škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

Bir Yeti alma hikayesi...

ziya · 25 · 6669

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı ziya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Anlıyorum. Ben geçen hafta sonu gümüş elegance opsiyonlamış gelip alacağımı söylemiştim. Demek ki ellerinde bir tane varmış.Beyaz düşünmüyorsunuz sanırım? Geçen hafta tekirdag bayisiyle de konuşmuştum rengini hatırlayamıyorum ama orda da elegance vardi. Bence esas istanbul daki bayileri arayın size hem çok yakın hemde bayi adedi ve bulma şansı çok fazla. Inşallah sizde hayırlısıyla gönlünüze göre bir yeti bulursunuz.

Çevrimdışı MURATE

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayirli olsun.......bende mayıs ayında aldım. Çok müthiş bir araç. Elegance 1.6tdi sunroof + kamera ( 78bin)

Çevrimdışı ziya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: MURATE;520686
Hayirli olsun.......bende mayıs ayında aldım. Çok müthiş bir araç. Elegance 1.6tdi sunroof + kamera ( 78bin)

Amin çok teşekkürler.  Sizinki de daha yep yeni sayılır siz de güle güle kullanın. Demek ki haziranda zam görmüş skoda çok iyi fiyata almışsınız valla.

Çevrimdışı mşah

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Hayırlısı olsun kazasız belasız inşallah. İzmir'e bir yeti daha geliyor :ok:

Çevrimdışı Yeti16

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Yok Beyaz düşünüyorumda mevcut aracım hemen satılsa gidip alıcamda İnş satılmaz bursadaki yeti  ama İllaki başka illerdede 1.6 tdı dsg elegance vardır stoklarda öyle düşünüyorum Bursadaki Beyaz satılırsa öyle yapıcam artık İstanbuldaki Bayilere baş vurucam.Hayırlı uğurlu olsun bu arada size .Kazasız Belasız sürüşler İnş

Çevrimdışı ziya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: mşah;520721
Hayırlısı olsun kazasız belasız inşallah. İzmir'e bir yeti daha geliyor :ok:

Amin çok teşekkürler :)

Alıntı yapılan: Yeti16;520726
Yok Beyaz düşünüyorumda mevcut aracım hemen satılsa gidip alıcamda İnş satılmaz bursadaki yeti  ama İllaki başka illerdede 1.6 tdı dsg elegance vardır stoklarda öyle düşünüyorum Bursadaki Beyaz satılırsa öyle yapıcam artık İstanbuldaki Bayilere baş vurucam.Hayırlı uğurlu olsun bu arada size .Kazasız Belasız sürüşler İnş

Çok teşekkürler, inşallah sizde tez zamanda aracınızı satıp istediģiniz gibi bir yeti alırsınız. Darısı başınıza diyelim..

Çevrimdışı engin43

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Ziya Bey hayırlı olsun. Ben son 1 mayıs günü İzmir Egerenk'ten teslim aldım 1.6 TDİ DSG Ambition Yeti'mi.. Çevremde ve ailemde herkes muhalefet etti Yeti tercihime ama şimdi hepsi mahcup... 28 Haziran 2015 günü Manisa Aydın ve Kütahya yolculuğu yaptım en son.. Yakıtı, konforu, sürüş keyfi, ferahlığı, verdiği güven ve farklılık hissi ile tercihimdeki isabeti tekrar yaşadım ve mutlu oldum. Nazar değmesin Yeti'lerimize ...!!! Selamlar

Çevrimdışı ziya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: engin43;520863
Ziya Bey hayırlı olsun. Ben son 1 mayıs günü İzmir Egerenk'ten teslim aldım 1.6 TDİ DSG Ambition Yeti'mi.. Çevremde ve ailemde herkes muhalefet etti Yeti tercihime ama şimdi hepsi mahcup... 28 Haziran 2015 günü Manisa Aydın ve Kütahya yolculuğu yaptım en son.. Yakıtı, konforu, sürüş keyfi, ferahlığı, verdiği güven ve farklılık hissi ile tercihimdeki isabeti tekrar yaşadım ve mutlu oldum. Nazar değmesin Yeti'lerimize ...!!! Selamlar

Aleyküm selam. Sizin aracınız da hayırlı uğurlu olsun. Araçlarımızın kıymetini bilelim gerçekten de bu fiyata sunduģu özellikler bakımından rakipsiz

Çevrimdışı sensoy

• Tam Üye
    • Profili Görüntüle
Ziya bey hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah, ben de 1,5 senedir 1,6 TDI DSG yeti kullanıyorum, son derece memnunum, daha önce ben de qq 1,5 cdi düşünüyordum ama skoda da kara kıldım, kısmet :gaz:

Çevrimdışı ziya

• Acemi Üye
  • **
    • Profili Görüntüle
Alıntı yapılan: sensoy;521277
Ziya bey hayırlı olsun, kazasız belasız inşallah, ben de 1,5 senedir 1,6 TDI DSG yeti kullanıyorum, son derece memnunum, daha önce ben de qq 1,5 cdi düşünüyordum ama skoda da kara kıldım, kısmet :gaz:

Amin çok teşekkürler. Cümlemize inşallah kazasız belasız sağlıklı günlerde kullanmak nasip olsun. Skoda birçok bakımdan doğru tercih :ok: