škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Nereliyiz?

kadir_ · 144 · 39124

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı kalender

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
doğma eaksaray merkez
büyüme manisa merkez :D
\'\'Ben\'\' Yaradan\'dan Ötürü Yaradılanı Sevdim... Yaralayanı\'\' Değil..!

Çevrimdışı srcn09

• Turbocharged Direct Injec
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.passatturkiye.com
Alıntı yapılan: AhmetH;45431
Bulgaristan/Kırcaali

İzmir

Benim dedem (Babamın Babası) Bulgaristan Kırcaali göçmeniler Babaannemle beraber hatta Balıkesir Gaziosmanpaşa da oturanların çoğu Kırcaali göçmeni...Bak uzakten hemşeri çıktık:ok:

Babaannemler 50 senesinde Bulgaristan Balıkesire göç ediyorlar ve hala aynı yerde yaşıyorlar...
2008 VOLKSWAGEN PASSAT 2.0 TDI CR 140HP 6-DSG COMFORTLİNE REFLEKS GÜMÜŞ

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Babam aslen Bozok Türkü, Çankırılı'dır. Annem Orta Asya'dan gelen öz Ahıska Türküdür.

ben Tekirdağ/Kumbağ doğumluyum ama çocukluğum Kıbrıs/Lefkoşe, Antakya, Erzurum/Dumlu, Tunceli/Hozat (terörle mücadele kapsamında geçen zor yıllardı), Ardahan gibi yerlerde geçti.

21 yaşında olmama rağmen Türkiye'de görmediğim şehirler sadece Güneydoğu'dadır, babamda hiç götürmedi zaten bizi. bütün Karadeniz sahili, tüm İç Anadolu, Tüm Ege+Akdeniz kıyılarını dolaştık, ayrıca anne tarafıma dahil bütün akrabalarda Bursa'da olduğundan tüm Marmara'yı görme şansım oldu. Gittiğimiz yerlerin etrafını gezsek zaten TR'nin %80 i ediyor :kiki:

Gençliğe giriş yıllarım İstanbul'dadır. YeniLevent'te 6-7 senem geçti, orda büyüdük sayılır.

4 yıldır ise Ankara'da ikamet etmekteyiz :)

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;45483
Babam aslen Bozok Türkü, Çankırılı'dır. Annem Orta Asya'dan gelen öz Ahıska Türküdür.

ben Tekirdağ/Kumbağ doğumluyum ama çocukluğum Kıbrıs/Lefkoşe, Antakya, Erzurum/Dumlu, Tunceli/Hozat (terörle mücadele kapsamında geçen zor yıllardı), Ardahan gibi yerlerde geçti.

21 yaşında olmama rağmen Türkiye'de görmediğim şehirler sadece Güneydoğu'dadır, babamda hiç götürmedi zaten bizi. bütün Karadeniz sahili, tüm İç Anadolu, Tüm Ege+Akdeniz kıyılarını dolaştık, ayrıca anne tarafıma dahil bütün akrabalarda Bursa'da olduğundan tüm Marmara'yı görme şansım oldu. Gittiğimiz yerlerin etrafını gezsek zaten TR'nin %80 i ediyor :kiki:

Gençliğe giriş yıllarım İstanbul'dadır. YeniLevent'te 6-7 senem geçti, orda büyüdük sayılır.

İrfan abi global takılıyor demiştik ama Hakan sende maşallahın var yani :) Memlektin her parçasından alıntın vardır senin..:hanz:
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

hakanerdogan

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;45490
İrfan abi global takılıyor demiştik ama Hakan sende maşallahın var yani :) Memlektin her parçasından alıntın vardır senin..:hanz:

hatta benim amcam ve eniştemde karacı askerdir, onlarda gezerken ziyaretlerine giderdik, katmerli coğrafya bilgisi yaptım çocuklukta, ÖSS de hep fulldu Türkiye Coğrafyam çalışmazdımda. barajları falan gezdik doğudaki...

ne günlerdi be, hatırladımda....

Tekirdağda doğmuşum, Antalya, Kıbrısa, ardındanda Antakya'ya gitmişim, babama 2. kez şark görevi çıkmış (öncekilerde ben aminoasit tabi) babamın 94 de 0 km aldığı R9 GTE sinde gidiyoruz, tayin çıkmış Erzuruma, bak Antakyadayız, R9 bizim 0 alınmış ama 06 plaka ha, Ankaradan geçerken almışız, o derece göçebeyiz :kiki:

neyse, Doğu Anadoluya süren yolculukta rakımın yükseldiği bölgelerde ben bişey fark ettim, yerde beyaz bir şey.... 6-7 yaşında falanım yani, dedim Anne bu ne?

dedi ki kar....

ilk defa görmüştüm, babam durdu kenara çekti o gidiş gelişli virajlı yollarda, git bak, 4-5 sene bunun içinden çıkamayacaz dedi...

Çevrimdışı jackal

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
karadenizin incisi sinop /turkeli
[SIGPIC][/SIGPIC]
octavia tour trumf 1.9 / 74 kw

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Eskişehir - mihalgazi

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı mihalgazi

• Site Güvenliği
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hakanerdogan;45483

hakaanııım hozatta hangi yıllarda kalmışsınız bakem...

SKODATURKEY ailesi bir AYRICALIKTIR

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sivas/Zara...:)

İstanbul Doğumluyum....
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı azakoglultd

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;45446
Biz bir tane bulamadık sen iki tane çerkez kızı he :++:

eh işte gökhanım kader kimine kavun kimine kelek :)

sen maviş superb yi altına bi çek hayırlısıyla çerkes kızları o zaman gurban olur sana

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Baba tarafı 6 kuşak İstanbul'lu (Daha ötesi Balkan göçmeni)
Anne tarafı İzmir'li (Daha ötesi Girit göçmeni)
Hanımköy derseniz Muğla Milas
Doğup büyüdüğüm yer Almanya - Berlin  
Kendimi İstanbul'lu hissediyorum

:D

Çevrimdışı cemmess

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bulgaristan Göçmeni (1989)

>İstanbul<

Çevrimdışı seyyah

• Kahraman Üye