škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Torpido kapağı

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar aracımın torpido kapağı bir haftadır en küçük titreşimde bile kendiliğinden açılmaya başladı. Sinir bozucu olmaya başladı. Bu sorunu yaşayan varmı başka acaba.

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: oprdrhvs;625797
Arkadaşlar aracımın torpido kapağı bir haftadır en küçük titreşimde bile kendiliğinden açılmaya başladı. Sinir bozucu olmaya başladı. Bu sorunu yaşayan varmı başka acaba.

bende bir kaç kere yaşadım ve sonra farkettim ki tam oturmuyor. Bizim araçların torpidosu hacim acısından biraz kötü azıcık yüksek bişey koysam oturmuyor. Sizdede aynı sorun olabilir biraz sert ve hızlı kapatmayı deneyin

Çevrimdışı Rifle44

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

Dün arkadaşın 2016 model vw passatında da aynı sorun vardı ne yaptıysa kapatamadı uğraşıyordu açık kalıyordu.

Çevrimdışı Hukuki

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Burda bu konu çok tartışıldı zamanında. Torpido kapağı malzemesi oldukça kalitesiz. Zaten elinizi attığınızda anlıyorsunuz. Çözüm: biraz sert kapatacaksınız ve fazla ağırlık yapan malzeme koymayacaksınız.

Çevrimdışı mdindas

• hürgeneral
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bi aksesuarcida isi tabancasi ile kanca plastigini isitip azcik daha yamultsaniz olurmuki.

Çevrimdışı özdil

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Bende de aynı problem var konu açayım diyordum, su şişesi koyduğum zaman pat açılıyor kapak sinir ediyor beni.

Çevrimdışı masah

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Multimedia kutusuna değecek boyutta dosya v.s. konulduğunda kapak tutmuyor. Servis neredeyse kapağı degiştirecekti aracımın. Sonradan farkettim dosyanın tam kapanmayı  engellediğini ve değişimi yaptırmadım. Kapağı yurtdışından getirmişlerdi hemde.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ya benim torpidoda sadece ruhsat ve arabanın kitapcığı var. Her şekilde kapatmayı deniyorum ama nafile.

Çevrimdışı rsimsek

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende de benzer sorun var. Sebebi açma mandalını açmak için bastırdığımda tam geri gelmiyor. Dolaysıyla o şekilde kapağı kapatınca hafiften tuttuğu için açılabiliyor. Ben çözümü her kapatmada açma mandalını elle geri çekerek kapağın oturmasını sağlama ile buldum. Boş bir zamanda kilit mandalının yayını söküp biraz germek işi çözecektir diye düşünüyorum.

Çevrimdışı emre1802

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Serviste kapağın düz kapanması için ayar yapıyorlar. Servisten önce cam tarafındaki uç daha dışarıdaydı. Serviste ayar yapıldı. Şimdi düz. Ama yine açılmamasını engellemiyor. Ağır koymamak ve hızlı kapatmak en uygun çözüm diye düşünüyorum.

Çevrimdışı cibuti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Benim torpido kilidi bozuldu servis 350 TL artı işcilik istiyor. Full torpido değişsse 1800  TL dediler çıkma olarak da bulamadım set olarak veren var onlarda 500 TL istiyor. Bu kadar basit bir parçayı bu kadar para vermek zorunda kalacam her türlü.. Farklı bir çözüm önerisi olan var mı?