škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni Opel Astra

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ali729;544445
Aynen az daha para ekle 1.4tsi dsg  superb en dolusu alinir

Aynen hocam kalite yok bide arabada

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.ilkerturker.com
100 u bulmuyor aslinda, mesela 136lik manuel dynamic 79 bin gibi. Liste olarak 100u bulsa da ciddi indirim var, ama ankaradaki gibi konya da bayi indurimine yanasmiyor olabilir. Yoksa indirimli liste fiyatindan 4 5 daha iniyorlar.

Çevrimdışı cbedir

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yakın bir arkadaşıma otomatik 1.6 dizel 136 hp park pilotu vs opsiyonlu modelini 85 gibi bir rakama aldık. Araç gayet sınıf atlamış. Hani opelden hoşlanmayan ben bildiğin bayıldım arabaya.

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Astrayi ciddi dusunmeme ragmen yol sesi nedeniyle su an icin askiya aldim. Bi kac sey daha var, 2. Defa samsunda inceledigimde farkettim. Koltuklar resmen kuculmus. Dynamicte sunroof yoksa tavan dosemesi simsiyah. 1 2 sey daha var hevesimi kacirdi ama yine de indirim falan olursa dusunecegim seneye :)

Çevrimdışı viperking

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yahu arabanin neredeyse %50 si vergi. Bu durumda 100 binlik araba dediginizin asil degeri zaten 50 bin. Araclari buna gore degerlendirmekte fayda var.

Kaldi ki ayni dolulukta bir pug 308 90-95 iken opel haydi haydi 100 olabilir

Çevrimdışı turker

• TDI
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yok cnm astra pahali girmedi. Hatta onumuzdeki senelerde daha da uygun fiyatlara verirler. Ama o paralari verip de hala putur bituself falan ugrasilacaksa degmez.

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün form oluşturup bugün için test sürüşü randevusu alacaktım, bayağı merak ediyorum zira aracı. Seçtiğim bayii dün aradı ve Cumartesi öğleden sonra yoğun olduğu gerekçesiyle test sürüşü yaptıramayacağını beyan etti. Haftaiçi çalısıyoruz zaten, randevusuz da gitmiyorum, nasıl saçma bir politikaları varsa.
Halbuki dün o çok kızdığımız Doğuş'a Passat testi için başvurdum, 15 dakika sonra seçtiğim bayii beni aradı ve saat 17.00 için randevu verdi.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Dre42

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;544572
Dün form oluşturup bugün için test sürüşü randevusu alacaktım, bayağı merak ediyorum zira aracı. Seçtiğim vayii dün aradı ve Cumartesi öğleden sonra yoğun olduğu gerekçesiyle test sürüşü yaptıramayacağını beyan etti. Haftaiçi çalısıyoruz zaten, randevusuz da gitmiyorum, nasıl saçma bir politikaları varsa.
Halbuki dün o çok kızdığımız Doğuş'a Passat testi için başvurdum, 15 dakika sonra seçtiğim bayii beni aradı ve saat 17.00 için randevu verdi.

Hocam ben pat diye gidiyorum konyada genelde tamam çıkalım buyrun diyorlar :)

Çevrimdışı mcb951

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: enoktakenokta;544572
Dün form oluşturup bugün için test sürüşü randevusu alacaktım, bayağı merak ediyorum zira aracı. Seçtiğim vayii dün aradı ve Cumartesi öğleden sonra yoğun olduğu gerekçesiyle test sürüşü yaptıramayacağını beyan etti. Haftaiçi çalısıyoruz zaten, randevusuz da gitmiyorum, nasıl saçma bir politikaları varsa.
Hayırdır Ender?Test sürüşlerine başlıyosun demeeeek???[emoji3] [emoji12]

Çevrimdışı enoktakenokta

• Site Sorumlusu
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Dün bi gaza geldim de bugün gider miyim bilmiyorum. Önce bir Efe'ye gitmem lazım.
Hep bi F.D. kafasındaki kişi...

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;516410
Gtc tamam da cdti falan aman deyim sütçü beygiri onlar abi[emoji23]

Hep aynı şehir efsanesi. yahu 1.6 TDi sadece 105 bg. aradaki fark 15bg olunca  roket mi kullandığınızı sanıyorsunuz. turbosu yıpranmamış bakımı temiz yapılmış 1.3cdti hiç de öyle değil. rampada 5 kişi ilk kalkışta belki biraz zorlanır ama turbo devreye girince tdi dan farksiz. Hele ocak temmuz bandrolü öderken öyle keyif veriyor anlatamam... 6 aydır a7 octavia 1.6tdi sahibiyim öncesi 4 yıl 1.3 cdti ım vardı 2010 model 111.yıl. 2sinin de keyfi ayrı güzellikte.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;544589
Hep aynı şehir efsanesi. yahu 1.6 TDi sadece 105 bg. aradaki fark 15bg olunca  roket mi kullandığınızı sanıyorsunuz. turbosu yıpranmamış bakımı temiz yapılmış 1.3cdti hiç de öyle değil. rampada 5 kişi ilk kalkışta belki biraz zorlanır ama turbo devreye girince tdi dan farksiz. Hele ocak temmuz bandrolü öderken öyle keyif veriyor anlatamam... 6 aydır a7 octavia 1.6tdi sahibiyim öncesi 4 yıl 1.3 cdti ım vardı 2010 model 111.yıl. 2sinin de keyfi ayrı güzellikte.

Üslubunuza çeki düzen verin. Daha sonrada konuları,forumu takip edin. Orada bahsedilen cdtiın 136lık 1.6 olduğunu görüp yer uçağı turbosu yıpranmamış 1.3mjetinizle yaranızın olup goçunduğunuz ortaya çıkınca bozulmayın. İyi forumlar

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Esariipek;544592
Üslubunuza çeki düzen verin. Daha sonrada konuları,forumu takip edin. Orada bahsedilen cdtiın 136lık 1.6 olduğunu görüp yer uçağı turbosu yıpranmamış 1.3mjetinizle yaranızın olup goçunduğunuz ortaya çıkınca bozulmayın. İyi forumlar

sakin ol şampiyon... forumu konuları gayet sıkı takip ederim. 136lık astra ile 1.3 cdti kıyaslaması da yapmadım...bi yaram falan da yok. sadece 1.3 cdti sütcü beygiri şeklinde herkesin kullanmadan yaptığı yoruma bi cevap yazdım. Adminsin ama maşallah saatli bomba gibisin. bence uslubunu sen bi gözden geçir

Çevrimdışı smyomekatronik

• OCTAVIA 1.6 FSI
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Murat hocanın üslubunda bir sorun yok, Esariipek yazdıklarınızı bir daha okuyun hatta başkasına okutun, ondan sonra kimin üslubuna çeki düzen vermesi gerektiğini göreceksiniz.

Çevrimdışı Esariipek

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;544597
sakin ol şampiyon... forumu konuları gayet sıkı takip ederim. 136lık astra ile 1.3 cdti kıyaslaması da yapmadım...bi yaram falan da yok. sadece 1.3 cdti sütcü beygiri şeklinde herkesin kullanmadan yaptığı yoruma bi cevap yazdım. Adminsin ama maşallah saatli bomba gibisin. bence uslubunu sen bi gözden geçir

Kusura bakmayında 6 ay önce yazılmış bir postu 6 sayfalık yazıyı es geçip içinden çekip çıkarmışsınız. Üstüne otomobilimi ve şahsımı aşağılayıcı laflar etmişiniz ve benim üslubum mu sıkıntılı?  Herneyse siz haklısınız 6 sene kullandığım 1.3mjet motoru hiç bilmiyorum. 46k dır kullandığım arabayı roket olarak biliyorum. Konuyu uzatmaya gerek yok siz haklısınız