škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2005 octavia satılık

veys · 70 · 15051

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı teyo58

• Dağların Çocuğu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hocam yanlış anlamayın lütfen ancak eğer sıkıştığınız bir durumda iseniz kar zarar gözetmeden üç aşağı beş yukarı satın. Bizde 1.9 tdi 2004 collection vardı 148 binde sıkıştığımızdan 22.000 e verdik alan adam galerici 25.000 tl demiş eder mi bence o arabanın hakkı 24 bin bizde o fiyata aldık biniyorsan bakımda yaptıracaksın ki bizde en az 1000-1500 tl harcadık ama ihtiyaçtan kar zarar gözetmeden sattık gitti.

Çevrimdışı Akif Hoca

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veys;435228
Hatasız araç satılmaz mı ya
23,500 tl son fiyat ihtiyacım var yoksa valla süper satılacak bir araba değil

Değerinde olduktan sonra hatasız araba hemen satılır..

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Akif Hoca;435257
Değerinde olduktan sonra hatasız araba hemen satılır..

ben çok pahalı almısım cokta para harcadım ama bir türlü değerini bilemedim gitti

Çevrimdışı mustisahin

• T U R B O T
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun, konfor bayagı bi düstü sanırım :-(

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
octavia attı clio katır da değil eşşek :D ama ben boşuna yakıt parası vermişim ya yakıt diye birşey yok aracda 1.5 dci 85hp motor ama konfor ve güvenlik sıfır

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veys;435554
octavia attı clio katır da değil eşşek :D ama ben boşuna yakıt parası vermişim ya yakıt diye birşey yok aracda 1.5 dci 85hp motor ama konfor ve güvenlik sıfır

Yeni kasa ile uzun yola gittik benim 140-150 ile girdiğim otobandaki hafif eğimli virajlara 120 ye düşerek giriyordu kuzenim müthiş hafif ve güvensiz bir araç..

Tek güzel yanı ben 2 kez lpg yi fulledim onun hala çeyrek depo mazotu vardı :) Sürekli 150-160 gittiğimiz halde 45 lt lik depo ile 900 km yol yapmıştı bu yönden renonun dizelleri çok verimli :)

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;435555
Yeni kasa ile uzun yola gittik benim 140-150 ile girdiğim otobandaki hafif eğimli virajlara 120 ye düşerek giriyordu kuzenim müthiş hafif ve güvensiz bir araç..

Tek güzel yanı ben 2 kez lpg yi fulledim onun hala çeyrek depo mazotu vardı :) Sürekli 150-160 gittiğimiz halde 45 lt lik depo ile 900 km yol yapmıştı bu yönden renonun dizelleri çok verimli :)

Aracım yeni kasa 2010 model 1.5 dCi Expression hata boya yok ama km yüksek 93 bin de

Çevrimdışı fozcann

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Okti satıldı galericiye sattım sonradan başka bir araç içinde cinayet işlenmiş satamıyorum filan demişssiniz sonradan octi gerimi geldi iade mi ettiler , merak ettim de hikayeyi