škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Octavia A7 Genel Soru ve Cevap

0 Üye ve 5 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_Carizma;576509
3 şeritli yolda 120 yle giderken sonuna kadar frene basıp durdum :) ( yol bomboştu ) yakmadı ona istinaden söyledim zaten yanmadığını

Yanma şartlarının tam olarak ne olduğunu bilmiyorum ama dediğim gibi bir sefer yandığını gördüm.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_Carizma;576509
3 şeritli yolda 120 yle giderken sonuna kadar frene basıp durdum :) ( yol bomboştu ) yakmadı ona istinaden söyledim zaten yanmadığını

start-stop gibi kemer takılı vs, muhabbetleri olmasın yanması için.

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;576605
start-stop gibi kemer takılı vs, muhabbetleri olmasın yanması için.

Kemerimde takılıydı :) ( zaten kemersiz yola çıkmıyorum. )

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_Carizma;576761
Kemerimde takılıydı :) ( zaten kemersiz yola çıkmıyorum. )

Eyvallah. Zaten bence kemer takmadan arabayı çalıştırmak bile mümkün olmamalı:)

Çevrimdışı ELYASA

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: By_Carizma;568847
Evet suberb de emniyet kemeri bej oluyor yükselen oto daki showroom daki arkadaşı şok etmiştim hiç bi araçta bej emniyet kemeri yok diyordu :)

5 kasa bmw lerin içi bej olanlarda öyle

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese iyi günler dilerim saygı değer forum üyesi arkadaşlar 2014 Model Skoda Octavia Ambition donanımlı araca sahibim , aracım son bir kaç gündür arka cam sileceği su fışkırtmıyor , sorun sizce ne olabilir , kontrol etmem gereken hususlar nelerdir ? teşekkürler.
« Son Düzenleme: 30 Mayıs 2016, 19:40:48 Gönderen: bekzdl »

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: bekzdl;577748
Öncelikle herkese iyi günler dilerim saygı değer forum üyesi arkadaşlar 2014 Model Skoda Octavia Ambition donanımlı araca sahibim , aracım son bir kaç gündür arka cam sileceği su fışkırtmıyor , sorun sizce ne olabilir , kontrol etmem gereken hususlar nelerdir ? teşekkürler.

Cam silecek suyu bitmiştir:D

Çevrimdışı By_Carizma

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
serviste kullandıkları antifriz in markasının ne olduğunu bilen var mı ? ( çok güzel kokuyor. :D )

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fb.samet;577754
Cam silecek suyu bitmiştir:D

Cam silecek suyu bittiginde bolero ve maxi dot da uyari veriyor

Çevrimdışı fb.samet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: viperking;577832
Cam silecek suyu bittiginde bolero ve maxi dot da uyari veriyor

Espiri olsu diye söyledim.

Çevrimdışı salih21

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar bu sesle komut olaayını çok kullanamadım sesimi iyi almıyor sizde de öyle mi.......?

Çevrimdışı By_hdR*

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar , Manuel optimal pakette Vites 6 ileri mi ? 5 ileri mi ? İlanlarda eski modellerde 6 gordum fakat inceleme yaparken son Modeller de 5 gordum.

Çevrimdışı samonite

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar SKODA Octavia 1.2 TSI DSG Style aldım. Çarşamba'dan sonra teslim alacağım.

Teslim alırken dikkat etemiz gereken bir şey var mı?

Bir de Adaptif far katalogda var görünüyor ama kullanıcı yorumlarında yok gibi konuşanlar var.

Alırken talep edeceğimiz neler olabilir?

Sizce iPhone kullanıcısı olarak Carplay lisansı almaya değer mi? Fiyatlardan haberiniz var mı? Tek sıkıntı Carplay kablosuz çalışmıyor diyorlar. Halbuki kablosuz çalışma desteği geldi diye duydum ama sanırım aksini söyleyenler var. Kablosuz CarPlay kullanan var mı?
« Son Düzenleme: 18 Haziran 2016, 22:09:41 Gönderen: samonite »

Çevrimdışı webxxxx

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: samonite;580779
Arkadaşlar SKODA Octavia 1.2 TSI DSG Style aldım. Çarşamba'dan sonra teslim alacağım.

Bir de Adaptif far katalogda var görünüyor ama kullanıcı yorumlarında yok gibi konuşanlar var.

Sizce iPhone kullanıcısı olarak Carplay lisansı almaya değer mi? Fiyatlardan haberiniz var mı? Tek sıkıntı Carplay kablosuz çalışmıyor diyorlar. Halbuki kablosuz çalışma desteği geldi diye duydum ama sanırım aksini söyleyenler var. Kablosuz CarPlay kullanan var mı?

Kablosuz CarPlay i kullanmıyorum bizimki kablolu ama CarPlay, Apple Music ve Podcast ile kullanmaya değer. Apple Maps bir Google Maps kadar olmasa da İOS 10 ile beraber daha kullanışlı olacağını düşünüyorum.

Çevrimdışı cnrndm

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: samonite;580779

adaptif far mevcut.