škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Biraz aksiyona ne dersiniz :)

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Boş alanı bulunca dayanamayıp deneme yaptım...Tabiki bu araç bu tarz kullanıma hitap etmiyor ama biraz da olsa o havayı hissetirmeside yeterlidir. ayrıca uzun ve çok değişken iklim ve yol şartlarında çok şükür hiç bir problem yaşamadım.Aracınızla buna benzer şeyleri trafiğe kapalı alanlarda yapmanızın aracınızı tanımanız ve hakimiyet anlamında katkı vereceğine inanmaktayım tabi abartmamak koşulu ile...lütfen eleştirilerimizi saygı çerçevesinde tutalım zira bu videoyu modifiye sitelerindeki gazlama videoları ile karıştıranlar var
https://www.youtube.com/watch?v=ClclgVPUgvY&feature=youtube_gdata_player
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2013, 01:21:21 Gönderen: Blackhawk »

Çevrimdışı mira

• ince fikir
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu konulardaki tecrübesizliğiniz çok belli oluyor bence çok fazla zorlayamayın. İlla adrenalin isitiyorsanız el freni kullanılmadan yapılanlara yönelin. Saygılar

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
yazıyı değiştirdim biraz fevri bir reaksiyon göstermiş olabilirim kusura bakmayın arkadaşlar.
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2013, 13:29:18 Gönderen: Blackhawk »

Çevrimdışı Emre Y.

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackhawk;439819
altımdaki araç 1.2 farkinda degilsiniz galiba ayrica ben videoyu drift ustayısıyım die de koymadım en yakın yerleşim alanına 30 uzakta olduğum yerde toprak zeminde 360 dönecek halim yok o kadar mal değilim ! arabayı dağıtayım hariçten gazel okumayın yaşınız kadar rally arabasına bindim de kullandımda...

kusura bakmayın yorumları yanlış algıladınız sanırım sızı - anlamda kötüleyen yok sadece doğru olanları yazanlar var sıze kımse drıft ustası dıye de bır elestırı yapmadı kumda dönmenız daha rahat olur. esp.yı kapat deme sebebım ıse aracı zorlamadan daha rahat dönderebilirdiniz.Bence sakin

Çevrimdışı Blackhawk

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
tekrar kusura bakmayın...
« Son Düzenleme: 20 Temmuz 2013, 13:30:40 Gönderen: Blackhawk »

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Blackhawk;439823
bu arabayı tanıyan bilen insanlar yazsın altına zibidi arabası çekip sokak aralarında gazlamanın söförlük olduğunu sananlar değil ben videoyu aracın bu tarz performansa yatkın ve dayanıklı olup olmadığını anlayabilmek adına vede kaydığında nasıl tepkiler alacağımı görmek adına yaptım aynı şeyleri yağmur da karda ve asfalt üzerindede denedim bunları bilmenin aracı kullanmanızda ve aracınızı tanımanızda faydalı olacağına inanıyorum... ileri sürüş teknikleride bundan dolayı vardır !

Arkadaşım yorumları saygı çerçevesinde yapın deyip hakarete varan sözler kullanmışsın yorum yaparken dikkat et burdaki insanların hiçbiri senin kaprislerini çekemez. Fikirlerimizi sordun söyledik haddi aşmaya gerek yok.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Foruma üye olduğumdan bu yana bu forumu diğer forumlardan -özellikle de otomobil forumlarından- en önemli özelliklerden birinin de üyeler arasındaki saygılı ve seviyeli ilişki olduğunu düşünürdüm...

Haddim değil belki ama sizlerden ricam forumun bu yapısına zarar verecek etkileşimlerden kaçınmamızdır...
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...