škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeni fiyat listesi

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı hknardru

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
geçen gün 61400 fiyatını görünce bende hayretler içerisinde kaldım..hele ki ötv zammından sonra kur hala artmaya devam ederse değil d segmenti c segmenti de yalan olacak..

Çevrimdışı tokaterbaa

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bugün itibari ile yine zam geldi  1,2 TSI Manuel / 90 PS  Ambition 52.100 TL
Style 56.400 TL oldu  artık fiyat takip edilemez oldu haftada bir zam 2015 Mart ayında 39.900 TL aldığımız Ambition  52.100 olmuş artık sıfır araba almak hayal olacak maalesef

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zam zama zam. Zama daha zam. ZAM ZAM ZAM ZAM ZAM.

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ne bu böyle yahu , bu işin sonu çok kötü

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sene başı almayalım Aralık'ta kampanya olur dedim. Başkanlık tartışmaları, darbe girişimi, seçilmiş vekillerin göz altına alınması, Trump'ın başkan olması, Fed'in faiz artırımı beklentisi derken arabaya zam üstüne zam geldi :D

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben bugün bi zam daha bekliyorum (tabiki abartıyorum ama)
Fed başkanı açıklama yapıyor, dolar 3,35  euro 3,59 sınırında :mad:

Çevrimdışı Bilgic

• Nová Fabia III Combi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bu arada arabaya gelen 3,000 TL zammı çok düşünmüyorum. Bizim maaşlar eriyor ona üzülüyorum. Petrolün varili $ 46-47 civarında, eskisi gibi $ 90-100 ü bulursa şenliği görün. Benzin ₺ 8'den satılacak memlekette.
Dolaylı olarak her şeye zam geliyor. Kur farkından zam yediğimiz yetmezmiş gibi bir de vergiler artıyor. ÖTV idi, Merkez bankası da müdahale etmiyor. Birilerinin işine geliyor bu durum!
« Son Düzenleme: 17 Kasım 2016, 16:55:09 Gönderen: Bilgic »

Çevrimdışı Hacibumbada

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
An itirabi ile tsi 110hp 61.900 olmuş fiyatı. Yalnız ben aracı alırken Aralık sonu gelecek araçlarda 4 bin tl ye yakın fiyat artışı olabilcegini belirtmişlerdi bende beklemedim 10un üstünde bayi aramıştım ellerinde hangi renkler var diye.

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
liste fiyatı 61.900 tl oldu hayırlı olsun beni de vazgeçirdiler sonunda :@

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bende 0 almayı düşünüyordum artık 1.0 motor un 2.ellerine bakacağım ..

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bayilerle görüşün derim. Direk bakmayın liste fiyatlarına. Ellerinde varsa güzel indirim yapıyorlar. [MENTION=14436]fbsk1907[/MENTION] [MENTION=13886]Eray Güler[/MENTION]

Çevrimdışı Eray Güler

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;597333
Bayilerle görüşün derim. Direk bakmayın liste fiyatlarına. Ellerinde varsa güzel indirim yapıyorlar. [MENTION=14436]fbsk1907[/MENTION] [MENTION=13886]Eray Güler[/MENTION]

Eywallah sağolasın kardeş te şöyle bir durum var benm ve bilgiç kardeşin araçları henüz ülkeye giriş yapmadı. hala gemideler. ve sonuç olarak ülkeye giriş yaptıkları günün kurundan hesaplanacakları için zaten son fiyat üzerinden bir indirim yapılacak demektir. Tahminimce 60-61 bin tl arasına gelecek bnm araç indirimle beraber. ben siparişi verdiğimde 57 bin tl'ye geliyordu. metalik renk ve 16 jant opsiyonları var üzerinde. Ben aracı almak için ince ince hesap yaptım 1000 tl'de zam gelebilir mantığıyla hareket ettim. evdeki hesap çarşıya uymadı. son olarak ta doğuş grubu bu işi abarttı artık. herkesin ya fiyatları sabit tutmaya ya da indirim yapmaya çalıştığı böyle bir dönemde 2 ay içerisinde 5 defa zam yapması sadece araca ulaşma ihtimalimi değil aynı zamanda firmaya olan sempatimi de yok ettiği için vazgeçme kararı aldım. Henüz birşey söylemedim ancak 1 Aralık'ı bekliyorum güzel bir 0 faiz olanağı sunarlar ise tekrar düşünebilirim.

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Eray Güler;597359
Eywallah sağolasın kardeş te şöyle bir durum var benm ve bilgiç kardeşin araçları henüz ülkeye giriş yapmadı. hala gemideler. ve sonuç olarak ülkeye giriş yaptıkları günün kurundan hesaplanacakları için zaten son fiyat üzerinden bir indirim yapılacak demektir. Tahminimce 60-61 bin tl arasına gelecek bnm araç indirimle beraber. ben siparişi verdiğimde 57 bin tl'ye geliyordu. metalik renk ve 16 jant opsiyonları var üzerinde. Ben aracı almak için ince ince hesap yaptım 1000 tl'de zam gelebilir mantığıyla hareket ettim. evdeki hesap çarşıya uymadı. son olarak ta doğuş grubu bu işi abarttı artık. herkesin ya fiyatları sabit tutmaya ya da indirim yapmaya çalıştığı böyle bir dönemde 2 ay içerisinde 5 defa zam yapması sadece araca ulaşma ihtimalimi değil aynı zamanda firmaya olan sempatimi de yok ettiği için vazgeçme kararı aldım. Henüz birşey söylemedim ancak 1 Aralık'ı bekliyorum güzel bir 0 faiz olanağı sunarlar ise tekrar düşünebilirim.

Rica ederim kardeş te ellerinde varsa demiştim. Size Allah yardım etsin. Umarım Allah gönlünüze göre verir.

Çevrimdışı latifdindoruk

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Merhabalar,
Ben ellerindeki üründen aldım ve 1 hafta önce kaporasını ödemiştim. Ben sipariş verdiğimde fiyat 61400 idi ve 58'e fiyat aldım. Ve ben sipariş vermeden yine 1 hafta önce liste fiyatı 59900 idi. 57 fiyat almıştım. Baktım gittikçe yükseliyor dedim daha fazla yükselmeden hazır ellerinde de varken alayım.

Satıcı Çarşamba akşam aradı ve distribütörden aradıklarını yarın zam geleceğini yani 17.11'de o yüzden faturayı kesmemiz gerektiğini söyledi. Ben de hemen kredi ile ilgili işlemleri sonlandırdım. Perşembe sabahtan faturayı 58'e kestirdim.

Sonraki gün belki 10 kere liste fiyatını kontrol ettim satıcı bizi mi yiyor acaba diye ama adamın dediği oldu. Şu an liste fiyatı 1,2 TSI DSG Style 61900.
Ve dolar böyle giderse daha da yükselir. Ben uzun zamandır Fabia'yı araştırdığım için ve eşim de beğendiği için başka marka düşünmedim bile.

Ha bu arada gittiğim bayiye benim aldığım satıcının olmadığı bir günde gittim ve oradaki başka görevliye fiyat sordum son ne olur falan dedim(liste fiyatı 61400 iken) 59000 dedi. Tabi bundan sonrası sizin pazarlık sanatınız:)

İyi günler,:dede:

Bu arada forumda yeni olduğum için engelleme falan olmasın diye bayi adını vermedim. Belki yasaktır falan. İsteyenler olursa onu da verebilirim.

Çevrimdışı fbsk1907

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: wertasd;597333

Teşekkürler 0 fiyatları çok abarttılar artık temiz 2.el düşünüyorum ve alacağım sanırım ..