škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Smartgate

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba. 2017 superb 1.4 tsı active paket aracıma aldığım zaman smartgate taktırmıştım. Şimdi 1.6 tdı style aldım. Eski aracımdaki smartgate cihazını eski aractan cıkarttırıp yeni aracıma taktımak istiyorum. Fakat servis bilgisi olmadıgı için genel merkezlerine danısmıs. Bu ürünün sadece bir araç için kodlandığını başak araca takılamayacağını söylemiş. Konu ile ilgili bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olabilirler ise cok sevinirim.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hiç alakası yok, Smartgate modülü canbus üzerinden bağlanır, kodlama olmaksızın çalışır. Modülü söküp aynı şekilde taktırırsınız, canbusdan söküldüğünde yaptınız özelleştirmeler wireless şifresi vb sıfırlanır.

Servisiniz Smartlink kodlamasıyla durumu karıştırıyor. Servislerin smartgate ile ilgili hiçbir bilgisi ve eğitimi yok.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar hem çek yetkililer hemde doğuş oto bana smartgate in tek araç için olduğu başka araca takılamayacağı yönünde geri dönüş sağladılar. Buna rağmen ben eski araçtan söktürdüm yeni araca bağlattım. Ve şuan sorunsuz kullanıyorum. Adamlar sattıkları orjinal parçanın ne olduğunu nasıl çalıştığını vs vs bilmiyor.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
yok bence yeni parça satmak istemişler.

Çevrimdışı nuri şahbazlar

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bu smartgate bana 2018 mayıs ayında türkiyeye geleceğini ve aracıma takacaklarını söylediler(belli bir ücret karşılında) söylediler. Tam olarak ne işe yaradığınıda anlamış değilim.

Çevrimdışı rumiexile

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yeni araçlarda smartgate'in hiçbir anlamı kalmadı.

http://www.skoda-auto.com/en/experience/mobile-apps/oneapp#ExtendableModuleWebPart_1_1

linkte gördüğünüz araçların tümünde Smartlink + mevcut. Smartlink+ Smartgate özelliklerinin tümünün headunit sistemine entegre edilmiş hali olarak düşünebilirsiniz. Eski Smartgate uygulamalarına Skoda güncelleme çıkarmayacak.