škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Merhaba :)

XoR · 24 · 5564

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı XoR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Plakada sona yaklaştım hayırlısıyla :)

KRY - KOR veya KC olacak talep edilecek bağış miktarına göre :)

Çarşamba günü yazılım yaptık Ecufast'de 9,5 lt olan tüketim gazlamasız ş.içi 6,1'e indi gazlayınca 7-7,5 arası oluyor. Tork konvektör içindeki plakalar değiştikten sonra kaybımız olan 20 beygirinde gelişiyle 200 hp olacak şuanda 180 aldık soft yazılımla. Bununla birlikte 500 civarı bir tork'a sahip olacağım. Bu haliyle bile D konumunda kalkıştı araba sarıyor :)

Triptronic kullanımda 1. vites iptal aşırı patinaja kalıyorum. Acayip keyifli oldu arabam yazılım sonrası :)

Dyno Dynamics ölçümüdür. Diğer waltdisney dynolarda bu haliyle çok rahat 200 verirdi konvektöre rağmen.

Çevrimdışı alperen

• S E A T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hoşgeldiniz. Araba hayırlı olsun. Hem Superb hemde 2.5 V6 :ok:
Alıntı yapılan: mygokhan;450089
Aracınız hayırlı olsun..

Şu siyah küçük anahtarcıkları ilk defa görüyorum..SuperB'de mi öyle geliyor? Sadece aracı açıp arabayı çalıştırmayan cinsten mi? Oyuncak mı? Yoksa ne ? :D

Abi herhalde acil durumlarda kullanmalık birşeydir... Bizim külüstürde sadece 2 anahtar var. :heyo:

Çevrimdışı XoR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Plaka işi malesef olmadı korkunç paralar talep edildi :) 3 harfliler 5000 2 harf 2250'den kapı açıldı :)

Kutuma gitmeye karar verdim ve fena olmayan bir plaka denk geldi :) AJ 3280

Dün kış moduna biraz erken girip 225/45/17 olan lastikleri kışın düşeceğim çukurlarıda düşünerek 225/50/17 ile değiştirdim. Başta gözüme garip gelsede konfor artışı ve beklediğime oranla çok az gelen yol sesi mutlu etti :)

Bu hafta sonu amatör detailing yapıp inşallah Pazar hava güzel olursa fotoğraflarını çekip paylaşacağım :)

Çevrimdışı KA®ANLIK

• ST Manager
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.techopel.com
ohoowww,
hoşgeldin :)

Arabanın da konusunu bekliyoruz :)

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
böyle canavar gibi arabaları görünce gidip bi volvo s40 t4 (200 hp 300 tork) hemde benim arabayla kafa kafaya fiyata :(

Çevrimdışı XoR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: KA®ANLIK;450728
ohoowww,
hoşgeldin :)

Arabanın da konusunu bekliyoruz :)

Vay vay kimlerde burada :) hoşbulduk

Alıntı yapılan: Akademisyen;450736
böyle canavar gibi arabaları görünce gidip bi volvo s40 t4 (200 hp 300 tork) hemde benim arabayla kafa kafaya fiyata :(

Araba işi biraz zaman ve araştırma isteyen bir konu. Çok fazla para vermeden güzel donanıma sahip araçlara sahip olabilirsiniz. Sadece vakit ayırıp araştırmak gerek.

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: XoR;450744
Vay vay kimlerde burada :) hoşbulduk

Araba işi biraz zaman ve araştırma isteyen bir konu. Çok fazla para vermeden güzel donanıma sahip araçlara sahip olabilirsiniz. Sadece vakit ayırıp araştırmak gerek.

hocam emin ol fazlasıyla araştıran birisiyim. gerek kendim için gerek etrafımdaki insanlar için. Ancak bu yaz düğün yaptım ve şu anda bol bol taksit ödüyorum. Şu taksitleri bi bitireyim ondan sonra gerek volvo s40 1.9 t4 gerek s60 2.5 t5 belki de sizin araç bile olabilir, performans ve donanım canavarı aynı zamanda da sınıfının muadili araçlardan 3 te 1 daha ucuz bu arabaları tek tek elden geçireceğim. belki şu aralar temizinden manuel bi volvo s40 1.9 t4 bulursam ondan başlayabilirim :) küçüklükten beri bi volvo hastalığı var ama şu detayı es geçmeyelim s40 larda sadece 2004 ve altı s60 da ise sadece 2006 ve altı kasalar olacak çünkü yeni kasaları hiç sevmiyorum volvo nun (garip bi zevk işte :D )
« Son Düzenleme: 21 Kasım 2013, 13:42:29 Gönderen: DuMaN38 »

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;450758
hocam emin ol fazlasıyla araştıran birisiyim. gerek kendim için gerek etrafımdaki insanlar için. Ancak bu yaz düğün yaptım ve şu anda bol bol taksit ödüyorum. Şu taksitleri bi bitireyim ondan sonra gerek volvo s40 1.9 t4 gerek s60 2.5 t5 belki de sizin araç bile olabilir, performans ve donanım canavarı aynı zamanda da sınıfının muadili araçlardan 3 te 1 daha ucuz bu arabaları tek tek elden geçireceğim. belki şu aralar temizinden manuel bi volvo s40 1.9 t4 bulursam ondan başlayabilirim :) küçüklükten beri bi volvo hastalığı var ama şu detayı es geçmeyelim s40 larda sadece 2004 ve altı s60 da ise sadece 2006 ve altı kasalar olacak çünkü yeni kasaları hiç sevmiyorum volvo nun (garip bi zevk işte :D )
[/COLOR]al benden de bir o kadar,tasarımcıları renodan mı aldılar bilmiyorum.gerçekten çok kötü tasarımlar yapmaya başladı volvo.bende s40 1.6 d  dynamic düşünüyorum ama bütçeye göre hareket etmem gerek.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı XoR

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akademisyen;450758

Yakıt anlamında t4 çok can yakıcıdır araştırmalarınızda bunuda görmüşsünüzdür zaten :)

Favorilerimden bir iki örnek link vereyim

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-audi-sline-2003-model-audi-a4-1.8t-avant-141001430/detay/

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-citroen-2005-station-wagon-141153691/pasif-ilan/#classifiedTitle

Saab'ı çok istedim ama bütçem el vermedi malesef :)

Birde 2007+ modellerin iç tasarımını görünce 2006'dan soğudum :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-saab-sahibinden-acilll-satilikk-saab-9.3-142869627/detay/