škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Sari işik arizasini buldum ve......

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ozyonen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ata skoda ya gittim egl ve hareret müşüri denildi.ayrica motor inmeli biraz para kazanalim vs vs denildi benide o ata skodadan soguttu şaşmazda skoda servisi zeki ünaldi var herşey orjinal malzeme ve işcilik mükemmel ,müşiri degiştirdim egl arizasida şuan yok motoru indirecek bir durumda yok arabam 110000 km de 2001 fabia HER ZAMAN İŞTEN ANLAYAN BİRİNE İŞİ VERMELİ
« Son Düzenleme: 04 Haziran 2010, 19:40:12 Gönderen: ozyonen »

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zeki ünaldı ciddi iyi iş yapıyor anlaşıldı sanırım..:) En güzel reklam bu olsa gerek..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı ozyonen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
reklam degil ama memnuniyet desek herkse teslim edemiyorum desek benim ticari kaygım yok işimde olmaz ihtiyacım yok ben birkaç ustaya ve servise gittim ustalar beni hiçbir şey bilmeyen biri olarak baktı yan sanayi ürünlerini bana orjinal diye takmaya çalıştılar son anda fark ettim vs vs şimdi ben memnuniyet diyorum

Çevrimdışı ozyonen

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bir arkadaşımda benim tavsiyem üzerine fabia aldı 2004 101 bg onada tavsiye ettim kafan arımasın diyerek dost tavsiyesi ankaradaki arkadaşlara tavsiyem işi bilene yaptırın

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozyonen;113685
reklam degil ama memnuniyet desek herkse teslim edemiyorum desek benim ticari kaygım yok işimde olmaz ihtiyacım yok ben birkaç ustaya ve servise gittim ustalar beni hiçbir şey bilmeyen biri olarak baktı yan sanayi ürünlerini bana orjinal diye takmaya çalıştılar son anda fark ettim vs vs şimdi ben memnuniyet diyorum

Yoo hayır kötü anlamda söylemedim..:) Sadece iyi firma, işini iyi yapıyorki herkes iyi bahsediyor işte en güzel reklam bu olur demek istemiştim..
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

efe_38

• Ziyaretçi
Alıntı yapılan: mygokhan;114133
Yoo hayır kötü anlamda söylemedim..:) Sadece iyi firma, işini iyi yapıyorki herkes iyi bahsediyor işte en güzel reklam bu olur demek istemiştim..

en güzel reklam müşterinin yaptığı reklamdır :ok::ok: