škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Lastikleri yeniledim

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı arachne35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Semih KÖYMEN;351073
aynı lastik corsa c aracımda var idi gerçekten kaliteli ve bir o kadar da

konforlu lastiktir. yol sesi araca almaz gittigini nerdeyse hissettirmez

ve opellerin fabrika çıkışı üzerinde gelen lastik markasıdır...

hyrlı olsun..
Tesekkur ederim

Alıntı yapılan: fmaka;350913
benim octinin lastikleri bu yılı sorunsuz çıkartırsa değişim var.40 bin km ve 4 yıl süresini doldurdu.konyada kaymak asfaltta abs ve esp sıkça çalışıyor.tutunma azaldı er300 de.yine ilk tercihim er300 olur yada impetur sport revo ikilisi.

Sizin yine 40bin ve 4 yıl.degıstirdigim lastıkler continentaldi.fabrika cıkısı 7 yıllık ve 65bin km.idare ederdi daha ama artık o kadarda yuklenilmezdi

Çevrimdışı mehmetgs1111

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Bizde de turanza er300 var çok memnunuz geçen Cumartesi lastikçiye gittik ön arka değişimi yapıldı alınalı 45.000 km olmuş bi 10.000 km daha yaparsınız dedi sanırım değiştirirken de yine er300 yada impetus revo bakıcam. Ben er300 alamdan önce Michelin bakmıştım o zaman yorumlar lastiğin çabuk balon yaptığı ve patladığı yönündeydi...

Çevrimdışı arachne35

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mehmetgs1111;354669
Bizde de turanza er300 var çok memnunuz geçen Cumartesi lastikçiye gittik ön arka değişimi yapıldı alınalı 45.000 km olmuş bi 10.000 km daha yaparsınız dedi sanırım değiştirirken de yine er300 yada impetus revo bakıcam. Ben er300 alamdan önce Michelin bakmıştım o zaman yorumlar lastiğin çabuk balon yaptığı ve patladığı yönündeydi...

Yeni michelin lastikleri arastırırsan farkı ogrenebılırsin..benide ikna eden bu konu oldu zaten.5 kat malzeme olması.