škodaturkey.com
Biz bir aileyiz...

yeti hakkında

0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.

Çevrimdışı volki2020

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
Degerli forum uyeleri merhaba
araniza yeni katildim.yakin zamanda 2012 yada 2013 yeti 1.6 tdi manuel elegance almayi dusunuyorum.ama once sizlere birkac sorum olacak.yetinin kronik sorunu varmi.varsa nelerdir yada sizin begendiginiz yada begenmediginiz yonleri nelerdir.benim tıkırtı ve gicirti gibi seslere alerjim var.yeti de bu tur kabin sesleri varmi.cevap verme nezaketinde bulunan uyelere simdiden teşekkür ederim

Çevrimdışı ailotana

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Kronik bir sorunu yok benim duyduğum. Tıkırtı sesleri o modellerde var biraz. Özellikle sunrooflularda. 2014 kasalarda baya düzeltildiğini söylüyorlar ama.

Çevrimdışı rocky62

• Kahraman Üye
    • Profili Görüntüle
Yaklaşık 4 aydır ve 4000 km  2014 Yeti 1.6 TDI DSG kullanıyorum. Son 10 yıldır 2 adet biri sıfır Corolla kullanıcısıydım. Kronik sorunları var mı bilmiyorum fakat bende sizin gibi içeriden gelen sesler olduğunda çok rahatsız olan ve titiz bir kullanıcıyım. Şu an için araçtan her anlamda çok memnunum konfor, güvenlik, motorun gücü, yol tutuş, yakıt tüketimi, verdiği güven hissi çok iyi yeni kasa ile oldukça da şık bütçeniz yetiyorsa yeni kasa tavsiye ederim yeni yılda zam beklenirken aracın kampanyalı liste fiyatında Ocak ayında 1400 tl indirim yapılmış. fiyat ve performans olarak bu tarz araç düşünenler için kesinlikle tercih edilmesi gereken bir model ama yeni kasalarda manuel vites seçeneği yok DSG ile almak zorundasınız.

Çevrimdışı sessiz yeti

• Yeni Üye
  • *
    • Profili Görüntüle
abicim al tıkırtı gıcırtı sesleri her araçta olabileceği gibi bundada bulunur fakat ben rahatsız olmadım ama gönül rahatlığı ile binebileceğin mükemmel bir araba 3 senedir kullanıyorum 2012 1.6 tdi çok memnunum...arkadaşlarında dediği gibi bütçeniz uygunsa yeni kasayı tavsiye ederim
« Son Düzenleme: 05 Ocak 2015, 11:47:35 Gönderen: sessiz yeti »