škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Aracımı çok mu pahalı yazmışım?

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Muratogretmen25

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık olarak 2 aydır aracımı satıp yerine 2014 model Prestige paket DSG suberB 2  almak istiyorum. ilan linkimi yazdığım KEndiAracımı ilana koydum ilk zamanlar tamam galeriler ve ölücüler Gerçekten varmış olabilir diyordum ama şu ana kadar 2-3kişi dışında adam gibi oturup fiyat konuşan olmadı.68bin olur mu ciddi alıcıyım diyenler arayıp octavia konusunda en detaylı bilgiyi aldıktan sonra fiyat bile sormadan kaptanlar..1000indirim yaptıktan sonra hala uzaktan geliyor 500daha kıralım diyenler...Ben belki kendi aracıma objektif olamam tüm samimiyetinizle Allah aşkına bu aracı çok mu pahalı yazmışım? https://banaozel.sahibinden.com/ilanlarim/ozet/297144870

SM-G900FQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Çevrimdışı brkdmr38

• VAG GRUP FUNS
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
İlan linkinde problem var bilginiz olsun sadece sizin uyeliginizle gozukmektedir

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
yanlış anlamayın ama ben yerinizde olsam eski kasa superb için bu aracı satmazdım

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: schumici;573504
yanlış anlamayın ama ben yerinizde olsam eski kasa superb için bu aracı satmazdım

Kesinlikle katiliyorum.

70 yazip 69-68.5 a falan verilebilir bence

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ;573508
Kesinlikle katiliyorum.

70 yazip 69-68.5 a falan verilebilir bence
Hali hazırda 70bine son 2 gündür bir kaç alıcı vardı ama ben vermedim. 2013 emsal km ve özellikte en düşük araçlar 71 72diyorlar

Alıntı yapılan: schumici;573504
Neden?  Eski kasa bile olsa gırtlağına kadar dolu bir prestige için değmez mi?

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben açıkcası Octavia'yı superb e değimem. bana göre octavianın çok daha fazla karizması var.

Çevrimdışı ali729

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Octavio bence de daha iyi eski kasa süperb den bide 17" varsa octavia daha modern

HTC Desire 820 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
« Son Düzenleme: 05 Mayıs 2016, 23:17:18 Gönderen: ali729 »

Çevrimdışı schumici

• Turbo Benzinli
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.schumici.simplesite.com
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;573515
Neden?  Eski kasa bile olsa gırtlağına kadar dolu bir prestige için değmez mi?

Bence değmez. D segmenti araçlar yıl geçtikçe C segmenti araçlara oranla daha fazla değer kaybediyor zaten. Aradığınız şey geniş bir iç hacimse Octavia da fazlasıyla karşılayabilen bir araç. Sırf koltuk ısıtması olsun kendi kendine de park etsin diye değiştirecekseniz bişey diyemem, ama şahsi düşüncem ben olsam güncel kasa dolu bir C segmenti aracım varken eski kasa D segmentine geçiş yapmak istemem. Tabi en nihayetinde son karar sizin

Sent from my iPhone using Tapatalk

Çevrimdışı melo_32_75

• ST Bursa
  • Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;573499
Yaklaşık olarak 2 aydır aracımı satıp yerine 2014 model Prestige paket DSG suberB 2  almak istiyorum. ilan linkimi yazdığım KEndiAracımı ilana koydum ilk zamanlar tamam galeriler ve ölücüler Gerçekten varmış olabilir diyordum ama şu ana kadar 2-3kişi dışında adam gibi oturup fiyat konuşan olmadı.68bin olur mu ciddi alıcıyım diyenler arayıp octavia konusunda en detaylı bilgiyi aldıktan sonra fiyat bile sormadan kaptanlar..1000indirim yaptıktan sonra hala uzaktan geliyor 500daha kıralım diyenler...Ben belki kendi aracıma objektif olamam tüm samimiyetinizle Allah aşkına bu aracı çok mu pahalı yazmışım? https://banaozel.sahibinden.com/ilanlarim/ozet/297144870

yeni kasa superb ile takasa girin ama 2014 model için girmeyin derim. Ben girmezdim bu daha iyi. artılarından en büyüğü sizin aracınızda güncel 1.6 tdi 105 ps motor var 2014 superbta ise güncellenmemiş eski motor var. Onuda şöyle açıklıyayım sizin aracınız 1.6 tdi 105 ps 250 tork bu tork değerini 1500-2750 arasında veriyor ve yanlış hatırlamıyorsam 105 ps gücü ise 3000-3250 arasında veriyor yanlış isem düzeltin. Eski superb ise 1500-2500 arasında 250 tork ve sadece 4400 devirde 105 ps güç veriyor. Yani maksimum güçleri aynı olmasına rağmen sizin aracınız o gücü daha fazla kullanıyor.

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaşlar SuberB hevesimi kırdınız yahu...SUNROOF ve anahtarsız çalıştırma tabi mir de koltuk ısıtması otomatik parkı genişliği beni cezbediyordu .. değer kaybına gelince evet sıfır km alınca kaybeder  doğru ama temiz 2014 model düşük km bi prestige bugün en az 90bin tl
..ben değer kaybettiğini sanmıyorum..Aksine yeni kasa suberb in aşırı şişkinlik fiyatı SuberB 2 leri değerlendirdi.. Bu arada yeni kasa ile takasa girin diyen arkadaşımıza da Teşekkürler ama yeni kasa karizma da olsa hatta yılın aracı seçilmiş de olsa 120bini haketmiyor daha doğrusu memur maaşı 2500Tl iken hiç bir araç haketmiyor...

Çevrimdışı mrt03mrt03

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;573530
Arkadaşlar SuberB hevesimi kırdınız yahu...SUNROOF ve anahtarsız çalıştırma tabi mir de koltuk ısıtması otomatik parkı genişliği beni cezbediyordu .. değer kaybına gelince evet sıfır km alınca kaybeder  doğru ama temiz 2014 model düşük km bi prestige bugün en az 90bin tl
..ben değer kaybettiğini sanmıyorum..Aksine yeni kasa suberb in aşırı şişkinlik fiyatı SuberB 2 leri değerlendirdi.. Bu arada yeni kasa ile takasa girin diyen arkadaşımıza da Teşekkürler ama yeni kasa karizma da olsa hatta yılın aracı seçilmiş de olsa 120bini haketmiyor daha doğrusu memur maaşı 2500Tl iken hiç bir araç haketmiyor...

Sıfır km aracı alıp satmayacaksanız neden değer kaybetsin?

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Ben de öyle düşünüyorum ama arkadaşlar sanırım bu kasanın artık üretilmemesindwen dolayı 2 -3 yıl sonra güncelliğini yitireceğini ve değer kaybedebileceğini düşünüyorlar..Ama ben d sınıfı konforunu karizmasını ve üst sınıf özelliklerini tatmak istiyorum..5 yıl sonra Allah Kerim yeniden dönerim Octavia a7 ye...

Çevrimdışı wertasd

• Sabreden Derviş
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bende arkadaşlara katılıyorum. Tekrar tekrar değerlendirmenizi öneririm.
Memur maaşından bahsetmişsiniz. Normalde şu anda sıfırı yaklaşık 93.lerde olan aracınızı öldürmeyin. Maşallahı var görünüyor.

Selamlar.

Çevrimdışı azureusecz

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Muratogretmen25;573530

ama murat bey düşük km 90.000 demişsiniz de zaten aracı alırken 0 kmsi 93000 e bırakmışlardı. Şimdi superb 2014 modeli düşük kmlisi için 90.000 çok uçuk bir ücret. benim şahsi fikrim odur. Hem octavia şu anda değer kazandığını düşünüyorum. geçen servise gittiğimde aracımı şu anda 0 alsam ne kadar diye hesaplattım 2014 kasımda 82.750 ye aldığım octavia'yı şu anda 99.100 dedi tabi liste fiyatı üzerinden. elimizde değer kazanan bir araç olduğu sürece ki ben sadece koltuk ısıtma için değilmem aracımı. 5 dakika oturunca koltuk kendiliğinden ısınıyor zaten :):D