škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Amerikadan Istediginiz Ürünler Getirilir - TARIH 31 TEMMUZ

xxman · 21 · 15314

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Merhaba arkadaslar,

Ben her New York tan Turkiye ye donusum de istegi olan arkadaslar ile orta noktalarda bulusarak istedikleri urunleri getirmekteyim. Bu forumda bu yolla urun getirmedim, cunku gelen istekler normal olarak arac bakim urunleri oldugu icin. Sizde anlayis gosterirsiniz ki sinirli bir tasima kapasitesinde bu gibi urunlerin fazla bir anlami olmuyor benim icin. Yinede ihtiyaci olan arkadaslar vardir diyerekten baska bir forumda actigim konunun bir benzerinide buraya acma ihtiyaci hissettim.

Donus Tarihim: 31 Temmuz

Bugune kadar 4 kez ulkeye gelisimde benden istekte bulunan ve alisveris yaptigimiz arkadaslarin tum urunlerini kendilerine sorunsuz bir sekilde ulastirdim. Bu sorunsuz alisverisler ve arkadaslarimizin memnuniyetleri beni daha fazla mutlu ediyor.

Oncelikle sabriniz icin tesekkurler, bu sefer bugune kadar gerceklestirdigim alisverislerden kaynakli olarak, edindigim butun tecrubeler ile sizlerin aklina takilabilecek butun sorulara bu baslik altinda cevaplamaya calisacagim, bu yuzden yazim cok fazla uzun oldu. Bunlarin haricinde akliniza takilan her soruyu bana sormakta cekinmeyin. Bugune kadar gelen hicbir mesaji cevapsiz birakmadim, birakmayacagim. Ilanimi okumakta gostermis oldugunuz sabir icin simdiden tesekkurler.

1. URUNLERI NE ZAMAN, NASIL TESLIM ALACAKSINIZ?

Urunlerinizi 31 Temmuz tarihinde Ataturk Havalimanina gelerekten elden teslim alabilirsiniz. Tabii bu imkana maalesef cogu arkadasimiz sahip degil, bunun yanisira UMRANIYE - TEPEUSTU civarlarindan urunlerinizi ELDEN TESLIM edebilirim. ISTANBUL DISI yada ELDEN TESLIM ALMA imkani olmayan arkadaslarimiz urunlerinide gerekli ucreti banka hesabima yatirdiktan sonra istedikleri kargo ile alici odemeli olarak gonderebilirim. Urunleri ulkeye girisimden itibaren 1. yada en gec 2. gun icerisinde kargoya verecegim.

2. URUNLERI NASIL TEMIN EDECEGIZ?

Bu sefer daha onceki uygulamalarimdan farkli olarak, gelen yogun talepler uzerine urun talep etmede IKI SECENEGINIZ mevcut. Isterseniz URUNU SIZ TEMIN EDERSINIZ, yada isterseniz sizin icin URUNU BEN TEMIN EDEBILIRIM. Kafanizin karismamasi icin bunlari biraz detaylandirirsak;

A. Secenek: Istediginiz Urunu Siz Kendiniz Temin Edebilirsiniz;

Daha onceki alisverislerimde oldugu gibi urunleri kendiniz online temin ederek size vermis oldugum ev adresime gondertebilirsiniz. Bunun karsiliginda ben sizden sadece belli bir TASIMA UCRETI talep edecegim. Ilanimda sizlere nerelerden urun talep edebileceginiz konusunda fikirler verip yardimci olmaya calissamda bazi arkadaslarimiz istedikleri urunu bulma yada satin alma konusunda sikintilar yasayabiliyorlar. Bu gibi durumlar ile karsilastiginizda caniniz sikilmasin, ben sizlere elimden geldigince yardimci olmaktan mutluluk duyacagim. Sadece istediginiz urunu bana soylemeniz yeterli bende sizinle birlikte istediginiz urunleri nerelerden temin edebiliriz diye arastirma icerisinde olacagim. Ayrica alim konusunda yardima ihtiyaci olan arkadaslarimiza, onceden de yaptigim gibi ONLINE DESTEK de olabilirim MSN yada Skype uzerinden.

Bazen istediginiz urunleri internet uzerinden online olarak bulamayabilirsiniz, bu gibi durumlarda urunun gidip magazalardan alinmasi gerekebilir. Imkanlar dahilinde bu konuda da sizlere elimden geldigince yardimci olmaya calisacagim. Siz urunler icin gerekli ucreti benim hesabima yatirmaniz kosuluyla urunlerinizin teminini gerceklestiririm. Ornegin Apple Store dan yapacaginiz alisverislerde tercihim urunu sizin online satin alirken elden teslim (pick-up) secenegini secmeniz ve benim gidip urunu magazadan teslim almamdir.

Urun temin konusunda yapmis oldugum butun bu islemler icin tabii ki ek bir ucret talep etmeyecegim.

B. Secenek: Istediginiz Urunu Ben Sizin Icin Temin Edebilirim;

Bugune kadar bir arkadasimizi kirmamak adina boyle bir alisveriste bulunmustum. Yazimin basinda da bahsettigim gibi gelen istekler uzerine ve daha once olmayan bazi olanaklara su anda sahip olmamdan oturu bu secenegide aktif hale getirme karari aldim.

Istediginiz urunleri kendim temin edip size ulastirabilirim. Burda ki isleyis nasil olacak derseniz tabii ki tasima bedelinden farkli olarak urunlerin uzerine karimi koyarak size satislarini gerceklestirecegim. Bu karlar sizinde tahmin ettiginiz gibi tasima ucretlerinden fazla olacaktir. Internet ortaminin bu kadar buyudugu bir donemde, sizlerden gizli sakli is yapacak halim yok, urun temin fiyatlarimi ve karimi sizlerde gorebilirsiniz. Sizlerden ricam karsilikli nezaketi elden birakmamak. Urun karlari konusunda itirazlariniz olabilir ve bu konuda size de hak veriyorum. Ama sundugum birinci secenegide dusunurseni sizinde bana hak vermenizi bekliyorum. Burda gizli sakli bir is yapmiyoruz, acikcana belirtmekte fayda var her zaman urunleri tasima ucreti ile almaniz sizin yarariniza olacaktir. Urunlerin temininden once istediginiz urune bagli olarak %30 oraninda sizden bir kapora talebim olacaktir. Bu oran istediginiz urune gore degisiklik gosterebilir.

Benden urun istediginiz takdirde yada siz urunu temin ettiginizde, sizinle konustugumuzun disinda bir durumla karsilasmayacaksiniz. Eger urunu siz SIFIR olarak istediyseniz urun SIFIR dir, IKINCI EL istediyseniz IKINCI EL dir. Bu konularda akliniza en ufak bir suphe dahi gelmesin. Elde edecegim uc kurus fazla kar icin sizleri magdur etmek istemem, cunku bu magduriyet tek tarafli olmayacaktir. Banada sizin olumsuz yorumlariniz ile yansiyacaktir.

3. NERELERDEN URUN TEMIN EDEBILIRSINIZ?

Arkadaslar urun temin etme konusunda assagida ki sitelerden yararlanabilirsiniz. Yukarida da bahsetigim gibi, eger aradiginiz bir urunu bulamiyorsaniz yada urun satin alma prosedurlerinde bir sorun yasiyorsaniz size bir mesaj uzakliktayim, elimden geldigince sizlere yardimci olmaya calisacagim.

http://store.apple.com/us
http://www.amazon.com
http://www.adorama.com
http://www.bestbuy.com
http://www.bhphotovideo.com
http://www.jr.com
http://www.ebay.com

Ayrica sunuda not olarak belirtmekte fayda var, bu sitelerde gordugunuz fiyatlarin uzerine %9 VERGI eklenecek. (Bazi istisnalarin disinda, buda sizin sansiniza. Ebay de cogunlukla eklenmemektedir.)

4. URUNLERI EN SON NE ZAMANA KADAR TEMIN ETMEMIZ GEREKIYOR?

Arkadaslar ben 31 Temmuzda ucaga binecegimden oturu, urunlerinizin en son 30 TEMMUZ da bana ulasmasi gerekiyor. Bundan oturu kargo ile gelecek urunlerinizi en gec 1 hafta oncesinde siparis etmeniz gerekmektedir. Tabii daha az surelerde de kargo imkanlari mevcut ancak bazi durumlarda bunlar icin ek ucret odemek zorunda kalabilirsiniz. Ve kargoda gelecek aksamalar yada gonderimde olusacak yanlisliklara erkende mudahale etmek adina son gune kadar beklememeniz sizin icin faydali olacaktir.

Benim tarafimdan gidip teslim alinmasi istenen urunler de yine 30 Temmuz'a kadar tedarik edilebilinir.

5. GUVEN KONUSUNDA KI SIKINTILARINIZ NE OLACAK!

Evet arkadaslar belkide alisverisimizde en buyuk onem arz eden kisim burasi, GUVEN. Oncelikle bugune kadar yapmis oldugum alisverislerde bana guvenen tum arkadaslara tekrardan tesekkurlerimi iletmek istiyorum. Hic tanimadiklari bir insana, yapmis olduklari konusmalar sonucunda binlerce dolarlik urunlerini teslim ettiler. Bende onlarin bu guvenini bosa cikarmamak icin elimden geleni yaptigima inaniyorum ve yapmaya devam edecegim. Sizlerin bana karsi onyargili olmasini cok dogal karsiliyorum, cunku ayni durumda bende olsam ayni sekilde davranirdim. Bu yuzden sizlerin bana guvenmenizi saglamak icin elimden geleni yapacagimi bilmenizi isterim.

Belki bu arkadaslarimiz bu forumda degiller ancak bu forum icinde arac bakim urunleri konusunda da yaptigim alisverislerin sayisi hic azimsanmayacak kadar fazladir. Bazi arkadaslarimiz ile bu alisverisler sayesinde, bazi arkadaslar ilede yuz yuze gorusmuslugumuz sayesinde tanisikligimiz vardir.

Beni forumda taniyan arkadaslardan bilgi alabilirsiniz, tabii bunlar sizler icin yeterli olmayacaktir, istediginiz takdirde sizlere kendim hakkinda daha detayli bilgiler vermekten kacinmayacagim, yada guven probleminizi asmak icin benimle online goruntulu veya sesli konusmak istediginiz takdirde sizleride geri cevirmeyecegim. Kisisel bilgilerime giris icin ufak bir kac detay vermek gerekirse; ben ENDUSTRI MUHENDISIYIM ve 5 yil ulkemizin saygin kuruluslarindan birinde calistiktan sonra, mesleki gelisimimin onunde buyuk bir engel olarak duran Ingilizce egitimim icin New York'a geldim. Tabii klasik bir Turk aile yapisina sahip biri olarak, ne kadar hayatimi buralarda devam ettirsemde bir ayagim da hala Turkiyede. Bundan oturu belli araliklar ile ulkemize tatil amacli olarak geliyorum. Bu gelislerimde de artik icinde bulundugum ogrencilik hayatinin getirdigi sartlardan oturu, bilet parama yardimci olmak uzere boyle bir secenegi kullanarak sizler ile ortak noktalarda bulusmaya calisiyorum. Bu sayede iki tarafli olarak isimiz gorulmus oluyor.

6. URUN TEMIN ETME KONUSUNDA UCRET YADA ADET KOTASI MEVCUT MU?

Evet arkadaslar getirebilecegim urunlerin sayisinda bir kota mevcut. Devletimizin belirlemis oldugu her urunden en fazla 2 ser adet getirebilirim kurali maalesef ELEKTRONIK esyalar icin gecerli. Bu sinirdan oturu bazen once ben siparis vermistim gibi sikintilar yasayabiliyoruz. Buna bir aciklik getirmek istiyorum. Benimle once konusmaniz cok fazla bir sey ifade etmiyor, urunu kim once temin ederse oncelik ondadir. Bu konuda beni mazur gorun cunku daha once ki yasadigim tecrubeler sabittir.

Ayrica sizlere MINIMUM 20 DOLAR TASIMA UCRETI yada MINIMUM 20 DOLAR KAR ile istediginiz urunleri sizlere getirebilecegim. Yani bir dolarlik bir urun almis olabilirsiniz, ancak ben sizden minimum 20 dolar tasima ucreti talep edecegim. Boyle bir kotayi neden koydugumu sorarsaniz, bazen oyle istekler gelebiliyor ki diyecek bir sey bulamiyorum.Turkiye deki satis fiyati ile 5 TL fark olan urunler dahi istenmektedir. Urunlerinizi teslim almakla baslayip, size teslim etmemle sonuclanan surecte bir emek harcamaktayim, sizlerden bir ricamda lutfen bunu hafife almayin gercekten buyuk bir yuku mevcut. Anlayacaginizi umuyorum.

TASIMA UCRETLERI:

Televizyon ve Ses Sistemleri;

*** Her turlu isteginiz degerlendirilir. Istediginiz urunleri soylerseniz ona gore fiyat konusabiliriz.

Bilgisayar ve Notebook/Netbook Tasima Ucretleri;

*** MacPro; 500 Dolar

*** 27'' iMac; 375 Dolar

*** 21.5'' iMac; 300 Dolar

*** 16'' - 17'' Notebook ve MacBook Pro; 170 Dolar

*** 13'' - 15'' Notebook, MacBook Pro, MacBook Air; 140 Dolar

*** Netbook; 100 Dolar

*** Minimac; 80 Dolar

Bigisayar Parcalari Tasima Ucretleri;

Bu fiyatlar sadece referans icindir, urunlerin ebatlarinda ki degisimlerden oturu istediginiz urunu soylerseniz ona gore net fiyati konusabiliriz.

*** Anakartlar; 50 Dolar

*** Islemciler; 30 Dolar

*** Ekran Kartkari; 30 Dolar

*** Hard Diskler; 30 Dolar

*** Klavye; 35 Dolar

*** Mouse; 25 Dolar

Ve bunlar haricinde istediginiz her turlu bilgisayar parcasi getirilir.

Cep Telefonu Tasima Ucretleri;

*** iPhone veya Diger Cep Telefonlari; 90 Dolar (Urunlerin pasaport kayitlari alicilar tarafindan yapilacaktir)

Ipad ve Kindle Tasima Ucretleri;

*** iPad 3: 70 Dolar (4G li urunlere pasaport kayiti maalesef yapma imkanim yok)

*** iPad 2: 70 Dolar (3G li urunlere pasaport kayiti maalesef yapma imkanim yok)

*** Tablet: 70 Dolar (3G li urunlere pasaport kayiti maalesef yapma imkanim yok)

*** Kindle: 60 Dolar (3G li urunlere pasaport kayiti maalesef yapma imkanim yok)

Fotograf Makineleri ve Video Kameralar Icin Tasima Ucretleri;

*** SLR Fotograf Makineleri; 90 Dolar

*** Buyuk Video Kameralar; 90 Dolar

*** Kucuk Video Kameralar; 75 Dolar

*** SLR Fotograf Makinesi Lensleri; 70 Dolar (Lutfen istediginiz lense gore fiyat sorunuz)

*** GoPro Tarzi Kameralar; 60 Dolar

*** Kompakt Fotograf Makineler; 50 Dolar

Oyun Konsollari ve Aksesuarlari Tasima Ucretleri:

*** Oyun konsollari (PS3, XBOX) Tasima Ucreti; 140 Dolar

*** Oyun konsollari (PSP, Nintendo) Tasima Ucreti; 60 Dolar

*** Istediginiz her turlu aksesuarlar getirilir. Istediklerinizi bana bildirirseniz ona gore bir fiyat belirlemesi yapabiliriz.

iPod Touch, Shuffle Classic ve Diger MP3 ler icin Tasima Ucretleri;

*** iPod Touch ve Muadili Urunler: 50 Dolar

*** iPod Nano, Shuffle Classic ve MP3: 30 Dolar

Kulaklik Tasima Ucretleri;

*** Buyuk Tip Kulaklik; 45 Dolar

*** Kucuk Tip, Kulakici Kulakliklar; 20 Dolar

Not: Bazi arkadaslarimiz kulakici kulakliklardan istemektedirler ancak bazilarinin kutulari cok buyuk olmaktadir. Lutfen bunlar icin fiyat sorunuz.

Giyim Urunleri Tasima Ucretleri;

Istediginiz marka urunleriniz getirilir. Abercrombie, Hollister CO, American Eagle, Aeropostale vs...

*** Montlar; 60 Dolar

*** Kot ve Diger Pantolonlar; 30 Dolar

*** Kazaklar; 20 Dolar

*** Hoodies; 20 Dolar

*** Sweaters; 15 Dolar

*** Gomlekler; 10 Dolar

*** Polo Yaka ve Normal T-Shirt ler; 10 Dolar

*** Sortlar; 10 Dolar

*** Lutfen diger aksesuarlar icin fiyat sorunuz

Not: Minimum 20 dolar siniri mevcuttur.

Diger Urunler Tasima Ucretleri;

*** Snowboard; 100 Dolar (Lutfen urunun yaninda canta alacaksaniz fiyat sorunuz, ayrica cikacak ekstra kargo bedeli aliciya aittir)

*** Apple TV; 30 Dolar

*** Parfum; 25 Dolar

*** Saat; 25 Dolar (Bazi urunlerin anormal boyutta kutulari bulunmaktadir, lutfen bunlar icin fiyat sorunuz)

*** CD/DVD ler; 10 Dolar (CD/DVD basina, minimum 2 urun)

*** Istediginiz Kozmetik urunleri getirilir.

*** Istediginiz her turlu mutfak urunu getirilir.

*** Istediginiz araba bakim urunleri getirilir.

*** Kitap istekleri urunun agirligina gore degerlendirilir.

*** Apple Aksesuar istekleri degerlendirilir.

*** Anlasildigi takdirde vitamin haplari getirilebilinir.

*** Diger istekleriniz icin lutfen mesaj atiniz.

Saygilarimla.
Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir,
Tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Uğur arkadaşımı uzun süredir tanıyorum, güven konusunda sıkıntı olmaz. Sağolsun bana ürün getrimişti sene başında.

Ben de bir düşüneyim sipariş için :)

Çevrimdışı Detaycı

• Detailer
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Aslında SLR fotoğraf makinesi düşüncem var, ama o tarihlere kadar elimde direk para olur mu bilemiyorum. Taksit olaydı iyiydi. :D

Çevrimdışı Suleyman

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur şu yeni Samsung Galaxy S III'ler kaç para orda, alasım var ama birde burada pasaportla uğraşmak istemiyorum. Ben 18 Mayıs'da yurtdışından dönmüştüm ama pasaport süresi geçti sanırım.

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Flex makine $259.99  :) Üstelik 3lü Meg ped ve tabla hediyeli

Includes Free 3-Pack of Meguiar's New 2.0 Foam Pads & Backing Plate!
http://www.autodetailingsolutions.net/flex-l-3403-vrg.html

Çevrimdışı Styric

• DT Gediklisi
  • Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Suleyman;366566
Uğur şu yeni Samsung Galaxy S III'ler kaç para orda, alasım var ama birde burada pasaportla uğraşmak istemiyorum. Ben 18 Mayıs'da yurtdışından dönmüştüm ama pasaport süresi geçti sanırım.

Aynı şeyi ben soracaktım, bilgi ala bilir miyiz ?:)

Çevrimdışı yarhasan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

bundan istiyorum TR de hiç bulamadım bundan geitrme imkanın varsa konusalım fiyat verirsin.

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: lrfan;366547
Uğur arkadaşımı uzun süredir tanıyorum, güven konusunda sıkıntı olmaz. Sağolsun bana ürün getrimişti sene başında.

Ben de bir düşüneyim sipariş için :)

Tesekkurler Irfan hocam, sevdigimiz buyuklerimizden boyle sozler duymak insani gururlandiriyor. Eger bir istegin olursa yine konusuruz hocam:ok:

Alıntı yapılan: lrfan;366608
Flex makine $259.99 :) Üstelik 3lü Meg ped ve tabla hediyeli

Includes Free 3-Pack of Meguiar's New 2.0 Foam Pads & Backing Plate!
http://www.autodetailingsolutions.net/flex-l-3403-vrg.html

Bagaj konusunda cekincelerim olmasa, alacagim bir tane aslinda. Amazon.com da chemical guys pedler ile satiliyor 259 dolara.

http://www.amazon.com/Lightweight-Circular-Polisher-BUFFER-BACKING/dp/B00435R9YI/ref=sr_1_cc_1?s=aps&ie=UTF8&qid=1339183750&sr=1-1-catcorr

Alıntı yapılan: Detaycı;366558
Aslında SLR fotoğraf makinesi düşüncem var, ama o tarihlere kadar elimde direk para olur mu bilemiyorum. Taksit olaydı iyiydi. :D

Benim elimde 2 adet Canon 60D mevcut 18-135 canon lens ile. Sifir kullanilmamis urunler. Daha fiyat belirlemedim, eger almak isterseniz yine konusuruz.

Alıntı yapılan: Suleyman;366566

Alıntı yapılan: Styric;366614
Aynı şeyi ben soracaktım, bilgi ala bilir miyiz ?:)

http://www.amazon.com/GALAXY-Android-Smartphone-Marble-Unlocked/dp/B0080DJ6CM/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1339183675&sr=8-1

Arkadaslar bu telefonu soruyorsunuz galiba, vallahi sizden ogrendim yenisinin ciktigini bende. Vergisi dahil 758 dolar gibi bir satis fiyati mevcut burda.

Maalesef Suleyman pasaportlarin 1 ay suresi mevcut. Bir ayi gectikten sonra kabul etmiyorlar.

Bende yeni iphone larin cikmasini bekliyorum, olmadi artik kendime bir samsung yada iphone 4s alip gelecegim.

Alıntı yapılan: yarhasan;366664

bundan istiyorum TR de hiç bulamadım bundan geitrme imkanın varsa konusalım fiyat verirsin.

Once bir test edelim :D ondan sonra konusuruz. Burda mevcut bunlardan goruyorum. Yalniz bunu ancak Duty Free lerden alabilirim. Buralardan alirsam bavula atmak zorundayim yoksa. Eger isterseniz duty free de bulursam alip getiririm size.:ok:

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Uğur tamda ihtiyacım olan zamanda böyle bir teklif beni memnun etti.
Ben amerikadan ASUS G75 notebook almak istiyorum ürün kutusu ve adaptörleriyle baraber 4,5-5 kg ürün fiyatı 1500-2000 dolar gibi bu ürünü getirebilirmisin ne kadar taşıma ücreti istersin bu ürün için

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: porschemurat;366926
Uğur tamda ihtiyacım olan zamanda böyle bir teklif beni memnun etti.
Ben amerikadan ASUS G75 notebook almak istiyorum ürün kutusu ve adaptörleriyle baraber 4,5-5 kg ürün fiyatı 1500-2000 dolar gibi bu ürünü getirebilirmisin ne kadar taşıma ücreti istersin bu ürün için

Murat 170 dolar tasima ucreti ile getiririm. O kadar tutuyormu kilosu!
Butun kitapcik adaptorlerini getiririm, ancak kutusunu katlayip valizin altina sigdirabilirsem getiririm. Diger turlu tasiyamiyorum.

Çevrimdışı berhan

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı porschemurat

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: xxman;366944
Murat 170 dolar tasima ucreti ile getiririm. O kadar tutuyormu kilosu!
Butun kitapcik adaptorlerini getiririm, ancak kutusunu katlayip valizin altina sigdirabilirsem getiririm. Diger turlu tasiyamiyorum.

Teşekkür ederim Uğur sana kesin olarak dönüş yapıcam şuanda araştırmalar yapıyorum.
Tr de bu pc bu hafta satışa cıktıve 4500 tllik full donanımlısı satılıyor.
Bende kıyaslama yapmaya çalışıyor tr ile amerika arasındaki farka değermi 2 yıl garanti ve tr olmayan klavye gibi eksiklikler için iyice değerlendirme yapmam gerekiyor.

Cok cok teşekkür ederim.

Çevrimdışı aliyeti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhabalar. linkteki ürünü getirmek için ne kadar taşıma bedeli istersiniz acaba? ürünün kilo olarak bir ağırlığı yoktur maksimum yarım kilo gelir.

http://floatron.com/miva/merchant.mv?Screen=PROD&Store_Code=f&Product_Code=F-104&Category_Code=

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: berhan;366980
Selam abciğim BlackBerry 9300veya9360 kaç paraya getirebilrsin ?

Cep telefonlarini 90 dolar tasima ucreti ile getiriyorum.

Alıntı yapılan: porschemurat;366989
Teşekkür ederim Uğur sana kesin olarak dönüş yapıcam şuanda araştırmalar yapıyorum.
Tr de bu pc bu hafta satışa cıktıve 4500 tllik full donanımlısı satılıyor.
Bende kıyaslama yapmaya çalışıyor tr ile amerika arasındaki farka değermi 2 yıl garanti ve tr olmayan klavye gibi eksiklikler için iyice değerlendirme yapmam gerekiyor.

Cok cok teşekkür ederim.

Murat su siteye bir bak istedigin makineyi bulabilirsin burada, ayrica istedigin gibi upgrade etme imkanin da mevcut. Fiyatlari diger yerlere gore bayagi iyi, sitenin ebay dende satsi var. Bir arkadas bir ara burdan almak istiyordu ancak bazi engellerden doalyi alamamistik. Yalniz bildigim kadariyla Turkiye paypal gecerli degil, amerika paypal uzerinden alinmasi gerekiyor. Yani alici adresi ile posta adresinin ayni olmasi gerekiyor.

http://computerupgradeking.com/products/index.php?main_page=index

Çevrimdışı xxman

• New York Subesi
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: aliyeti;367000
merhabalar. linkteki ürünü getirmek için ne kadar taşıma bedeli istersiniz acaba? ürünün kilo olarak bir ağırlığı yoktur maksimum yarım kilo gelir.

http://floatron.com/miva/merchant.mv?Screen=PROD&Store_Code=f&Product_Code=F-104&Category_Code=

Merhaba urunun ne oldugunu goremiyorum. Minimum 20 dolara urun getirebiliyorum. Getirebilecegim bir sey ve agirligi dediginiz gibi bir seyse bu fiyata getirebilirim.