škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Multimedya ve ön park sensörü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar rapide multimedya sistemi ve ön park sensörü taktırmak istiyorum.Ankarada tavsiye edeceğiniz bir yer varmı? Ayrıca fiyatlar hakkında  bilginiz varmı? Teşekkürler

Çevrimdışı pehlivan_m

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Servis dışında hiç bir yere taktırmayın araç o an garanti dışı kalıyor. O kadar ki motoru yansa elektrik sistemi diyorlar. Multi medya sistemini arkadaşın aracına taktırdık dışarda bir kaç ay sonra bir sebepten dolayı motor arıza verdi. Arkadaş mekanikten anlıyor zaten anlamaya gerek yok araç hızlanmıyor motordan ses geliyor. Servise gidildi, yüklü bir rakam çıktı. Biz garanti var derken servis elektrik aksamı dışarıdan müdahale görmüş araç bu sebepten servis arıza ışığını yakamamış, bizde durumu fark etmeyip gidince motor sıkıntı çıkarmış. Sebep biz teyp taktırdık müdahale ettik ondan eee güzel......

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok artık ya; kendilerine mahkum etmek için daha neler yapacaklar acaba. Geçen isim vermeyecağim ama A7 octavia'ma ön park sensörü için yetkili servisle iletişime geçtim işçilik bizden olur 1700TL dediler. Acıdım işçilik de benden olsun yazık asgari ücrete tabii adamlar dedim öle Dümdük içimden :))