škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Focus hb istiyorum...

focuson · 689 · 75019

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar 17-18 bin civarında focus hb beyaz gri siyah tercih sıram...
:taka:

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
onay sana turker bey ile skodam_1985 yardım edecektir umarım bende takılıcağım sana.hadi kolay gelsin cengin.
2005 OCTAVİA A5 ELEGANS 1.6 FSİ

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim...

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;207154
yardımlarınızı bekliyorum çok teşekkür ederim...
Arkadaşlar buna bi elatacaklardır umarım,ümidini akybetme.st umutsuzluk kapısı değildir.:ok:

Çevrimdışı gokcen59

• \"Keyif Adamı\"
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kayseri'de beyaz satılık focus 1 tane var sadece ilginç :D istediğiniz kriterlerde ve ücrette kmsi çok ama :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-masrafsiz-guzel-bir-arac-arayanlar-baksin-41369013/detay
-------------------------------------------------

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
ohaa ya focusların fiyatı bu kadar artıımı ya 2001 ghia komple boyalı aracı 2007 yılında 14.500 sattım 12 aylardada sıfır focus 29 bindi 99 nasıl olurda 17 bin eder anlamadım demek benden sonra focuslar uçtu
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: gokcen59;207315
Kayseri'de beyaz satılık focus 1 tane var sadece ilginç :D istediğiniz kriterlerde ve ücrette kmsi çok ama :)

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-masrafsiz-guzel-bir-arac-arayanlar-baksin-41369013/detay
çıldırmış olmalı bu eleman,207 bin km de 17 diyor oha yaw çüşşşşşş diyeyim bari :sopa::sopa:

Çevrimdışı skodam_1985

• Yaşayan Efsane
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
1. sorum

İlla Kayseriden mi Olacak?

2. sorum

Donanım Ne Olacak :D
2011 Skoda Octavia 1.6 TDI CR Elegance Beyaz
Mercedes Benz E320 Avantgarde 2001 Siyah

Çevrimdışı yasin90

• .......
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
focus alacaksanız ghia olmasına dikkat edin, daha dolu bir araba
ANKARA içi mobilya, özel dolap vs itinayla yapılır, müracaat ben :)

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
arkadaşlar teşekkür ederim tavsiyeleriniz için...ilk olarak ghia istiyorum ama temiz bir collection da olabilir.renk olarak beyazı çok istiyorum kilometre fazla olmasın bu konuda çok bilgim yok ama yinede 110u geçmesin esp olursa süper olur küçük darbeli olabilir benzinli ya da lpgli olabilir...modifiyeli kesinlikle istemiyorum...

Çevrimdışı focuson

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
bu arada kayseride olması önemli değil aradığım özellikler olursa her yere giderim...

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: focuson;207470
arkadaşlar teşekkür ederim tavsiyeleriniz için...ilk olarak ghia istiyorum ama temiz bir collection da olabilir.renk olarak beyazı çok istiyorum kilometre fazla olmasın bu konuda çok bilgim yok ama yinede 110u geçmesin esp olursa süper olur küçük darbeli olabilir benzinli ya da lpgli olabilir...modifiyeli kesinlikle istemiyorum...

1999-2002 ghia alacağınıza 2003 comfort alın donanımda öyle aman aman fark yok ama kasa 2003 sonrasında daha güzel ayrıca focus 1 lerde esp yok
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect

Çevrimdışı fenomen

• OCTAVİA 1.6 FSİ 115 PS
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: skodam_1985;207446
1. sorum

İlla Kayseriden mi Olacak?

2. sorum

Donanım Ne Olacak :D
hasan kayseri şartı yok muğla da olabilir:++::++::++:arkadaş hanımın halaoğlusu yani bir nevi kayın birader diyebiliriz kısaca,ing.öğrt.genç bir fidandır,güzel araç olsun ki ilk araçda husran olmasın.:):kart:

Alıntı yapılan: Gearbox;207452
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-en-temiz-focus-ghia-44565419/detay
bu nasıl chıadır 4 airbag olması gerek değil mi,ayrıca kaset de neyi nesi bu varyantta:)

Alıntı yapılan: focuson;207471
bu arada kayseride olması önemli değil aradığım özellikler olursa her yere giderim...
Onay esp li olan focus sanırım 25 e zor bulacaksın,esp siz olanı böyleyse:ok::ok:

Çevrimdışı serkan35

• Leoncu
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
airbag olayını şöyle açıklıyayım focuslar ilk geldiği yıl 98 sonunda 2 airbag ile geldi 2001 yılında 4 airbag manuel klima 4 cam elk. aynalar elk. merkezi kilit ile geldi 2002 sonunda makyaj yedi kasa dıştan değişti ghialarda yol bil. ve otomatik klima eklendi esp li modeli yok benim bildiğim kadarıyla focus 2 lerde esp opsiyon olarak geldi ama yol tutuşu performansı süperdir çoğu 2.0 araçla rahat kalkar gücüne göre az yakar kolay arıza vermez parçası aksesuarı bol ve ucuzdur iç kısımdan soğuk havalarda tıkırtı gelir 15 bine 2001 ghia buldunuzmu tadından yenmez ama makyajlı kasa olsun boş olsun derim ben
Rover 220 Turbo
2011 Ford Connect