škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Ayna ısıtması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar malum kış geldi. sabahları Aracın aynaları buzlanıyor. Rezinstans düğmesine basıyorum ancak aynalar daki buz çözülmüyor sanki. gerçi mesafem cok uzun değil. ama 10 dakikadada çözmesi gerekmezmi acaba. Yada yanlış bişeylermi var. Arka cam hemen acıyor. aynalar sanki buzu çözmüyor. Her seferinde buz kazıyacağı ile kazıyorum araca binmeden.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Normalde 3 - 4 dakikaya ısınıyor hemen. Çözmesi de 7-8 dakikayı buluyor benim aracın. Buz çözme kısmına tam geldiğinden emin olun. Bazen tuş ilgili kısma geliyor, ancak tuş geçmiyor. Geçen gün başıma geldi. Tık diye geçtiğinden emin olun.

Çevrimdışı Cihangir Emre

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;629561
Arkadaşlar malum kış geldi. sabahları Aracın aynaları buzlanıyor. Rezinstans düğmesine basıyorum ancak aynalar daki buz çözülmüyor sanki. gerçi mesafem cok uzun değil. ama 10 dakikadada çözmesi gerekmezmi acaba. Yada yanlış bişeylermi var. Arka cam hemen acıyor. aynalar sanki buzu çözmüyor. Her seferinde buz kazıyacağı ile kazıyorum araca binmeden.

Kapı kolundaki ayna ayarları kısmında R den sonra ısıtma kısmı var oraya çevirin tuşu

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
evet bugüne kadar kullandığım ayna ısıtmalı bir çok araçta cam rezistansını açtığımda ayna ısıtıcı da otomatik devreye girerdi. VW grubunda ayrı konulmuş bu sistem. tek tek açmak gerekiyor.

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Vag grubu bazi konularda kararsız galiba. Ilk aracın poloda arka cam rezistansı ile beraber çalışıyordu. B6 passatta hava sıcaklığı belli bir derecenin altına düşünce otomatik çalışıyordu. Superb te manuele dönmüşler.