škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ankara İçi Servis Önerisi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Öncelikle herkese iyi günler dilerim 2014 model Skoda Octavia 1.6 TDI aracıma , Ankara ili içerisinde araç yağ değişim vs. için işini iyi yapan ,düzgün ve bakım fiyatları çok yüksek olmayan özel servis önerisine ihtiyacım var , yetkili servisteki fiyatlar bütçemi ciddi anlamda aşıyor , aracımın garantisi bu sene 4. ay da bitti.

1)Aracın ilk senesi dolduğunda 2015 yılında, araç 11000 km civarı iken yetkili serviste yağ değişimi ve bakımı yapıldı.
2)Araç şu an 17000 km civarı ve yağ ve filtre değişimleri yaptırmak istiyorum
3)Sormak istediğim diğer soru ise 1.6 TDI motora kaç litre yağ eklenmekte ve yağ viskozitesi ve markası ne olmalıdır ?

Düzenli olarak aracımı bakıma götürebileceğim güvenilir, işini iyi yapan Volkswagen gurubu özel servis önerilerinizi beklemekteyim teşekkürler.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ankara'da Aydoğdu vw var, Yahya Usta. Fiyatlar oldukça uygun.
Bosch erkaya var o da kaliteli.

Sürekli servise gittiyse iyi niyet garantisi durumu var. Aracınız dsg ise muhakkak yetkili servise devam edin derim.

Çevrimdışı bekzdl

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: elliyedi;601612
Ankara'da Aydoğdu vw var, Yahya Usta. Fiyatlar oldukça uygun.
Bosch erkaya var o da kaliteli.

Sürekli servise gittiyse iyi niyet garantisi durumu var. Aracınız dsg ise muhakkak yetkili servise devam edin derim.

Öncelikle cevap yazdığınız için teşekkür ederim beyefendi , aracım düz vites.

Çevrimdışı elliyedi

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O zaman özel servise giderdim ben olsam. Jetta aracımı Yahya ustaya götürmüştüm bakım için. Kesinlikle paragöz değil, dürüst ve işinde iyi olduğunu düşünüyorum. Ama bakımda hangi parçaları kullanır bilmiyorum.
Erkaya bosch servisi olduğu için kullandığı ürünler genelde bosch.

Diğer seçenek yetkili servisten yağ hariç parçaları alıp yahya ustaya gitmek olabilir. Orda yağ satılıyor.

Çevrimdışı bilal0606

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ben de yahya ustaya gidiyorum. triger seti (contitech) ve baskı balata (luk) setini değiştirdim belirli periyotlarda. Triger seti,  periyodik yağ değişimi ve ön alt takım burcu ve sol amortisör ün başından gelen ses için sol amortisörün sökümü de dahil 150 tl işçilik almıştı geçen sene sağolsun. Ben gayet memnunum tavsiye ederim.

Redmi Note 3 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi