škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

1.4 tdi vrs angrybird kısa süreliğine satışta

DDŞ · 66 · 13182

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı Uğur Akar

• KOLTUKÇU
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: DDŞ!;533247
... telefon tutacagi kesinlikle satilik degildir. Bi daha ugrasamam onu yapmaya evladiyelik kullanmayi dusunuyorum kendisini. Hem zaten satiyo olsam 27 yazmazdim arabaya 1 milyar ekstra degeri var tutacagin :rm: :D :D
:++:  :++:  :++:
İYİ şoför, herhangi bir durumda, iki şoförden birinin durması, ya da  yavaşlaması gerekiyorsa, \'Hak, kural\' falan demeden, ilk davranan, canının ve malının kaderini başkasının inisiyatifine bırakmayandır!

Çevrimdışı DuMaN38

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Abi boyle diyonuz. Sonra arayan adama 27.5 son oluru diyorum. Adam diyo ilan 27.250 bende diyorum pazarlik hep assagi dogru mu yapilicak bu sefer de boyle olsun sonra telefondan diiiit diiiit diiiit diye ses geliyo. Tunele giriyolar hep sanirim :)

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabia1 giderse, çok bakarsın ama arkasından...
Örnek;  ben...
1,2 olmasaydı o kadar boş olmasaydı, 20 sene binmeyi düşünürdüm...yine de arada görünce içim cız ediyor...Özletiyor yani.
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı maviselx

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlı satışlar aracınız çok güzel görünüyor baya emek harcanmış yanlız yaş km ve fiyatını düşündüğümüzde alıcı bulmanız da biraz zorlanacaksınız gibi geliyor umarım her şey gönlünüzce olur.

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Zaten satış kaygısı, aciliyeti, yok, fiyat o yüzden olması gerektiği gibi...

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sikinti yok. Almayan kendisi kaybeder :) benim arabamin ne oldugunu neler yapabildigini gorenler beni taniyanlar az bucuk biliyor. Evet ucuz olmadigini bende biliyorum ama iyi mal iyi para ;)

Iyi bakildigi takdirde ve kurcalanmadigi surece min. 500k km ye kadar motor acilmadan devam eder. O da bi 10 sene daha demek :)

Bugun 150-200k da bir dizeli 23-24 e aliyorsunuz. Su saydigim bakimlari yapmak zaten 1-2 milyar civarinda tutuyor. Uzerine de birazcik ekstralara vakit ve nakit ayirinca astari maliyetini geciyor.

O yuzden diyorum degerini veren cikarsa saticam yoksa binicem diye :)

Obur turlu hayir kurumu gibi hissediyorum kendimi :D

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Engin E.;533291
Fabia1 giderse, çok bakarsın ama arkasından...
Örnek;  ben...
1,2 olmasaydı o kadar boş olmasaydı, 20 sene binmeyi düşünürdüm...yine de arada görünce içim cız ediyor...Özletiyor yani.

Abi senin 1.2 ile geziniyorum ben ara sira gozun arkada kalmasin. Araba en az haftada 1 yikaniyor. Sadece geceleri acikta onun disinda surekli kapali garajda muhafaza ediliyor.

Cikiyorum eskisehir yoluna 80-90 cc yi aciyorum tingir mingir koklaya koklaya gidiyorum. Bir de antalya git gel yapti bu arada. Canavar gibi hayatina devam ediyor anlayacagin keyfi yerinde kiymeti biliniyor :)

Çevrimdışı mustklc

• Gürültülü Tidiay
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
şu zamanda ne alınır ne satılır. piyasa çok kötü. satılmazsa dursun yaza doğru bir daha denersin

Çevrimdışı korhan

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı noxy44

• Hayaller VRS,hayatlar HTP
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Sana far yaparız, elimiz alıştı artık...:)
Fabia1 ime yaptığım hiçbi farı 2 ay kullanamadım, direkt satıldı, hala hevesim kaldı o yüzden.

Çevrimdışı DDŞ

• Deli Oğlan
  • Genel Moderatör
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Valla alinirsa bu ara alinir poyasa kotu cunku. Ama satilmaz bu ara. Cok oyle satma heveslisi de degilim

Nasipte varsa satilir yoksa binerim. Binmek icin bu kadar masraf ettim zaten. Oyle bi an dellendim kismetinde varsa birisinin simdi ciksin ortaya yoksa sonsuza dek sussun modundayim :D

Çevrimdışı Tamer06

• Çılgın Detaycı
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Fabiş çok iyi ben burdayım diyor :ok: Zaten iyi mal kendini belli eder. Herkez için hayırlısı olsun.Hayırlısıyla bide benimkini satabilsem iyi olacak.
« Son Düzenleme: 16 Eylül 2015, 18:02:29 Gönderen: Tamer06 »