škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arka koltuk kafalık monitörü

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracıma medya sistemi kurdurmak istiyorum. Aranızda arka koltuk kafalık monitorü taktıran var mı. Hangi marka model kullandınız. Efektif oluyor mu..Resim olan varsa paylaşırsa vede nereden aldığını

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;631337
Arkadaşlar aracıma medya sistemi kurdurmak istiyorum. Aranızda arka koltuk kafalık monitorü taktıran var mı. Hangi marka model kullandınız. Efektif oluyor mu..Resim olan varsa paylaşırsa vede nereden aldığını
Ben geçen sene Avgo marka taktirmistim hb.den almıştım gayet kullanışlı içinden oyun cd.si ve joistic çıktığından yaz tatilinde çocuklar ile yolculuk çok iyi geçti.

SM-C9000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
O Lastik bantlar olmamış hiç. Görüntünün köşeleri ne olacak?

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkan29;631371
Ben geçen sene Avgo marka taktirmistim hb.den almıştım gayet kullanışlı içinden oyun cd.si ve joistic çıktığından yaz tatilinde çocuklar ile yolculuk çok iyi geçti.

Bence de lastik bantlar eğerki monitörü tutuyorsa alternatif düşünün bence birde mahsuru yoksa koltuk arkası organizeri nerden aldınız acaba piyasada hep ince ve kalitesiz olanlardan mevcut

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.atakan;631398
Bence de lastik bantlar eğerki monitörü tutuyorsa alternatif düşünün bence birde mahsuru yoksa koltuk arkası organizeri nerden aldınız acaba piyasada hep ince ve kalitesiz olanlardan mevcut

Lastik bant ile takılmıyor normal klips sistemi var o bantlar Bod kılıfın lastikleri, bozuk yolda tıkırtı yapmasın diye tutturdum. Eğer reklam olmazsa hepsiburada.com dan aldığımı belirtmiştim. 9 inç olanı alın mümkünse 7 inç küçük kalıyor. Saygılar..

Çevrimdışı e.atakan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ozkan29;631400
Lastik bant ile takılmıyor normal klips sistemi var o bantlar Bod kılıfın lastikleri, bozuk yolda tıkırtı yapmasın diye tutturdum. Eğer reklam olmazsa hepsiburada.com dan aldığımı belirtmiştim. 9 inç olanı alın mümkünse 7 inç küçük kalıyor. Saygılar..

Koltuk arkas organizerini sormuştum ben ama sanırım monitorler olarak anlaşıldı [emoji5]

Çevrimdışı ozkan29

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: e.atakan;631401
Koltuk arkas organizerini sormuştum ben ama sanırım monitorler olarak anlaşıldı [emoji5]

Yanlış anlamışım evet. Oda aynı siteden..

Çevrimdışı alpers

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
amaç film milm izlemekse bir tablet ve tablet tutucu da alabilirsiniz. Skoda nin kendi tablet tutucusu güzel, sağlam.

oyun kontrolculeri de satılıyor Android/ios cihazlar için.