škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Peugeot 5008

gitarc · 41 · 11917

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaşlar,
C4 Robotumu nasipse Kurban Bayramından önce satıp yerine ikinci el azami 15binde BEMBEYAZZZZ 5008 almayı düşünüyorum :) fransız arabalarına karşı hep kötü bir düşünce vardır ama ben şu an kullandığım arcımdan oldukça memnunum.Konfor,güç ve özellik bakımından.5008 de beni çeken geniş bir iç alan olması,kafalıklardaki lcd ekranlar,bagajı,7 kişilik olması,vb...
Sizinde fikirlerinizi almak istedim açıkçası.

Çevrimdışı fastbreak79

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Benim 2 arkadaşımda var. Bir tanesi oldukça fazla alt takım ve iç malzeme kalitesinden kaynaklı sorunlar yaşadı, diğer arkadaş ta keza malzeme kalitesi problemleri yaşadı.

Çevrimdışı YEKE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
bende superbden önce onu düşünüyordum. motor 1.6 dizel kasayı zorluyor. vazgeçtim. gene de şekil olarak citroenden güzel. ama bir superbe bakın derim. fiyatlar birbirine yakın. şu  anda piyasada düz arabalarda içi en ferah araba diyebilirim.

Çevrimdışı chook

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
kesinlikle katılıyorum konfor ve iç mekan ferahlığında süperb
test sürüşü yapın derim
1,6 TDI gayet performaslı

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
gerektiğinde 7 koltuklu olabilmesi , çocuklar için eğlence paketinin olması koltukların arkasından açılan masa geniş ve rahatlık hissi veren ön konsol  gibi bazı  detaylar uzun yolculuklarda kalabalık aileleri rahat ettiriyor1.6dizel 110ps lik motor kasayı rahatlıkla taşırken ayrıca yakıt ekonomisinide sunar.isterseniz yarı otomatik şanzıman seçeneği mevcut sedefli beyaz rengi benim hoşuma giden renkler arasında:)forumlarda bazı kişiler kabin içindeki tıkırtılardan rahatsız olduğunu belirtmişler bazı larıda çıt çıkmıyor demiş .
bence test sürüşü en iyisi

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Bana açıkçası C4 alacağımda herkes sakın alma dandik kötü vb.. demişlerdi ama ben inatla aldım,ne yalan söyliyeyim çok memnunum aracımdan ve bana alma diyen arkadaşlar cidden önyargılı konuşmuşuz dediler  aracımı 2 senedir kullanıyorum ve hiçsorun çıkarmadı maşallah..Birazda kullanıma bağlı bence araç kalitesi.

Çevrimdışı kaptan52

• Benz
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Konuda 5008 Hakkında Fikir Soruyolar.. SuperB Sormuyolar..

Çevrimdışı 81samara18

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Peugeot arabaları bu ülkede prim yapmıyor malesef, fiyatına göre en donanımlı araçlardır, bende 2000 model 306 XT var, arac 1,8 16v. full bir araç çoğu özellik sıfır araçlarda yok. Yakıtı ise uzun yolda 16 krş. şehir içi ise 20 krş. yakmaktadır. Parçaları uygun sayılabilecek düzeydedir. Yan sanayisi boldur, ustası ve servisi yaygındır.

Ne yaparsanız yapın bir gün peugeot alırsanız XT paketini alın bu markada bu paketler her zaman full olmuştur ve parasını haketmiştir.

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Fransız arabalara karşı ülkemizde bir önyargı mı diyeyim ne diyeyim bilemedim,hep bir kötü düşünce var ama ben şahsen kendi aracımı sevdiğinden dolayı fransız arabalarına sıcak bakıyorum ki donanım yönünden adamlar her şeyi eklemişler yok yok arabada,bakalım ne oalcak işin sonu :)

Çevrimdışı skoda2

• Skoda Pilotu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.otomobilucargider.com/
Ben bitek reno grubu araçları sevmiyorum dacia ve reno

Çevrimdışı RoLaN

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu forum da motosiklet alacağım desen superb öneriyorlar zaten:)
bence 5008 yerine 3008 ya da c-max bakın derim.

Çevrimdışı barbaros61

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: RoLaN;392645
bu forum da motosiklet alacağım desen superb öneriyorlar zaten:)
bence 5008 yerine 3008 ya da c-max bakın derim.

burası skoda formu normaldir:) dh yada peugeot forumlarına konuyu açması daha iyi olurdu

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ben burayı kendi forumum olarak gördüğüm için yazdım açıkçası,marka önemli değil.
Gerçi önyargı yok değil :) ama olsun..Teşekkürler yorumlarınız için.Hafta sonu aracı kullandım beğendim gidişat felan.%90 alacağız hayırlısıyla.

Çevrimdışı ahmedb

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
hayırlısıyla alırsın...citrö yu sattın mı?

"Her ne ki elde yok ihtiyaçta vardır..
."

Çevrimdışı gitarc

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
İsteyen çok var ama dün biri aradı illa satmayın 1-2 gün içinde gelicem dedi.Acelede etmiyorum açıkçası.