škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Fiyat guncellemesi

Onurr · 17 · 3206

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar vergi sonrasi fiyat guncellemeleri ile 1.6 dag prestige 145 bin lira olmus. Pasata bakmadim ama doldursan 1.6si 170 olur herhalde. Aracin ikinci el piyasasi ölmüş oldu bana göre. Siz ne dersiniz?

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onurr;598505
Arkadaslar vergi sonrasi fiyat guncellemeleri ile 1.6 dag prestige 145 bin lira olmus. Pasata bakmadim ama doldursan 1.6si 170 olur herhalde. Aracin ikinci el piyasasi ölmüş oldu bana göre. Siz ne dersiniz?

Style donanımın net fiyatida 69500 civarı donanima hic birşey ekleyemezsin ekledinmi fiyat otomatik 8500 tl ekler. Hatta net fiyat Tl cinsinden belirlendigi icin style donanimda dovizin artisi sonucu bir kac haftaya 70000 i aşıp yüzde 60 dilimine girecektir. Bence artik donanimli arac almak hayal. Style donanim bile getiremezler active gelir onun uzerine net fiyat 70 bini gecmeyecek eklemeler yapılır

Çevrimdışı sipartacus

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

0km artmiş/artacak neden ikincieli ölsün, bahara ikincielin canlanmasını beklerseniz değerinden satılacaktır.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sıfır araçların fiyatları uçtu evet ama ikinci el fiyatlarıda ölmedi bir okadarda arttı

Çevrimdışı Silverneo

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
İkinci eli niye ölsün anlamadım, sıfırın fiyatı artınca otomatik olarak ikinci el de artacaktır. Benim Prestige TSI DSG Ağustosta  115 bine almıştım, liste fiyatı 134 olmuş. Ekstrayı da koyunca 140 olur, tahminimce şu anda 120 ye koysam satılır.

Çevrimdışı Rache

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şimdiki prestige.tdi dsg 145 ten başlıyor sanrofsuz

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bana kalırsada ikinci piyasasi dahada canlanır, 0 prestige paketi kolaylikla alamayacak artik insanlar ve dolayisiyla ikinci ele yonelecekler bence biz suan avantajli konumdayiz

Çevrimdışı A.L.P.E.R

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;598539
Bana kalırsada ikinci piyasasi dahada canlanır, 0 prestige paketi kolaylikla alamayacak artik insanlar ve dolayisiyla ikinci ele yonelecekler bence biz suan avantajli konumdayiz

2. en piyasası  2 yıldır bayaaa  bir canlı zaten  şahin 15 lira 17 liraya gidiyor :D

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-1999-model-hatasiz-boyasiz-full-orjinal-85.000-km-de-sahin-s-364239279/detay

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-tofas-37.000-km-de-1994-model-sahin-antika-hatasiz-full-orjinal-362764156/detay
« Son Düzenleme: 26 Kasım 2016, 20:15:56 Gönderen: A.L.P.E.R »

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1.4tsi prestige Süperb  Manuel 115 bin otomatik vites 134 bin olmuş  kimse otomatik almaz herhalde

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Babamın aldığı aracın liste fiyatı 162bin lira olarak güncellenmiş, 19bin lira zam binmiş.

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de onu diyorum 2. El fiyati da artti insanlar 3 defa dusunur skodaya ikinci elde 125 130 bin verirken. En azindan bana oyle geliyor.

Çevrimdışı Ncr1

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Onurr;598555
Ben de onu diyorum 2. El fiyati da artti insanlar 3 defa dusunur skodaya ikinci elde 125 130 bin verirken. En azindan bana oyle geliyor.
Böyle düşünmemek lazım eğer otomobil piyasası ciddi bir darbe almazsa bu sistem devam eder.
Şimdi bir passat 170 olacak şu kampanyalar bitince.  c serisi 200 ü görmüş bunlar d segment sonuçta ve bana sorarsanız bu iki örnekte bu kadar etmez.Bunlarla karşılaştırınca almak yine mantıklı
Bana 140 versinler şu an satmam bu kadar net konuşuyorum. bir gecede hepimizin alım gücü düştü. Satsam üstüne az para koyup alabileceğim araba yok.
Keşke arabalar ucuzlasaydı da zarar etseydik şu duruma tercih ederdim

Çevrimdışı Onurr

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Haklisiniz. Orta ust seviye icin dahi sifir mercedes bmw hayal oldu.

Çevrimdışı Safran78mt

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Araç sahipleri boşuna sevinmesin . Bu durumu uzun vadeli düşünmek gerekir.

Çevrimdışı Ramsey06

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bende 3 ay önce 1.4 tsi active superb ekstralı (dijital klima bluetooth hız sabitletici ve 17 inç zeus jant) 76500 liraya aldım şimdi sadece active paket yani ekstrasız 83650 olmuş yani 3 ayda 8500 lira zam gelmiş