škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ayna Altı Led Aydınlatma

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar aklımda olan bir konuda sizlere danışmak istiyorum Rapidin ayna altına led yaptıran oldumu ? yada bu işlemi yaptırabileceğim bir yer varmı gerçekten özellikle akşamları güzel görünüyor.Kendim yapabilirmiyim?

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidci;532250
Merhaba arkadaşlar aklımda olan bir konuda sizlere danışmak istiyorum Rapidin ayna altına led yaptıran oldumu ? yada bu işlemi yaptırabileceğim bir yer varmı gerçekten özellikle akşamları güzel görünüyor.Kendim yapabilirmiyim?

Aracın elegance değilse büyük ihtimal tesisatı yoktur sıkıntı olabilir diye düşünüyorum orjinalinde olmayan birsey sanırım bu yüzden role takılması gerekecek ışığın belli bir süre yanabilmesi için işinin ehli adam lazım ve en önemlisi kapının tesisatı da açılacağı için ileride kapıdan da ses gelme durumu olabilir

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidchi;532552
Aracın elegance değilse büyük ihtimal tesisatı yoktur sıkıntı olabilir diye düşünüyorum orjinalinde olmayan birsey sanırım bu yüzden role takılması gerekecek ışığın belli bir süre yanabilmesi için işinin ehli adam lazım ve en önemlisi kapının tesisatı da açılacağı için ileride kapıdan da ses gelme durumu olabilir

araba elegance tesisatı olacağını bende sanmıyorum.Serviste takılıyorsa yaptırmayı düşünüyorum.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: rapidci;532559
araba elegance tesisatı olacağını bende sanmıyorum.Serviste takılıyorsa yaptırmayı düşünüyorum.

ben servise orjinal parçayı bile zor taktırtıyorum taktırmayım diye hız sabitlemeye 2500 tl dediler servis bu işlere girmez işin zor garantiden de çıkar baskası yaparsa zaten orjinal olmayan bişey takmazlar

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
dikiz aynasına gelen sinyal kablosunu kullanarak role ile ince power derl led takılarak işlem yapılabilir diye planlıyorum kafamda arabayı açarken sinyaller yanıyor ya ordan gelen elektriği role depolayıp 10 sn ye kadar ledin yanmasını sağlayablir güzel de olur ama kimde yapmaz garanti dışı kalacak o kesin

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Pazar günü servise gittim.Servis biz yapamayız dedi servis aynayı değiştirmek gerek falan dediler.

Çevrimdışı hkinali

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Fikir vermesi için resim bekliyorum. Ben aracını 2. El almıştım benden önceki sahibi yaptırmış. Elektiriğin ise ayna ısırmasından kullanmış ayna isitmalarini açınca lambalar yanıyor.

Esenlikler.

Çevrimdışı rapidchi

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ayna ısıtma açınca sabit yanan ışığın bize ne faydası olur bence gereksiz olmus