önemli olan manevi kaskoyu yaptırmakmış, kurbanını kestirmemiştim, inşallah onu kestirelim de belalar bizden uzak olsun...

öncelikle geçmiş olsun ufak nazarlar her zaman büyüğünden iyidir :)
2. olarak da araç arkadan çarptıysa 8/8 suçlu durumda olması gerekiyor böyle bir durumda da sizin aracınızı sizin istediğiniz yerde yaptırmak zorunda diye biliyorum yetkili servise verilir onlar da ücreti karsılar yan sanayi olayı çok saçma geldi

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Geçmiş olsun.Aslında arada sırada ufak da olsa sadaka yapmak gwerek.az sadaka çok belayı defeder.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Gecmis olsun, nazarlık olsun,
Trafik sigortası karsılayacagı zaman yetkili servis parasını kaskoya göre daha gec alacagı icin, aracı teslim etmeden önce müsteriden parayı alıyor, müsteri sigortadan alıyor,

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
çok geçmiş olsun. sen arabayı alıp skoda servisine götürecektin. onlar gerekeni yapacaktı. arkadan vurduğu için onun sigortaya yüklenecekti bütün zarar. sigorta tamiri durumlarında sanayi yerine orjinal servise gitmek faydalıdır. çünkü taktıkları parçalara garanti verdikleri için orjinal takmak zorundalar.

ben alır almaz kurbanı kestim kaza bela yok şimdilik çok şükür. yeğen arka kapıyı parkta kolona giydirdi, boya bile çıkmadı.

Çevrimdışı jodgin

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
çok doğru söylüyorsun üstad, ade edindim her yola çıkmadan arabamdaki kumbaraya bir lira sadaka atarım, ama o gün atmayı es geçtik başımazı bu olay geldi

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle