škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

75.000 tl rapid ?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Çözebilene ödül var :) kuzguna yavrusu anka görünür misali...

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Uğur57;478506
Çözebilene ödül var :) kuzguna yavrusu anka görünür misali...

Ahahahaah :++: Güzel tespit:ok:

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
2014 model sıfır km Dizel+otomatik+xenon far+17" jant farkı alsan daha ucuza patlayacak hemde koltuğuna ilk sen oturacaksın :D . Sanırım ilanı kafası güzelken açmış :D

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Satmaya kıyamıyor anlaşılan :D bir de pazarlık payı var diye belirtmiş neyin pazarlığıysa artık :D İlanı verirken "satılık değil" dese daha iyi :D Hem dizel de değil üstelik

Ugur A.

• Ziyaretçi
Elegance olup da tek dokunuşla cam kaldırma özelliği olmayan bir otomobil Rapid. Bırakın 75 bini bana kalırsa en fazla 45 binlik bir otomobil. Şirkette var iki tane ara ara kullanıyorum. Otobandaki enine çizgilerden geçerken sekme mi ararsın, arka camları renkli diye dünya kadar fark istenmesini mi ararsın. Maalesef Skoda' nın ucuz ve kaliteli imajı artık kalmadı.

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Ugur A.;478526
Elegance olup da tek dokunuşla cam kaldırma özelliği olmayan bir otomobil Rapid. Bırakın 75 bini bana kalırsa en fazla 45 binlik bir otomobil. Şirkette var iki tane ara ara kullanıyorum. Otobandaki enine çizgilerden geçerken sekme mi ararsın, arka camları renkli diye dünya kadar fark istenmesini mi ararsın. Maalesef Skoda' nın ucuz ve kaliteli imajı artık kalmadı.

uğur abi haklısın ama sınıfına görede hakkını veriyor.Skoda her ne olursa olsun ürünleriyle ilgileniyor 5 bin liralık araba bile yapsa simply cleverden izler görürüz :ok::)

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu paraya 2 tane Fabia veya en dolusundan Rapid, Yeti veya Octi, boşundan da SuperB, hatta az daha didik didik edilirse bir daire alınabilir. Arkadaş nedir bu yahu :kiki:

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Style Plus yazmış o aksesuarların tutacağı nekadar zaten
X

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Pazarlık payı var diyor ya :) Biraz fazla pazarlık olur herhalde :++:

dtsnr

• Ziyaretçi
Kim ne derse desin bayilerde yok satıyor.Bir arkadaşım için dizel elegance sorduk elimizde kalmadı yoğun satıştan dolayı;sipariş verip 2-3 ay beklemeniz gerekiyor dediler.

Çevrimdışı dgn

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben o paraya passat aldım hem tsı hemde highline:)

Çevrimdışı rapidy

• YM Remaps / VAG Store
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Tamam Rapid iyi araba ama 75. bin lira hem ikinci el hemde benzinli yine fazla bendeki rapid 1.6 tdi elegance 59.990 ;)

Çevrimdışı Uğur57

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
1.6 tdi dsg elegance 2014 model sıfır km zaten 65500 iken bu ilan 2013 model 1.4 tsi dsg, style plus da olsa 75 (!), bu benim tabirimle kuzguna yavrusunun anka görünmesi gibi ya da yanlış rakama basmış  :D

Çevrimdışı orhan_guney

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bir çok rapid kullanıyorum gerek sedan gerek ise spaceback hiç birinde yol tutuşunda sizin bahsettiğiniz gibi bir sekme ile karşılaşmadım, bence şirket aracı oldugu için belki araclarınınız bakımı veya lastikleri ilgisizdir.
Alıntı yapılan: Ugur A.;478526