škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Photon ampul uygulaması

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar merhaba iki gün önce aracın hem uzun hemde kısa farlarını photon led xenon ampuller ile değiştirdim. Şimşek etkisi diye tabir edilen far ampulleri. Bence çok şık oldu.

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Şimşek etkisinden ziyade aydınlatması önemli. Bir süre önce ben de aracıma bu ürünlerden taktırmak için Ankara Şaşmaz'daki Klips Dünyası'na gittim; "Işığın dağılma yaptığını ve iyi aydınlatma yapmadığını" söylediler. Ben de standart halojenlere göre %150'ye kadar daha fazla aydınlatma yapan Philips Racing Vision taktırdım.

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eren1977;624360
Şimşek etkisinden ziyade aydınlatması önemli. Bir süre önce ben de aracıma bu ürünlerden taktırmak için Ankara Şaşmaz'daki Klips Dünyası'na gittim; "Işığın dağılma yaptığını ve iyi aydınlatma yapmadığını" söylediler. Ben de standart halojenlere göre %150'ye kadar daha fazla aydınlatma yapan Philips Racing Vision taktırdım.

Philips Racing Vision'ın ömrü çok kısa. Keşke Philips X-Treme Vision tercih etseydiniz.

Çevrimdışı eren1977

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Kullanım ömrünü bilmiyorum umarım kısa sürede patlamaz.

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: eren1977;624360

aydınlatma konusunda cok sıkıntı olmuyor. ancak uzunlar bayağı iyi ve uzağı aydınlatıyor. Karşıdan gelen için bilemiyorum ama bende aydınlatma konusunda sıkıntı yok.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Nasıl yani araçtaki xenonlar yerine mi photon? Ben pek sevmedim nedense onları AliExpressten getirip satıyorlar kullanipta çok sevenlerin sayisi da baya var sanırım. Uzun süreli kullanımı ne derece o da önemli.

Çevrimdışı fusel

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben eski arabam b8 passata photon led takmıştım kısalara. Dışardan görüntüsü çok güzeldi ancak aydınlatma oldukça kötüydü. Işık üst çizgisi oluşmayıp çok fazla dağılıyordu. Dolayısıyla karşıdan gelenin gözünü çok fazla alıyordu. Kulağımızı baya çınlatmışlardır.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;624412
Nasıl yani araçtaki xenonlar yerine mi photon? Ben pek sevmedim nedense onları AliExpressten getirip satıyorlar kullanipta çok sevenlerin sayisi da baya var sanırım. Uzun süreli kullanımı ne derece o da önemli.

arabam active paket olduğu için xenon değil halojendi. sadece ampulleri değiştirdim. Çok uzun zamndır pert araçtan çıkma baktım. farları değiştireyim diye ancak bulamadık. Yenileri serviste aşırı pahalı. Böyle bi çözüm bulduk . Şimdilik fena değil. Bakalım.

Çevrimdışı fatihatilla

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
    • https://www.youtube.com/otodunyam
Alıntı yapılan: oprdrhvs;624435
arabam active paket olduğu için xenon değil halojendi. sadece ampulleri değiştirdim. Çok uzun zamndır pert araçtan çıkma baktım. farları değiştireyim diye ancak bulamadık. Yenileri serviste aşırı pahalı. Böyle bi çözüm bulduk . Şimdilik fena değil. Bakalım.

Anladım şimdi , dedim degisiyor mu diye sasırdım da , İstanbul ikitelli sanayisinde araştırdınız mı acaba oradaki çıkmacılar meşhur

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: fatihatilla;624439
Anladım şimdi , dedim degisiyor mu diye sasırdım da , İstanbul ikitelli sanayisinde araştırdınız mı acaba oradaki çıkmacılar meşhur

ostim dahil heryerde sordurduk. Ya yok yada benim aracımdaki farın aynısı mevcut. Olsa süper olacak

Çevrimdışı Erkki

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
selamlar,

bende Phlips RacingVision ve Philips XtremeVision arasında kaldım, internette araştırdığıma göre RacingVision, XtremeVision'a göre daha kısa ömürlü olduğu belirtilmiş (neredeyse yarı yarıya)
 Aracımda kısalar Bixenon uzunlar halojen... bu ampulleri uzunlar için tercih ettiğimde hangi modeli seçmeliyim model isimlerini bilmiyorum. uzunlar H4 mü H7 mi yada başka bir şey mi?

Çevrimdışı oprdrhvs

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Erkki;624460
selamlar,

bende Phlips RacingVision ve Philips XtremeVision arasında kaldım, internette araştırdığıma göre RacingVision, XtremeVision'a göre daha kısa ömürlü olduğu belirtilmiş (neredeyse yarı yarıya)
 Aracımda kısalar Bixenon uzunlar halojen... bu ampulleri uzunlar için tercih ettiğimde hangi modeli seçmeliyim model isimlerini bilmiyorum. uzunlar H4 mü H7 mi yada başka bir şey mi?

super b de
uzunda kısada H7