škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Cebren ve hileyle Fabia VRS aldırdılar :D

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
2011 yılında sahip olmayı istediğim sonrasında Josepsalvatini nickli saygıdeğer dostumun diretmeleriyle vazgecirildigim aracı almak bugüne kismetmis:D kısmetten öte köy yok derler ya, aynen öyle oldu:) tam 1.5 yıl sonra aynı aracı aldırdılar bana:D:D Malum kişileri afişe etmek gerekirse biri C@n digeri Josepsalvatini oluyorlar:D:D dedilerki yaw söyle yaw böyle , söyle kaçar böyle kalkar söyle durur , az yakar cok kaçar , hemide 4 kapı :D sattirdilar bana bu ikisi sıfır arabamı aldırdılar VRS'i ... Ula ben bunlardan sikayetciyim sayın modlar, İrfan abi şunları lütfen tridinebanarmisin :D ya arkadas arabayı sattigimami yanayım yoksa arkamdan "ne çektin sen be Erdo" dendiğine mı yanayım valla anlamadım . Nası bi karambol yaptılar ben ne poh yidim ne ara arabayı aldım valla bilmiyom:D:D:D

Can dostlarım , sizden gelen herseye eyvallah aynı tasdan yedik ictik , iyiki haber verdiniz eksik kalmadım bende:) sagolsun varolun , yanınızda sizden uzağa işeyemiyordum şimdi işerim arkadaş!!:D:D:D

Biz bi 5 deli
Bulduk birbirimizi
Bir elin beş parmağı gibi
Ya bilek gider
Ya hep beraber...

Bermuda şeytan üçgenini kurup foto paylaşırız artık;)

Çevrimdışı c@n77

• Mean vRS...
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: c@n77;433431
Tekrardan hayirli olsun kardes...

Eyvallah kardeşim ...

Çevrimdışı josefsalvatini

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun kardesim resimleri mail attim bugunde 2-3 kare cekmistim:)

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: josefsalvatini;433433
Hayirli olsun kardesim resimleri mail attim bugunde 2-3 kare cekmistim:)

Aldım eyvallah, mahşerin 3 VRS'i biraraya gelsinde o zaman koyarım :)

Çevrimdışı 06navy

• Black Eagle
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı olsun, çok güzel bir araç. Kazasız belasız inşallah.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kry1459

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı deathbomb

• Superb Tutkunu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel bir aracınız var maşallah. Yakıt tüketimleri ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Benimde niyetim var ancak yakıt konusunda şüphelerim var :)

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Hayırlı olsun!

Artık bir Fabiş buluşması yapalım İstanbul'da  :heyo:

Çevrimdışı ALANSO

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: deathbomb;433477
Hayırlı uğurlu olsun. Çok güzel bir aracınız var maşallah. Yakıt tüketimleri ile ilgili bilgi verebilir misiniz? Benimde niyetim var ancak yakıt konusunda şüphelerim var :)

Teşekkür ederim.
Alan 2 dostum ve ben 3 günlük sahibi olarak yakıt tüketiminin memnun edecek kadar iyi olduğunu söyleyebilirim. Sici trafikte aracı sikistirmazsaniz , ani kalkışlar yapmaz agresif takilmazsaniz arac trip 8.1 de seyrediyor , seyreden trafikte trip 6.6 lara kadar iniyor. Dsg aralığı öyle iyi ayarlanmiski arac tüketimi düşürmek için her şeyi yapıyor. Trafikte frene fazla bastığınızda arac devri kesip bir nevi bosa alıyor kendini , yumuşak basili tuttuğunuzda birkaç dakika icinde trip yükseliyor tam frene basınca trip stabil, valla daha ne olsun diyorum dizel at satıp tsı dsg aldım , yani var bi avantajım ki aldım ;)

Alıntı yapılan: lrfan;433479
Hayırlı olsun!

Artık bir Fabiş buluşması yapalım İstanbul'da  :heyo:

Sagolasin abi:) teeee Bursalara gelemem valla ama istanbul ici en az 10 arac bence buluşur , vrs Ler gelse zaten 6 ediyoruz:D:D