škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Geri vites lambası

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar geri vites lambasını passatlardaki gibi beyaz yapabilirmiyiz. Yapan arkadaş varmı. Nerden nasıl temin edebiliriz. Montaj zormu?

Çevrimdışı NMB-

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
ben yaptım çokda güzel oldu kullanım klavuzunda stop lambasının nasıl söküleceği gösteriliyor arkadaşın attığı gibi led ampül alıp değiştirebilirsiniz
hatta ben sinyal ampüllerinide led ile değiştirdim keskin yanıp sönüyor tavsiye ederim

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: NMB-;624776
ben yaptım çokda güzel oldu kullanım klavuzunda stop lambasının nasıl söküleceği gösteriliyor arkadaşın attığı gibi led ampül alıp değiştirebilirsiniz
hatta ben sinyal ampüllerinide led ile değiştirdim keskin yanıp sönüyor tavsiye ederim

arkadaşlar bu konuda biraz geride kaldığım için sizlerden ricam sinyal ve geri lambasına taktığınız ampüllerin linkini atarmısınız. Çünkü kendim yanlış almaktan korkuyorum.

Çevrimdışı Wolowow

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Celalsn;624781
arkadaşlar bu konuda biraz geride kaldığım için sizlerden ricam sinyal ve geri lambasına taktığınız ampüllerin linkini atarmısınız. Çünkü kendim yanlış almaktan korkuyorum.

Aynen bende bekliyorum

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Forever;624772
Ben linkteki ampullerden taktim. Stop lambasini komple sokmeniz gerekiyor.
https://m.tr.aliexpress.com/s/item/32767520508.html?spm=a2g0n.search-cache.0.0.7eb33daaJGh6x3

resim atabilirmisiniz.

nerden aldınız. linkini alabilirmiyiz. birde fotograf atma şansınız varmı
« Son Düzenleme: 27 Eylül 2017, 12:46:08 Gönderen: enoktakenokta »

Çevrimdışı Forever

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Celalsn

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar ben ön sis farlarınıda led ile değiştirmek istiyorum. Acaba daha önce değiştiren oldumu ? Şuan bildiğiniz üzere dönüşlerde ışık yavaş yavaş sönüyor acaba led ampülde de böyle olurmu veya bi sıkıntı yaşarmıyız ?

Çevrimdışı erzopelci

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle

merhaba;

değişim yaptiğiniz led  sinyal ampüllerinin fotoğraflarını yükleyebilirmisiniz ?

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bizim araçlardaki park lamba ampulü T10 yada T20 mi
active 2017 superb araç
hangisini almak lazım

Çevrimdışı NMB-

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: erzopelci;626793
merhaba;

değişim yaptiğiniz led  sinyal ampüllerinin fotoğraflarını yükleyebilirmisiniz ?

takarken resim çekmedim ama verdiğim linkte resmi mevcut :)