škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yaş ortalaması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Redneck1980

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.facebook.com/cagdasyasambursa
Evet beyler uzun bir aradan sonra yine ben ve yine ilginç bir istatistik daha :) acaba bizim bu rapid araçları hangi yaş grubu daha fazla tercih ediyor yada etmeli ??
Geçen birisi bana iyi niyetli bir şekilde yaşlı arabası bu dedi (makam arabası) örneğin ununu elemiş eleğini asmış insanlar biner buna gibi bir laf etti...
bence de tam tersi performansı ile gençlerin tercih edebileceği bir araç sizin görüşünüz nedir acaba yada kesin bilgi Varmı bir yerlerde hangi yaş grubuna daha çok hitap ettiği ile ilgili... ??

Bu arada benim doğum tarihi 1980 :)

Çevrimdışı pehlivan_m

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Her kesime hitap eden performanslı bir aile arabası.:ok:

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yaşım 26, spaceback aracım, bence genç arabası;)

Çevrimdışı AvCI1983

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı nejaterselcan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
90 dogumluyum aracim spacebac bana gorede genc arabasi ama biraz ferah(: banada station vagon bu diyen var

Çevrimdışı idonmez

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
yaş 29 2 gün önce aldım spaceback 1,4 TDI DSG

Çevrimdışı emre0884

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaşlı arabası fazla ağır olmuş. Sedan olanların hitap ettiği grup belli, sizin yaşlar normal yani. Bana göre sedan olanları 30-40 yaş arası çocuğu olan ailelere hitap ediyor.

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
30 ve üstüne hitap ediyor bence...Özellikle evli olanlar tercih edebilir
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Sedan araçlar bekar gençlere(15-25) hitap etmiyor. Gençler spoylerleri olan, sportif aksesuarları olan hatchback araba sever. O zaman bütün sedan araçlar yaşlı arabası. Bende çocuk olduğu için mecbur sedan aldım mesela sedan rapidi. Ancak Yaşlı kelimesini Aile olarak düzeltmek gerekli. Rapid sedan aile arabası.

Çevrimdışı cyberian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Rapid sedan ne şekilde kullanılırsa ona uyum sağlıyor bence :) müziğin sesini açınca genç müziği kısınca aile arabası gibi,Rapid spaceback bana pek gergin gelmiyor o yüzden aile için ferah ve güzel bir araç olacağını düşünüyorum

Çevrimdışı winstoncash

• 1.4 TSI 150hp
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Yaşlı arabası genç arabası diye bişey yok hocam. BMW Z4 kullanan 50-60 yaşında amcalar görüyorum bazen :))

Çevrimdışı Yeşil R53

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
28 yaşımda evliyim spaceback sahibiyim. Bekarken mini cooper S e bindiğim doğrudur ama:)

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bence spor bir araç değil, oturaklı ferah çocuklu aile arabası, biz gayet memnun ve mutluyuz, dışarıdan insanların bakış ve görüş  meseleleri beni ve ailemi ilgilendirmiyor ;)
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı saday

• CABRİO
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de spaceback sahibiyim, yaşım 39, ailemle beraberken aile arabası, tek başına iken biraz genç arabası oluyor, bu tamamen sizin aracı kullanım tarzınıza göre değişir, sakin ve usturuplu kullanımda insanlara aile veya orta yaş arabası olarak gözükür, şık hareketlerle spor tarzda kullanırsanız genç arabası olarak gözükür, mesele tamamıyla kullanımda gibi.

Çevrimdışı krutzo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Dışardan bakınca genç , arka koltuğa bir oto koltugu koyarsak aile olur :)  her yasa hitap edebilecek bir araba.
yaş 27 rapid sedan sahibiyim.