škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

2005 octavia satılık

veys · 70 · 15033

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
ben dusunune kadar araba satıldı kaçırdık neyse artık baska arabalara bakarız

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Arkadaslar 24 bine cok buyuk zararla satıyorm alacak yok mu

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arabayı satmaktan vaz gectim fiyatım 26,250 cok buyuk zarar edemem bu kadar da o kadar bakım yaptım en az 5 yıl kafam dinc gider yag bakımından ya bakımına sanaiye gideriz artk ama satayım cok sewerek kullandıgım skoda dan sogudum bu kadar zor mu yaa satmak passat olsaydı 1.6 motor 2-3 parca boyada olsa 2 bin tl fazlasına cok rahat satardım

Çevrimdışı Engin E

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Skoda, satmak için değil, binmek için...biraz zordur satması...
geçenlerde biri benim 2005 1.2 92000 deki fabiaya 12000 tl teklif etti, adamla kafa bulmak için ''tamam'' dedim, yine de vazgeçti, bilmem neden....:)
Dünyalılardan tiskiniyorum.(G.O.R.A.)

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Anlamadm gitti vw konforunu daha ucuza kullanmak varken neden marka parasını fazlasıyla vereyim

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Altn cıkısta satmak için cok gec kaldm vaz gectm demiştm ki karşıma harika bir fabia cıktı ve arac satılmamıs yeniden yayında tahminim 26 ya alırım 2012 model 1.4 optimal 1.120 km bir değişen sag camurlk kapıda da boya varmıs vok iyi ama skoda ha deyince elden cıkmıyor

Çevrimdışı mamilee

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: hetepe;431461
Skoda, satmak için değil, binmek için...biraz zordur satması...
geçenlerde biri benim 2005 1.2 92000 deki fabiaya 12000 tl teklif etti, adamla kafa bulmak için ''tamam'' dedim, yine de vazgeçti, bilmem neden....:)

ben 15 vereyim. :spr:

Çevrimdışı mygokhan

• ŠKODA
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında bende 3 defa skoda aldım ve sattım. .Sadece fabia 1 de acemilikten olsa gerek 1000 tl zararla sattım. Diğer 2 aracimda da kâr bile ettim :) Niye öyle diyorsunuz skoda 2.el alırsan satarken zarar etmeyebilrsin. Yeterki temiz araç denk gelsin. .
2004 Skoda Fabia 1.2 HTP
2007 Skoda Roomster 1.2 HTP
2011 Skoda Fabia II 1.2 HTP  
2012 Fiat Doblo Cargo maxi 1.3 Mjet
2015 Ford Courier Van 1.5 TDCI

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mygokhan;431912
Aslında bende 3 defa skoda aldım ve sattım. .Sadece fabia 1 de acemilikten olsa gerek 1000 tl zararla sattım. Diğer 2 aracimda da kâr bile ettim :) Niye öyle diyorsunuz skoda 2.el alırsan satarken zarar etmeyebilrsin. Yeterki temiz araç denk gelsin. .

Arabam gercekten cok temiz masrafsı hasarsz hata boya yok ama satması zor bi de ben çankırı ilinde olmamında zararı oluyot satmam da

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veys;431936
Arabam gercekten cok temiz masrafsı hasarsz hata boya yok ama satması zor bi de ben çankırı ilinde olmamında zararı oluyot satmam da

Açıkçası piyasada herkes ucuz arabayı az paraya almak istiyor.Benim arabamda ilanda her arayan 18.000 lira olur mu diyor ama ilanlara(objektif olmaya çalışarak) baktığımda sattığım paraya arabamın aynısını alamıyorum.Ben alırkende 1-2 bin lira fazla verip iyisini alayım diyorum ama insanlar böyle değil.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ugurcnplt;431945
Açıkçası piyasada herkes ucuz arabayı az paraya almak istiyor.Benim arabamda ilanda her arayan 18.000 lira olur mu diyor ama ilanlara(objektif olmaya çalışarak) baktığımda sattığım paraya arabamın aynısını alamıyorum.Ben alırkende 1-2 bin lira fazla verip iyisini alayım diyorum ama insanlar böyle değil.

araba çok işlek bir yerde duruyor inanın gunde 20 kişi bakıyor ama bu otomatikmiş diyen çekip gidiyor belki 20 - 30 kişi arayıp benle bulustuktan sonra arabanın ıcını gırınce fark etti almaktan vaz geçti
benim ilk otomatik arabam ben şunu çok iyi anladım küçük şehirlerde en azından çankırı da otomatik gitmiyor
en mantıklısı ankara da galeriye satmak çankırı da hiç değeri yok para vere yok ankara da galerici bile çok iyi veriyor saylır çankırı piyasasına göre

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aracınız renkten ve vitesten kaybediyor bence hocam :(

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: veracocha;432051
Aracınız renkten ve vitesten kaybediyor bence hocam :(

Beni dayım kandırdı onda da lacivert var bu araca siyah cok yakısıyor dedi otomatik vitesi de kayıncom kandırdı +1000 tl dedi otomatik peki bu kayıplar karsısında benim araba ne yapar

Çevrimdışı veracocha

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Siyah renk en son tercih edilecek renktir satılması en zor olan renktir , otomatik vitese'de insanlar sıcak bakmıyor pek , kilometreside az değil hani .. o yüzden işiniz zor biraz

Çevrimdışı veys

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Zor da değil aslında her malın bir alıcısı cıkar sadece sabretmek beklemek gerekiyor