škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

arabamda çekiş olmuyor:(

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı oxmoxtox

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
merhaba arabam kalkışta oldukça titreyerek kalkıyordu ustaya gittim baskı plaka dedi.tamam neyse baskı balata değiştirdim arabam rahat kalkıyor artık.yalnız başka bir sorun oldu.bu arabanın üst tarafındaki siyah kutu olan akışmetre baskı plakayı onarabilmek için yerinden çıkarıldı.araba ile yolda gidiyorum araba birden kesildi çekmemeye başladı.arabayı kenara çektim tekrar çalıştırdım arabanın çekişi arttı 30 km sonra tekrar çekiş tekrar düşmeye başladı.fakat motor arıza lambası yanmaya başladı ve sönmüyor.bu sorunu daha önce yaşamıştım arıza tespit cihazında akışmetre çıkmıştı ve akışmetreyi değiştirmiştim.1500 km gittim bir sorun çıkmamıştı.acaba dün akışmetre yeniden mi bozuldu ya da akışmetre iyi mi takılmadı ya da en çok korktuğum bir turbo arızası mı var?işin içinden çıkmadım artık masrafta yapamıyorum ne yapmalıyım?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Servise gidip kontrol ettirin bence, intercooler hortumunda kaçak falan da yapabilir benzer sorunu...

Çevrimdışı oxmoxtox

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
peki giderken kenara çektikten sonra stop ediyorum arabayı tekrar çalıştırıyorum çekiş artıyor  daha sonra tekrar düşüyor.bu neden?

Çevrimdışı lrfan

• Yönetici
  • Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
    • http://www.skodaturkey.com
Alıntı yapılan: oxmoxtox;358156
peki giderken kenara çektikten sonra stop ediyorum arabayı tekrar çalıştırıyorum çekiş artıyor daha sonra tekrar düşüyor.bu neden?

Benzer sıkıntı turbo yazılımdan oluyor TSI motorlarda, sen iyi bir ustaya aracı incelet, cihaza bağlatıp hata kodu arat

Çevrimdışı oxmoxtox

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
bakalım daha ne sıkıntılar çıkacak.2.el araba almak büyük dert valla.