škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Skoda Rapid Sürüş İzlenimleri

msami · 28 · 6050

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ailotana;426747
Hayırlı olsun. Ama bir sonra gelecek seri 55bin liraya mı gelecekmiş dediniz?

Evet Ahmet bey benim aldığım araç ilk seri yani kampanyalı fiyata sahipti ama bir daha ki gelecek olan part kampanyasız olacakmış yani 5'er bin lira fazla yaklaşık olarak...

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;426757
Öyle olursa kim alır ki o fiyatlara

Zaten herkes aynı şeyi söylüyor ama bence mesela jetta comfortline alınacağına bu arabayı tercih ederim (jetta 57.100) arada ufak tefek farklar var mesela jetta'da far ve yağmur sensörleri var ama rapid'de yok, rapid'de hız sabitleyici var ama jetta'da yok,rapid'in arka diz,baş mesafesi ve bagaj hacmi daha fazla,jetta'da coming-leaving home var,rapid'de yok,rapid'in kliması otomatik ama jetta'nın değil vb... Yinede tercih meselesi...(Bahsettiğim araç rapid'in elegance modelidir, jetta ise comfortline'dır) :)

Çevrimdışı ahmetmeski

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı tayozi

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Aracın resimlerini eklemek istiyorum ama her seferinde boyut aşılıyor diyor :( Nasıl yaparım,acaba yardım edebilecek biri var mı?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: msami;426765
Aracın resimlerini eklemek istiyorum ama her seferinde boyut aşılıyor diyor :( Nasıl yaparım,acaba yardım edebilecek biri var mı?

Fotoları önce bir paylaşım sitesine eklemeniz lazım, Paylaşım başlığı altında resim ekleme kılavuzu konusuna bakın  ;)

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;426768
Fotoları önce bir paylaşım sitesine eklemeniz lazım, Paylaşım başlığı altında resim ekleme kılavuzu konusuna bakın  ;)

Facebook olur o zaman :skn:

Çevrimdışı octaviaman

• Skystar SSS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Bugün Rapid Elegance 1.6TDİ ı test ettik.Elegance donanım seviyesi zaten iyi.Beş kişi içinde çok rahat oturduk.Zıpkın gibi seri ve yağ gibi kayıyor maşallah.Bana kısa vadede octavia yı pek aratmadı.Uzun vadede ne olur bilemem.Fiyatları daha da artmazsa sınıfında mükemmel bir tercih olmayı hakediyor.Alanlara ve alacak olanlara hayırlı olsun.

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: octaviaman;426918
Bugün Rapid Elegance 1.6TDİ ı test ettik.Elegance donanım seviyesi zaten iyi.Beş kişi içinde çok rahat oturduk.Zıpkın gibi seri ve yağ gibi kayıyor maşallah.Bana kısa vadede octavia yı pek aratmadı.Uzun vadede ne olur bilemem.Fiyatları daha da artmazsa sınıfında mükemmel bir tercih olmayı hakediyor.Alanlara ve alacak olanlara hayırlı olsun.

Ağırlık büyük etken cidden. Superb'i zorluyorum, garaja park edip babamın işte kullandığı Octavia'a biniyorum, aynı motor olmasına rağmen Octavia uçuyor direk. Bu kıyası canlı gerçekleştirdikten sonra eminim Rapid daha bi uçuyordur

Çevrimdışı msami

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Ne yalan söyleyeyim vallahi araç bildiğin uçuyor :cnv:
« Son Düzenleme: 28 Mart 2013, 09:38:00 Gönderen: msami »

Çevrimdışı Artunç

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
gerçekten araçlar ikinci parti geldiğinde herhangi bir fiyat artışı olur mu yoksa satmak için mi bizi gazlıyorlar onu çözemedim. bana da bu fiyatlar tanıtım fiyatları fiyatlar kısa bir süre sonra artacak dediler.