škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

kim biliyor bakalım

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı musti612

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
küçük kazalı aracımı bugün kasko aracılıgıyla yapılmış şekilde aldım. 2900 masraf tutmuş :) sağ arka lastikte birkaç parçayı değiştirmişler. ancak gelirken hava karanlıktan sonra farlarımın yükseklik ayarındıda problem olgumnu farkkettim geride dönemedim farlarda herhangi bi işlem yok adaptif bi zenon far

NEDİR DERDİ ? :(

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musti612;418303
küçük kazalı aracımı bugün kasko aracılıgıyla yapılmış şekilde aldım. 2900 masraf tutmuş :) sağ arka lastikte birkaç parçayı değiştirmişler. ancak gelirken hava karanlıktan sonra farlarımın yükseklik ayarındıda problem olgumnu farkkettim geride dönemedim farlarda herhangi bi işlem yok adaptif bi zenon far

NEDİR DERDİ ? :(

On ve arka akslarda far yukseklik ayari ile alakali potansiyometreler var. Ya yam montaj yapmadilar yada arizalidir diye tahmin ediyorum. Sag arka lastikte birkac parca degismis demissiniz. Belkide ondandir...

Çevrimdışı musti612

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
ben de netten araştırdım herhalde değişimöde takmadılar elektirikci baksındediler unutlar yada hiç akıl edemediler ne yapayım ben şimdi serviss 200 km re gitgel 400

Çevrimdışı mzantur

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: musti612;418307
ben de netten araştırdım herhalde değişimöde takmadılar elektirikci baksındediler unutlar yada hiç akıl edemediler ne yapayım ben şimdi serviss 200 km re gitgel 400

Servise yorulmaniza gerek yok. Lifte kaldirabileceginiz bir elektrikci bulabiliseniz yardimci olur. Eger hic parca yoksa parcacilarda bulma ihtimaliniz var.

Çevrimdışı musti612

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
memlket kars olunca anlıyan elektirikçi bide parçayıda bulmak mesele oluyor

Çevrimdışı coolpassenger

• Yeti2.0TDİ4x4DSGOCTtuning
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
far adaptasyonu yaptırabilirsiniz serviste.