škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Peugeot 5008

gitarc · 41 · 11919

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Piyasada dandik denecek araba kaldımı bilmiyorum,normal ve normalin üstünde arabalar va artık.daciayada biniyorum bence o da dandik bi araba değil ne kadar ekmek o kadar köfte.pug 5008 de bence sınıfında iyilerden.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
minivan düşünüyorsanız birde c-max'a bakın yelpaze geniş artık bu sınıfta.

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
5008 kullandım ve beğendim açıkçası benim velette arkada otururken ki bakışı çok güzeldi cam tavandan dışarı bakarken felan,oldukça geniş,donanımı zaten beni cezvetti açıkçası %100 alıyorum inşallah..
Değerli yorumlarınız için teşekkürler..

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hadi hayırlısı diyelim ozaman .sedefli beyaz çok yakışıyor bu araçlara

Çevrimdışı Cuneyt

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Motorsiklet dusunurseniz Superb  marka alin.

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Araç İstanbulda yok :) şöyle diyeyim full paket olan var bir bayide xenon farlı olan.Biz ondan istiyoruz ama bayide mavi olan rengi var aracın.Biz ısrarla beyaz istiyoruz açıkçası yetkili beyaz aracın en zaman geleceği belli olmadığı ve fiyatta artış olabileceğini iletti.istanbul dışı illerden de soruşturacağım bakalım.İstanbul da benim istediğim araç yok :(
Ama aklıma takılan şu olaki buldum istanbul dışından.Plaka ve araç getirme işlemleri nasıl olacak :)

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
sana ne fiyat verdiler burdaki bayiye sorayım bende .sana tavsiyem samsun ve çorum bayilerini ara iyi pazarlık et en hesaplı buralardan alırsın

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Samsun'u aradım açıkçası ve Trabzon,Sakarya,Ankara,Ordu,Bursa..
Ellerinde sedefli beyaz deri koltuk harici full olan yok.Daha doğrusu hepsinde deri koltuk harici xenon paket dahil olan sedefli beyaz araç yok :)
Biraz beklemeye karar verdim ben,acelede etmek istemiyorum açıkçası.

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Sizce sedefli beyaz ama xenon paketi ve far yıkama olmayan 69,500Tl araçmı
yoksa açık mavi xenon paket ve far yıkamalı 69.000TL olan araçmı alınır ?
acayippp kafam karıştı, ben illaki beyaz diyordum ama kafam bulandı :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gitarc;393551
Sizce sedefli beyaz ama xenon paketi ve far yıkama olmayan 69,500Tl araçmı
yoksa açık mavi xenon paket ve far yıkamalı 69.000TL olan araçmı alınır ?
acayippp kafam karıştı, ben illaki beyaz diyordum ama kafam bulandı :)
far yıkama bu kadar önemlimi.peugeptu bilmiyorum ama eski vwlere sonradan takanlar bile var.
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında şöyle xenon farla yıkama aynı pakette.Ama ben toz çamur olayınınada siyah arabadan sonra gıcık olduğu ve ömrümü yediği için daha az kir gösteren bir renk istiyorum oda beyaz :)

Çevrimdışı ugurcnplt

• eskici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gitarc;393568
Aslında şöyle xenon farla yıkama aynı pakette.Ama ben toz çamur olayınınada siyah arabadan sonra gıcık olduğu ve ömrümü yediği için daha az kir gösteren bir renk istiyorum oda beyaz :)
bende mavimi beyazmı olsa direk beyaz derim ama far yıkama sizin için ilerde kafaya takılacak bir donanımsa beyazı bekleyin derim.birde ikinci ellerdede daha taze arabalar var bir bakın derim.maviye bencede gerek yok
elegance=ugurcnplt

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
beyazı alırım ben olsam xenon far 250 liraya takılıyor.far yıkama ise çok önemli değil bence ön cama sinek yapışınca silecek bile temizlemezken far yıkama ne kadar farı temizler orası mechul

Çevrimdışı Mert

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: barbaros61;393599
beyazı alırım ben olsam xenon far 250 liraya takılıyor.far yıkama ise çok önemli değil bence ön cama sinek yapışınca silecek bile temizlemezken far yıkama ne kadar farı temizler orası mechul

Öyle deme abi acayip tazzikli atıyor suyu :D Tecrübeyle sabit.

[YOUTUBE]7ULcx56uaro&feature=player_embedded[/YOUTUBE]

Acele etme Mustafa abi. 4008 Crossover gelecek,208 geldi. Biraz daha bekle :D

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Dün bir bayi ben gündüz aradı fiyat iyi aracıda getirtirim hemen dedi gittik,fiyatta anlaştık ettik arabamız 15-20 gün içinde gelir dedi tamam dedik.Sonra bir telefon konuşması yaptı satış elemanı ve bana aracımız gümrükte bir sorunla karşılaşmış fiyat farkı olabilir 3.000tl dedi şaka gibi :)
Bende fiyat farkı olup olmayacağını öğrenip bana dönermisiniz dedim,Ankarada bir bayide stoklarda görünüyor iki sedefli beyaz ve benim istediğim özelliklerde fiyatıda uygun gibi tabi biraz daha indirim yaptırmma gerekli ama bunda da aynı sorunu yaşarım diye korkuyorum açıkçası.Peugeot bana bu arabayı satmak istemiyor benim anladığım kadarı ile :)