škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 tdi vrs angrybird kısa süreliğine satışta

DDŞ · 66 · 13181

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;534375
http://forum.vwturk.com/showthread.php/90837-Proje-2010-model-Golf-MK6-TDI-DSG-Hayata-D%C3%B6nd%C3%BCrme

Şöyle bi Golf vardı,resimler patlak ama gördüysen hatırlarsın.

http://www.tasit.com/ilan/ozel-siparis-2010-golf-mk6-1-6-tdi-dsg-sayili-donanimda-3991319
 Bu da yapıldıktan sonra ki ilanı.
Bende takipteydim bu adamı. Şerefsiz bunlar şerefsiz başka hiç bir halt değiller. Whatsappdan ulaşıp saydırıcam birazdan arkadaşa,  arabadan  anlamayan insanlara çakıyolar pert arabaları.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: yldzfurkan;534379
Bende takipteydim bu adamı. Şerefsiz bunlar şerefsiz başka hiç bir halt değiller. Whatsappdan ulaşıp saydırıcam birazdan arkadaşa,  arabadan  anlamayan insanlara çakıyolar pert arabaları.

Yok bu adam bu halde satmadı aldı toparladı arabayı.İlanda zaten geçen yıldan ama bu siteden kaldırmayı unutmuş.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı yldzfurkan

• Kıdemli Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;534381
Yok bu adam bu halde satmadı aldı toparladı arabayı.İlanda zaten geçen yıldan ama bu siteden kaldırmayı unutmuş.
Konuyu takipteydim malum forumda biliyorum en iyi şekilde topladıgını ama sonuçta araba pertten toplama değişeni vs. oldukça çok. Arkadaş kaportada uçlarda lokal boya yazmış sadece. Satarken söyledimi söylemedimi bilemiyorum ama eğer hikayeyi anlatmadan sattıysa ne kadar helal orasını Allah bilir.

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şimdi ilk önce 1.linke baktım , ömer beyin dürüstlüğünden vs vs bolca bahsedilmiş. çok usta olduğu kesin ama ben dürüstlük kısmına takıldım...

kendisinin eklediği donanımı , özel siparişle gelmiş bir araçtır diye satmak ne kadar dürüstçe ?

keza arabanın nasıl sökülüp dağıtıldığını , airbaglerine kadar değiştiğini , tüm elektrik tesisatının değiştiğini vs vs yazmadan ilk satırlarda 75.000e kadar yetkili servis bakımlı olduğunu vurgulamak ne kadar dürüstçe ? en azından hasar görmüş ama toplanmıştır , isteyene tüm detaylar verilir vs yaz , o zaman derim dürüstçe açıkça yazmış diye....

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;534282
Projeyi bu aksam ustu itibariyle montajina kadar bitirdim. Su an araba yanimda bakip bakip keyifleniyorum. Kullanilmis ampulle bile cok cok iyi sonuc aldim. Sifir ampulle hayal edemiyorum :)

ankarada şöyle uzun uzadıya bi vakit geçirebilsem gelicem yanına hem tanışıklığa hem de şu işleri planlamaya da fırsat bulamıyorum bi türlü :/ konuyu bende lakkadanak böldüm ama olsun :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: noxy44;535228
ankarada şöyle uzun uzadıya bi vakit geçirebilsem gelicem yanına hem tanışıklığa hem de şu işleri planlamaya da fırsat bulamıyorum bi türlü :/ konuyu bende lakkadanak böldüm ama olsun :D

Musait bir zamanda planlariz ;)