škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Yeti için aksesuar yardımı ve birkaç soru?

ziya · 28 · 6930

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ziya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Elegance donanımda gelen bolera müzik sistemine 2 ayrı cep tel bluetooth ile tanıtılıp hafızaya kayıt edilebilir mi?

Şu anki aracımda hanımla anlaşıyoruz bir gün ben bluetooth açıp benim müziklerimi başka bir gün de onun teli ile baģlanıp onunkileri dinkiyoruz. Bu Yetide de mümkün mü?

Ön ve arka paçalık taktırmayı düşünüyorum. Siz tavsiye eder misiz? Hem görüntü hem de işlevsellik açısından.  Aracın üzerinde görmek nasip olmadı, aracında olan üyeler foto paylaşırsa çok sevinirim.

Bagaj havuzu (stepneli versiyon) şık ve kaliteli nerden temin edebilirim?

Cevaplar için şimdiden teşekkürler. .

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Bagaj havuzunun orijinalinden şaşmamanızı öneririm. Yani öncelikle yetkili servise bir sorun bakalım :ok:

Çevrimdışı ziya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;521510
Bagaj havuzunun orijinalinden şaşmamanızı öneririm. Yani öncelikle yetkili servise bir sorun bakalım :ok:

Dün yetkili servise gittim ellerinde stepnesiz versiyon için olan bagaj havuzu var. Stepneliler için olan türkiye hiç gelmemiş sanırım. Inşallah yarın aracımı teslim almaya gidiyorum. Önümüzdeki hafta içi uğrayıp bakıcam eğer güzel durur çok sırıtmazsa mutlaka alıcam. Ayrıca orjinal kauçuk paspas da almayı düşünüyorum.

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
İyi günler...

Hatırladığım kadarıyla forumdaki Yeti'cilerden  bazıları bagaj havuzu almışlardı (gerek stepneli gerek stepnesiz  olanlar). Yani stepnelilere uyan havuzların Türkiye'ye gelmediğini  zannetmiyorum. Belki 2015 model stepneli Yeti'lerin bagaj havuzları  henüz getirtilmemiş olabilir. İzmir dışındaki yetkili servislere de bir  sorun bakalım.

Çevrimdışı ziya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Evet diğer servislere de sorucam. Umarım benimkine uyumlu bagaj havuzu bulurum.

Çevrimdışı turkayenez

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Ben şu ana kadara stepneli yeti için bagaj havuzu (orijinal) alan görmedim.

Çevrimdışı yunculer_skoda

• Forum Sponsoru
  • Tam Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;521060

üsteki benim araba:gaz::gaz::gaz::gaz:

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
MURATE arkadaş, fotolarını aşırdığım için bana kızmadın değil mi? :confused:

Çevrimdışı ziya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Bugün izmir vosmer skoda dan hem paspaslarımı hem de bagaj havuzumu aldım.  Her iki ürünün de son derece kaliteli olduğunu belirtmek isterim. Bu arada ben bagajımı büyütmek için stepneyi çıkarmaya karar verdim. Evimin balkonuna koydum. Aldıģım bagaj havuzu o kadar güzel oturdu ve yakıştı ki, benim gibi özellikle yaz dönemi bagaj gereksinimleri çok olan forum üyelerimize de tavsiye ederim.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: Toygar;522277
MURATE arkadaş, fotolarını aşırdığım için bana kızmadın değil mi? :confused:

yok kızmadım aksine sevindim. Forum'a faydalı olmak güzel.;)

Çevrimdışı Toygar

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: ziya;522297
Bugün izmir vosmer skoda dan hem paspaslarımı hem de bagaj havuzumu aldım.  Her iki ürünün de son derece kaliteli olduğunu belirtmek isterim. Bu arada ben bagajımı büyütmek için stepneyi çıkarmaya karar verdim. Evimin balkonuna koydum. Aldıģım bagaj havuzu o kadar güzel oturdu ve yakıştı ki, benim gibi özellikle yaz dönemi bagaj gereksinimleri çok olan forum üyelerimize de tavsiye ederim.

Merhaba.

2'sini de güle güle kullanın. Bagaj havuzunuz hangi tip(stepneli-stepnesiz) Yeti için? Paçalıklardan vaz mı geçtiniz? :gaz: