škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Almanya´dan herkeze Selamlar

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı VW_Passat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar Almanya´dan hepinizi selamliyorum.

Araniza bir VW Passat Variant Sahibi olarak katiliyorum, bu Forumu cok iyi bir tanidik sayesinde (srcn09) tanidim. Skoda aracim olmasada yinede bir aile sayiliriz (Volkswagen / Audi / Skoda / SEAT). Skoda gercekten güzel arabalar üretmeye basliyor en cokta yeni Super B Kombi modeli harika, Passat´tan ucuz ama tamami ile Volkswagen Teknolojisi var.

Kendimi tanitayim, adim Yasin Almanya´da yasiyorum, isim Lojistik üzerine dünyanin tüm Elektronik Parcalari bizde ve ayrica özel büyük BMW ve Mini Araba parcalari icin depomuz var. Bu sene kendime ait 2. Passat aracimi aldim. Passat aliskanligi Babadan gelmedir, Babam arabasini gözü gibi bakiyordu bende hayranlik icinde bakiyordum simdi ise is degisti simdi artik kendi Passatim var. Su an 2. Passat´imi aldim ve kendisi su an 2 aylik ve bu sefer yine Variant. Aracimi 08.09.2009 Tarihinde dogdugu Volkswagen Memleketinde Autostadt Wolfsburg´tan teslim aldim.

Aracimdan bilgiler:
Volkswagen Passat Variant Highline, 2010 Model
2.0 TDI 103kW (140HP), 6-Vites DSG Sanziman (Tiptronik)
Renk: Izlanda Grisi, Sedef Boya
Ic: Deri Alcantara, Siyah/Siyah/Siyah

Donanimlar ve Ekstralar:
- Bi-Xenon Farlar, Viraj Fari ve dönüs Fari
- Radio Navigasyon Sistemi RNS510, Touchscreen vs....
- Parklenkassistent "Parkassist" (Araba kendi Park ediyor) ve Parksensörleri + OPS Görsel Parksistemi
- Bussines Paketi (icinde: CruiseControl, DWA Alarmsistemi vs...)
- Multifonksiyon Deri Direksyonu
- VW Premium Telefonsistemi, Sesli Komutlu
- Yan Aynalar Elektrikli, isitmali, ayarlamali ve kapanmali + etraf Aydinlatma
- LeMans 17" Alu Jantlar ve 235/45 R17 Continental ContiSportContact3 Cift tabanli MobilityTire Tekerlik
- VW Sporpaketi, icinde Sporsüspansiyon 15mm alcaltilmis Kasa ve Arka Camlar 65% Karartilmis
- Tekerbasinc Kontrolü

Bir kac Resim:

Didim / Akbük´ten hatira

Passat Variant imdan bir Gece Kokpit Resmi

Telefon Sistemi,

Sizler ile insallah hosca vakit gecirecez,

Saygilar Yasin
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2009, 20:33:55 Gönderen: VW_Passat »
2010 Volkswagen Passat Variant Highline 2.0 TDI CR 140HP 6-Vites DSG (Tiptronik), Izlanda Grisi - Sedef Boya

Çevrimdışı demir_01

• O şimdi asker
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hosgeldınız 3. süde superb combı olur ınsallah

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz foruma madem 2. passatınızı aldınız bunun neden 2.0 TDI 170 olanını tercih etmediniz merak ettim doğrusu buraya göre orası daha uygun fiyatlar konusunda :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
.hoşgeldiniz..:)
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Dostum Yasin , seni burda ve aramızda görmekten çok sevindim.Hoşgeldin...Çok faydalı bir forum özellikle araç bakımı konusunda çok şey burdaki ustalarımdan öğrendim...:ok:

:wlc::wlc:

Bir ara bir taş çiziği olan passat eklemiştin işte o passat budur:) Full+full maşallah:ok:

3.Arabayı Yasin le beraber alıcaz artık bir Passat R36 gider :D
« Son Düzenleme: 03 Kasım 2009, 21:15:47 Gönderen: srcn09 »
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

Çevrimdışı beytullah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldin...
" ALLAHIM GÖNLÜMDE OLANI HAKKIMDA HAYIRLI EYLE, HAKKIMDA HAYIRLI OLANA GÖNLÜMÜ RAZI EYLE..."[SIGPIC][SIGPIC]

Çevrimdışı VW_Passat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
hepinize tesekkür ederim,

Alıntı yapılan: kadir_;45641
Hoşgeldiniz foruma madem 2. passatınızı aldınız bunun neden 2.0 TDI 170 olanını tercih etmediniz merak ettim doğrusu buraya göre orası daha uygun fiyatlar konusunda :)

Kadir arkadasim,

2.0 TDI 170HP PumpeDüse ile Almanya´da bir cok kullanici Problem yasamisti, Motor´lar cabuk bozuluyordu, hatta cogu Garantisi biten 2.0 TDI 170HP sahipleri her 30.000km´de bir Pahali Injektör Temizlemesi yaptiriyorlardi vs... o zamanlar güvenimi bu 170HP Motor´da kaybettim. Fiyat farki ise 1.000 €uro idi, yani Fazla degildi ama ben yinede 140HP´yi tercih ettim.

Saygilar Yasin
2010 Volkswagen Passat Variant Highline 2.0 TDI CR 140HP 6-Vites DSG (Tiptronik), Izlanda Grisi - Sedef Boya

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: VW_Passat;45655
hepinize tesekkür ederim,

Kadir arkadasim,

2.0 TDI 170HP PumpeDüse ile Almanya´da bir cok kullanici Problem yasamisti, Motor´lar cabuk bozuluyordu, hatta cogu Garantisi biten 2.0 TDI 170HP sahipleri her 30.000km´de bir Pahali Injektör Temizlemesi yaptiriyorlardi vs... o zamanlar güvenimi bu 170HP Motor´da kaybettim. Fiyat farki ise 1.000 €uro idi, yani Fazla degildi ama ben yinede 140HP´yi tercih ettim.

Saygilar Yasin

Şahsi fikrim istisnalar olabilir diye düşünüyorum CR motorlar klasik dizellere göre daha sessiz ve verimli bu tarz yorumları çok okumuştum ama bunuda yeni duydum teşekkürler :)

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz :)
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı fmaka

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hoşgeldiniz.aramıza.
daha önce çokça takip ettiğim DHforumdan hatırlıyorum sizi.

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
:wlc:aramıza,süper donanımlı bir aracınız var maşallah:ok:.bu sahibi olduğunuz passat ile ülkemizdeki fiyat farkı ne kadar biliyormusunuz.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı VW_Passat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;45658
Şahsi fikrim istisnalar olabilir diye düşünüyorum CR motorlar klasik dizellere göre daha sessiz ve verimli bu tarz yorumları çok okumuştum ama bunuda yeni duydum teşekkürler :)

bu yazdigim sey saten CommonRail Motorlar icin degil eski Pumpe Düse Motorlar icindi. Yenilerde su ana kadar birsey duymadim. Benim Motor´da CommonRail ve Motor eski 2.0 TDI PumpeDüse´ye göre cok sessiz ve sakin calisiyor.

Saygilar