škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

skoda rapid sportback

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ibo3001

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar slm,

skoda rapid 1.4 motor dsg 125 bg atyle almayı düşünüyoru, ama ilaveler olacak.. spor koltuklar , spor direksiyon ,  led farlar , cam tavan , yap panelde ve bagaj arkasında siyah şeritler , arka bahaj spoiler , 17 jant , kapı içlerinde metalik marşbiyel..

arabanın katalogda bu ilavelerin yapılabileceği yazılmış ama skodanın sitesinde  fiyat belli değil , ki bu ilaveler de benim bildiğim fabrikada üretim aşamasında yapılıyor

bu fiyatları nasıl alırız , elinde liste olan var mı ?

tşk ediyorum , kazasız belasız..

Çevrimdışı ibo3001

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar , kusura bakmayın , spaceback olacak ve led far ne alaka ?? xenon demek istedim :)

Çevrimdışı Ayran_Buz

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bayi ile görüşüp hesaplattırdınız mı

Çevrimdışı Physicist16

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Uzun yillar kullanacaksaniz bunları ekketin bence. Ikinci elde satarken bunlar hak ettiği değeri gormeycektir.

GT-I9190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı ibo3001

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yok bayiye soramadım henüz , ama listelerde olmaması acaba bayilerin insiyatifine mi bırakıldı düşüncesi oluşturuyor.. ama alırken illa ki bu yazdıklarımı ekletmem lazım , yoksa içime sinmeyebilir :)

Çevrimdışı blal37

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı cagatayozkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
ellerinde fiyat listesi var mesela octaviadaki forumda paylaşılan donanım fiyat listesiyle bayidekiler tutuyordu  

tahminim heryerde aynı olacaktır
deneme için herhangi bir skoda bayiini arayarak alacağınız fiyatları birde oradan teyit edebilirsiniz

Çevrimdışı ibo3001

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ok arkadaşlar , yardımlar için tşk ederim , fiyatları sorup sizi de bilgilendireceğim..

bu arada arabanın gizli özellikleri falan varmış , bunları bir kısmını açtırmak faydalı olabilir.. forumu okudukça neler öğreniyoruz.. yanlız yine benim akıl yine almadı , madem bu tip özellikleri var neden fabrika ayarlarında gelmez ?? WW satılmaz o zaman diye düşünüyorlar herhalde :)

bu ada bu özellikleri biz kendimiz aktive edebilir miyiz ?
yani bu kodların nereye nasıl girilmesi gerekiyor ?

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Opsiyon listesi alırsanız buradan paylaşın lutfen

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İbrahim Bey foruma hoş geldiniz.

Opsiyonlar ve fiyatları konusunda en doğru bilgiyi bayiler verir. Bu açıdan forum sponsorumuz Yüncüler ile de görüşebilirsiniz.

Vag-Com kodlamalar ile detaylı bilgiler de forumda mevcut. Rapid alt forumunda sabit bir konu da var.

İyi forumlar.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle