škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

A4 KASA 1.8t OCTAVİA ARIYORUM.

stsby · 133 · 13432

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: swwp07;288499
:+1::+1:
benim L&K 97.000 de hacizden 5 yıl otoparkta yatmış benden önceki sahibi borcunu ödeyerek almış:)

Super tam benlik te satmaya niyet falan var mi? Ama sakin yesil falan demeyin :)))

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: stsby;288494
Km ucmus :))) bu yaziya katiliyorum demenizden anlamaliydimm. Yok yok karar degismeye basladi benim. Sanirim 1.6 tercihlerimden birine yonelecegim.

Öyle diyorsunuzda temiz bakılmış 1.8T ler kolay kolay sorun yaratmaz şu an motor o kadar km yaptığı halde 1 gram bile yağ eksiltmiyor(Maşallah ) :)

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;288505
Öyle diyorsunuzda temiz bakılmış 1.8T ler kolay kolay sorun yaratmaz şu an motor o kadar km yaptığı halde 1 gram bile yağ eksiltmiyor(Maşallah ) :)

O zaman Masaallah diyelim. Benim arkadasim Konya da sayili Ozel servislerden birisi. Onlara ilk elden beri bakimlarini yaptiran 300bin km uzeri tas gibi bi aractan bahsetmisti bana. Saglikli bakimlarla kafan agrimadan en az 500bin masrafsiz gidiyor vw motorlari demisti.

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: stsby;288510
O zaman Masaallah diyelim. Benim arkadasim Konya da sayili Ozel servislerden birisi. Onlara ilk elden beri bakimlarini yaptiran 300bin km uzeri tas gibi bi aractan bahsetmisti bana. Saglikli bakimlarla kafan agrimadan en az 500bin masrafsiz gidiyor vw motorlari demisti.

Aynen öyle babam biraz titiz olduğundan son 2 senedir yağını 10 binde bir değiştiriyor ve bu zamana kada mobil 0/40 tan başka yağ motora girmemiştir bu motor biraz hastalik işi :D

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;288513
Aynen öyle babam biraz titiz olduğundan son 2 senedir yağını 10 binde bir değiştiriyor ve bu zamana kada mobil 0/40 tan başka yağ motora girmemiştir bu motor biraz hastalik işi :D

Ben de 1 senelik turbo deneyimimde mobil 0/30 kullanmistim. :)

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;288421
Evet katılıyorum bende babama dedim forumda araya var satalım artık model yükseltmenin zamanı geldi dedim. Bana cevabı bunu satıp ne alıcam oldu bende susmak zorunda kaldım :)

Sakın öyle bir hata yapmaya kalkmayın :) üstelik ilk sıfırdan sahibisiniz, A4 kasa 1.8T Octavia'yı bugünkü Octavia'ya değişmem :) sıfırını üretseler anında alırım valla:D Tek başına sırf o motor alım sebebidir:D

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;288663
Sakın öyle bir hata yapmaya kalkmayın :) üstelik ilk sıfırdan sahibisiniz, A4 kasa 1.8T Octavia'yı bugünkü Octavia'ya değişmem :) sıfırını üretseler anında alırım valla:D Tek başına sırf o motor alım sebebidir:D

Bu mesajdan sonra artik bu forumdan kimse bana araba satmaz herhalde :)))

Çevrimdışı FF

• Y A R D I R K I N G
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: stsby;288667
Bu mesajdan sonra artik bu forumdan kimse bana araba satmaz herhalde :)))

Niye yahu:) ben kendi adıma söylüyorum sadece :)

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: FF;288673
Niye yahu:) ben kendi adıma söylüyorum sadece :)

Bakalimm kismette varsa temiz bi 1.8t duser bize de. Yoksa ne yapalim atabus gibi 1.6 kullanacaz :)))

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;289843
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-mengerler-2-el-den-2001-octavia-1-8-higline-otomatik-66570706/detay/

Sabah direk aradim. Sagve solda boya var dediler. Tramer sorgusunda toplam 3000tl'yeyakin hasar kaydi mevcut...!

Çevrimdışı kadir_

• Kısa Bir Ara..
  • Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: stsby;289853
Sabah direk aradim. Sagve solda boya var dediler. Tramer sorgusunda toplam 3000tl'yeyakin hasar kaydi mevcut...!

3000 tl yi çok görmeyin bizim ufak bi kaza sonuçu kapıda eziklik oldu kapıyı değiştirdiler ve 4 bin tl yazmışlar bi kapı değişimine ...

Çevrimdışı stsby

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: kadir_;289855
3000 tl yi çok görmeyin bizim ufak bi kaza sonuçu kapıda eziklik oldu kapıyı değiştirdiler ve 4 bin tl yazmışlar bi kapı değişimine ...

Karar degisiyor ve dizele yoneliyor gibiyim. Cordoba 1.4 tdi elegance var ilk sahibinden. 50000 km'de. Kismet olursa onu alacagim. Fikirleriniz nedir?

Çevrimdışı adorno

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: stsby;289916
Karar degisiyor ve dizele yoneliyor gibiyim. Cordoba 1.4 tdi elegance var ilk sahibinden. 50000 km'de. Kismet olursa onu alacagim. Fikirleriniz nedir?

Şuna bir bakın;
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-skoda-mengerler-2-el-den-2001-octavia-1-8-higline-otomatik-66570706/detay/
[SIGPIC][/SIGPIC]

Superb 1.4 tsi elegance
next YE-G828 Plus 4.3"
sonyericsson p1i