škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Kornamız çalışmıyor!

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Gaydor

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhaba rapidimizi 2014 temmuzda aldık. 2014 Ağustos'ta yaz günü kornamız çalmamaya başladı. Servise götürdüğümüzde sigortasında bir sorun olduğunu ellerinde Parça olmadığını bir iki gün beklememiz gerektiğini söylediler. Biz de şehir dışına çıkacağımızdan o gün yaptırmadık erteledik. Hatta Van Skoda servise gösterdiğimizde de aynı sigorta değişmesi gerektiğini söylediler. O zaman da vaktimiz olmadığından erteledik. Bu gün İstanbul'da 15 bin Bakım için servise bıraktık ve kırmasının çalışmadığın söyledik. Az önce bizi aradılar. Kornaya su girdiğini ve garanti kapsamı dışında kaldığını söylediler.
Şimdi biz bu sorunu yaz günü yaşadık bu bir,
Hadi Doğu'nun şartlarında karda Yağmurda kullandık,
sonuçta böyle zamanlarda hepimiz kullanıyoruz. Nasıl olur da Skoda böyle bir şeyin önlemini almaz..

Hadi almadı önlem. Araçlar oralarına kadar su Aldı. Bunu nasıl garanti dışında tutabiliyor?

Çevrimdışı BARADA

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hep kullanıcı hatası olur zaten. garanti niye varsa anlamıyorum. Bi kerede zorluk çıkarmadan yapsınlar.

Çevrimdışı pehlivan_m

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
:confused: Su almış gibi bir bahane olamaz. Evet gerçekten var ise de üretici firma hatasıdır, doğru şekilde konumlandırmadığı için ayıplı mala girer mahkemeye yada tüketici haklarına iletilmesi durumunda sonuç sizden yana olacaktır. Arkadaşım sayesinde hukuki süreçlerin tamamı hakkında fikir sabiyim ne hoş mu desem bizi bu sürece soktukları için yazık mı desem bilemiyorum.:mad::mad:

Çevrimdışı bluevelvet

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Benim korna da 6 aylıkken bozulmuştu. Garantiden değiştiler.

Çevrimdışı cyberian

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Başka bir servislede görüşün hocam çamura yatıyorlardır illaki pürüz çıkaracaklar ya

Çevrimdışı westwint

• ÇİFTE RAPİD SAHİBİ
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Başka bir servise göstermenizde fayda var.
Rapid - Octavia A7 - Scala Premium

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam vazgecmeyin başka servise gösterin
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı skodaizm

• Ormareşal
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kornanın sökülüp takılması uzun iş olduğundan böyle bir  yalan uydurmuşlardır. Diğer yaptırdığınız işlerin de  parasını ödeyip  eyvallah dediyseniz yapacak bir şey yok.

Servise bakım için gittiğinizde ''Öncelikle kornayı  yapın sonra bakımı yaparsınız. '' deseydiniz. Ve kornayı yapamıyorlarsa  bakımı da yaptırmasaydınız; bakın işinizi nasıl hallederlerdi.

Adam zaten bakımdan parayı almış. Bir daha da uğramayacağını (araç yabancı il plakalıysa)bildiğinden  ve de sökmesi zor olduğundan başından defetmiş.